Nowy WoCh

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Re: Nowy WoCh

Post autor: Dymitr »

tęczowa marka poniesie regenkę z crown of everlasting conquest:)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2936
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Regena, nawet na 3+, to jednak nie ward na 3+ :wink: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Shadar
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Shadar »

Jeśli nowy book udupi klimat, a na stole zaoferuje nam hiper silną, ale nietaktyczną papkę, to zmieniam armię na WE. :roll: Fluff też super, ale przynajmniej będzie ciekawiej. :wink: Jak dla mnie WoCh może być nie wiem jak bardzo słaby, ale niech chociaż będzie ciekawy w rozgrywce.

Teraz trochę bardziej wishlistowo, to może Slaanesh zamiast dawać bonusy do inicjatywy da +1 do mova. Wtedy byłby to naprawdę zajebisty mark (tacy warriorzy Slaanesha z halabardami i banner of swiftnes, zbustowani frenzy, albo asf byliby naprawdę mega). :twisted:
Wieszkto pisze:
Szaman pisze:wieszkto - zabawny jestes...
Wiesz gdybyś mnie nie traktował poważnie i nie czuł się winny to byś się tym postem nie tłumaczył tylko byś mnie olał a ty odpisałeś.

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

I tak długo wytrzymałeś... Ja już zmieniłem... A na temat jak silny jest book WoChu to po Bydgoszczy Fuji może się wypowiedzieć :twisted:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Nie wiem dlaczego WoCH przypomina mi teraz Protossów z SC2. Dwa-trzy słuszne buildy. Reszta za przeproszeniem chuj;>
Macie może pojęcia jaka plewa tym razem pisze nasz AB?

Awatar użytkownika
Shadar
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Shadar »

Jak już między wierszami mówiłem: jeśli Phill, to zmieniam armię na WE. Dotychczas grałem przeważnie rozpiską na ryckach z Khornem (bez szrinów), ostatnio trochę na bustowanych tęczowcach, ale tych drugich nie lubię. Dobrze, ze mamy aż dwa-trzy typy rozpisek, ale i tak te które mamy są na tyle no-brainowe, że aż boli.
Wieszkto pisze:
Szaman pisze:wieszkto - zabawny jestes...
Wiesz gdybyś mnie nie traktował poważnie i nie czuł się winny to byś się tym postem nie tłumaczył tylko byś mnie olał a ty odpisałeś.

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Ja mam nadzieję że nowy book będzie lepiej zmontowany pod granie dużych bitew, bo przy obecnym wygrać bitwę to na prawdę duża sztuka.
Podobają mi się Dragon Ogry z T5 ale akurat im to się należało, jeszcze niech zwiększą im Ld chociaż do 8 oraz niech dadzą jakiś rozsądny pancerz i będę szczęśliwy. Chociaż w booku do Storm of Magic nie zmienili im statów więc nie jestem zbyt pewien, czy te plotki się potwierdzą :(
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Karlito pisze:Ja mam nadzieję że nowy book będzie lepiej zmontowany pod granie dużych bitew, bo przy obecnym wygrać bitwę to na prawdę duża sztuka.
Podobają mi się Dragon Ogry z T5 ale akurat im to się należało, jeszcze niech zwiększą im Ld chociaż do 8 oraz niech dadzą jakiś rozsądny pancerz i będę szczęśliwy. Chociaż w booku do Storm of Magic nie zmienili im statów więc nie jestem zbyt pewien, czy te plotki się potwierdzą :(
Echem... Ale dragonogry mają Ld8...
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Czekam z niecierpliwością jak i pewną obawą na nowy AB do WoCh-u. W każdym razie bez względu na przyszły kształt tego podręcznika armii się nie pozbędę. Tym bardziej, że jestem graczem domowym, więc w przypadku całkowitego zwarzywienia armii lub wykastrowania jej z klimatu, albo wrócę do Hord albo będę grał na Tamurkhanie. Zasady Hostu Chaosu podobają mi się na tyle, żeby dokupić trochę demonów. :wink:

Co do oczekiwań, to liczę na jakieś nowe, ciekawe unity wpisujące się w klimat pancernych puszek, a nie zwierzyniec złożony z DOgrów i Trolli.
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Grolshek pisze:
Karlito pisze:Ja mam nadzieję że nowy book będzie lepiej zmontowany pod granie dużych bitew, bo przy obecnym wygrać bitwę to na prawdę duża sztuka.
Podobają mi się Dragon Ogry z T5 ale akurat im to się należało, jeszcze niech zwiększą im Ld chociaż do 8 oraz niech dadzą jakiś rozsądny pancerz i będę szczęśliwy. Chociaż w booku do Storm of Magic nie zmienili im statów więc nie jestem zbyt pewien, czy te plotki się potwierdzą :(
Echem... Ale dragonogry mają Ld8...
Dragon Ogry mają 8-mkę :-k :?: Kurde musiało mi się pokiełbasić coś... a zwykłe Ogry Chaosu jaką mają Ld, chyba właśnie 7 :oops:
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

A co ogry mają do dogrów?:)
Nawet figsy zupełnie inne;)

A dogry miały 7 LD w szóstej edycji.

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Nic nie mają po prostu mi się pomyliły liderki u tych dwóch jednostek... ot co :roll:
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
wru
Chuck Norris
Posty: 651
Lokalizacja: "Kieł" Kielce

Post autor: wru »

Może nie będzie tak źle :mrgreen: W ogóle to czeka nas prawdziwa inwazja Chaosu bo w 40k też ma wyjść nowy kodeks do CSM no i do battla szykują nowy podręcznik. Z plotek co do CSM to ta armia ma być bardziej elitarna czyli mało modeli, ale mają wygar. Oby tak zostało w nowym army booku do Wochu.
Come crawling faster, obey your Master...

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

- w 2013 ma się pojawić reedycja Demonów, które będą dostępne i w Warhammerze 40 000 i w WFB. Wraz z reedycją mają pojawić się nowe modele Greater Daemons
http://cytadela.pl/modules.php?name=New ... e&sid=1861

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

Nie radzę się sugerować newsami z cytadeli bo gość który je pisze nie dość że angielskiego nie zna chyba to jeszcze czasami takie brednie wypisuje że aż się słabo robi (przynajmniej w temacie plotek WFB i 40k)
Pocisk pisze:No sztandar jest mocny... dużo rzeczy jest mocnych, zamknijcie japy i nauczcie się grać

Awatar użytkownika
Artur
Chuck Norris
Posty: 541
Lokalizacja: Koszalin, Klub Zad Trolla

Post autor: Artur »

Shadar pisze:Jeśli nowy book udupi klimat, a na stole zaoferuje nam hiper silną, ale nietaktyczną papkę, to zmieniam armię na WE. :roll: Fluff też super, ale przynajmniej będzie ciekawiej. :wink: Jak dla mnie WoCh może być nie wiem jak bardzo słaby, ale niech chociaż będzie ciekawy w rozgrywce.
... a chwilę póżniej ...
Shadar pisze:Teraz trochę bardziej wishlistowo, to może Slaanesh zamiast dawać bonusy do inicjatywy da +1 do mova. Wtedy byłby to naprawdę zajebisty mark (tacy warriorzy Slaanesha z halabardami i banner of swiftnes, zbustowani frenzy, albo asf byliby naprawdę mega). :twisted:
To w końcu słaby i ciekawy w rozgrywce czy przegięty ? - to się nazywa wiedzieć czego się chce :lol2:
Obrazek

Awatar użytkownika
Shadar
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Shadar »

Ja napisałem, że będę nim grał, jeśli będzie ciekawy, niezależnie od tego, czy będzie słaby. :roll: Potem napisałem, że taki Slaanesh byłby gięty. Ale zauważ też, jaka jest różnica między oddziałem z 5, a 4 mova. Prawda, że ten pierwszy jest bardziej taktyczny? :D
Wieszkto pisze:
Szaman pisze:wieszkto - zabawny jestes...
Wiesz gdybyś mnie nie traktował poważnie i nie czuł się winny to byś się tym postem nie tłumaczył tylko byś mnie olał a ty odpisałeś.

Awatar użytkownika
Artur
Chuck Norris
Posty: 541
Lokalizacja: Koszalin, Klub Zad Trolla

Post autor: Artur »

Shadar pisze:Ja napisałem, że będę nim grał, jeśli będzie ciekawy, niezależnie od tego, czy będzie słaby. :roll: Potem napisałem, że taki Slaanesh byłby gięty. Ale zauważ też, jaka jest różnica między oddziałem z 5, a 4 mova. Prawda, że ten pierwszy jest bardziej taktyczny? :D
Niemożliwym jest zaprzeczyć logice zawartej w tej wypowiedzi :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Shadar
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Shadar »

Nie wiem, czy mnie parodiujesz, cy to Twój własny styl wypowiedzi :lol2: Myślę, ze nie znasz mnie na tyle, żeby robić to pierwsze, a w takim razie zaczynam Cię lubić :mrgreen:
Wieszkto pisze:
Szaman pisze:wieszkto - zabawny jestes...
Wiesz gdybyś mnie nie traktował poważnie i nie czuł się winny to byś się tym postem nie tłumaczył tylko byś mnie olał a ty odpisałeś.

Awatar użytkownika
MlSlEK
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Łódź

Post autor: MlSlEK »

Do końca roku mają wyjść krasnale i imperium, kto wie jakie plany są na 2013 i czy naprawdę to nas tak powinno interesować? To przecież conajmniej rok grania tak jak jest. Aktualnie już za sprawą Tamukrana możemy się poszczycić najbardziej różnorodną armią w systemie. Mamy 4x może 5x tyle co przeciętny inny zjadacz chleba, to już jest, jest oficjalne i jak zwykle zlewane. Moim marzeniem by było aby jeszcze nie wchodził nowy AB, tylko żebym mógł pograć tym co mamy teraz dzięki zasadom hostu w innych miastach, z dowolnym graczem. Ktoś z siłą przebicia mógłby napierać na stworzenie uściśleń i już mamy armię z niespotykaną różnorodnością taktyczną na którą nie trzeba czekać.
Obrazek

ODPOWIEDZ