ETC 2012

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Re: ETC 2012

Post autor: Rince »

Draft jest ok. Calkiem niezle balansuje rozgrywke. Natomiast SLOS jest kompletna porazka, a co najgorsze, nieprzemyslana, nieograna i zbyt szybko przeglosowana.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Na plus poluzowanie demonów i ściećie maszyn do 4. Nadal jednak nie rozumiem ograniczenia 0-1 giftów, czy naprawdę 3xherald khorna z As 3+ lub 2xherald tzentza z dwoma czarami to takie przegięcie?
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Balans to jest ale w szachach... a nie nie ma bo czarne częściej wygrywają :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
Piotr
Masakrator
Posty: 2186
Lokalizacja: XIII Kohorta Zławieś Mała

Post autor: Piotr »

Kolejny draft wreszcie zabił Steam Tanka, czyniąc go niewystawialnym. Szkoda. Pozostaje czekać na nowy AB.

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

Ja nie ogarniam dlaczego tylko 4 kości na Shadow/Death...

Ktoś mi wyjaśni?
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Klops
Falubaz
Posty: 1062

Post autor: Klops »

bo ktoś stwierdził że brzytwa z kości za często wpada( znajdźcie mi osobę grającą na brzytwie),
w death słonko na 15 będzie i tak wychodzić bo statystycznie z lorda masz 18, paradoksalnie może być gorzej dla innych bo z 5 kostek masz dużo większe szanse na miskast, i słonka nie trzeba będzie rzucać ostatniego.
Mam nadzieję że będzie draft 3 i nowy lepszy slos, coby odblokować maszynki i parę innych głupot

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1567
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Klops pisze:Mam nadzieję że będzie draft 3 i nowy lepszy slos, coby odblokować maszynki i parę innych głupot
1. Skirmishe
2. 50% na heavy/soft cover a nie to co teraz :/
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Mam nadzieję że będzie draft 3 i nowy lepszy slos, coby odblokować maszynki i parę innych głupot
Ja mam nadzieję, że nie będzie. Zmiana armii co dwa miesiące jest wyjątkowo wkurzająca. Ledwo co zdąży się pomalować i ograć nową rozpę, to się coś zmienia. AR lepiej napędza sprzedaż, nić GW. Niech już sobie to euro będzie jakiekolwiek, ale niech będzie w miarę stabilne.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Klops
Falubaz
Posty: 1062

Post autor: Klops »

W takim razie Jankielu napisz jakie to rewolucyjne zmiany zaszły w twojej rozpisce DE, bo u mnie np muszę załatwić sobie 1 rydwan.
Jeżeli draft 3 ma być ewolucją w dobrą stronę to ja jestem na tak, a jak widać draft 2 jest lepszy moim zdaniem od draft 1

tilt112
Mudżahedin
Posty: 280
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: tilt112 »

Ktos dobrze napisal ze w AR znajduje sie oplacany tajniak przez GW.
Nikogo nie znam z tej grupy. to moze byc Polak :p
Teraz sobie siedzi z butelka taniego wina (reszte wydal na kobiety) ii sie smieje :p
W sumie tez bym tak zrobil hahaha
Dlatego tajniak niech zyje dlugo i szczesliwie, a wy ludzie grajcie w to co chcecie bo nikt nie karze wam stosowac sie do tego drafta.
Silesian byl bez euro i tez bylo milo i wesolo :)

Awatar użytkownika
Koz@a
Chuck Norris
Posty: 466
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Post autor: Koz@a »

ja też licze na draft 3. Na obecnym drafcie krasie mają jedno złożenie nawet z żyrosem czy flamme cannonem się nie da pokombinować

Awatar użytkownika
Necromanter
Falubaz
Posty: 1002
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Necromanter »

Koz@a pisze:ja też licze na draft 3. Na obecnym drafcie krasie mają jedno złożenie nawet z żyrosem czy flamme cannonem się nie da pokombinować

Jakoś nie widziałem żeby wcześniej ktokolwiek coś w tym kierunku kombinował więc szkoda tego lamentu. Tak bo teraz już gracze dwarficcy nie mogą wystawić jakże klimatycznego żyroska i flejm cannonika. Opanujcie się, dość tej obłudy!!!

pomocy!
Plewa
Posty: 9

Post autor: pomocy! »

a kto Ci zabrania wystawiac flamecannona? mozesz nawet dwa (chyba że w AB są o-1)

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Necromanter pisze:
Koz@a pisze:ja też licze na draft 3. Na obecnym drafcie krasie mają jedno złożenie nawet z żyrosem czy flamme cannonem się nie da pokombinować

Jakoś nie widziałem żeby wcześniej ktokolwiek coś w tym kierunku kombinował więc szkoda tego lamentu. Tak bo teraz już gracze dwarficcy nie mogą wystawić jakże klimatycznego żyroska i flejm cannonika. Opanujcie się, dość tej obłudy!!!
+1
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Irek_Dwarf
Chuck Norris
Posty: 418
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Irek_Dwarf »

Koz@a pisze:ja też licze na draft 3. Na obecnym drafcie krasie mają jedno złożenie nawet z żyrosem czy flamme cannonem się nie da pokombinować
Powiedz szczerze kiedy ostatnio widziałeś Flame Cannona na stole ?
Obrazek

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Powiedz szczerze kiedy ostatnio widziałeś Flame Cannona na stole ?
:mrgreen:

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Pozwólcie że odpowiem: nigdy.
Opanujcie się, dość tej obłudy!!!
+1
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Koz@a pisze:ja też licze na draft 3. Na obecnym drafcie krasie mają jedno złożenie nawet z żyrosem czy flamme cannonem się nie da pokombinować
Fluffy pisze: Edit: męska decyzja, Flame Cannon zostaje, wylatuje coś inszego :mrgreen:

jednak się da, prawda? :mrgreen:

@Sevi, ja widziałem, w piątek widziałem flame cannona jak strzelał do ogrów :D
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Koz@a
Chuck Norris
Posty: 466
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Post autor: Koz@a »

04 jest ok dla katapult, dział i kowadła ale co komu by przeszkadzało wystawić do tego żyrosa albo 2? Nie sądze że żyros i flamme cannon to jakieś gamebreakery

Awatar użytkownika
Shadar
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Shadar »

04 jest ok dla katapult, dział i kowadła ale co komu by przeszkadzało wystawić do tego żyrosa albo 2? Nie sądze że żyros i flamme cannon to jakieś gamebreakery
Czy nikt nie czyta moich postów...? :roll: :cry:
Ostatnio zmieniony 18 mar 2012, o 18:28 przez Shadar, łącznie zmieniany 1 raz.
Wieszkto pisze:
Szaman pisze:wieszkto - zabawny jestes...
Wiesz gdybyś mnie nie traktował poważnie i nie czuł się winny to byś się tym postem nie tłumaczył tylko byś mnie olał a ty odpisałeś.

ODPOWIEDZ