Vanaheim 1600 10.03.2012

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Re: Vanaheim 1600 10.03.2012

Post autor: Fluffy »

Ewro, (mimo że ujowe) - będzie to teraz najpopularniejszy format więc pasowałoby chociaż raz go ograć..
Jak nie ewro, biorę specjali. :mrgreen:

Catafractus
Mudżahedin
Posty: 231

Post autor: Catafractus »

Arenowe PG-2800!!!!!!

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Arenowe PG-2800
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Dodajmy, 2800 bez specjali ;)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Dlaczego bez? Są jakies przeciwwskazania?

Awatar użytkownika
LuciusII
Oszukista
Posty: 868
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: LuciusII »

jakie będą limity graczy przy formacie oiro/2,6k?
Kalesoner pisze:Orki i gobliny są częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro. :wink:

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Zależy od pogody. W środku będzie miejsce na 7 stołów, jeśli dobrze liczę. Przy dobrej pogodzie można wystawić dodatkowe stoły na zewnątrz.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

EURO bo:
- poprzedni turniej był na inny format
- jeśli chcę się stawać coraz lepszym i lepszym trzeba trochę pograć na jednym zestawie zasad a nie zmieniac rozpiskę i format jak rękawiczki
- Format Areny to: 1) za mało czasu -> niedogrywanie bitew 2) brak ograniczeń -> wychodzą jakieś dziwne potworki w stylu 17 Irongutów i bohaterowie 3) Taka sama albo mniejsza ilość miejsc na turnieju - Tu ewidentie stoły muszą być na 72 cale, przy euro można zagrać na 60 myślę
- Poza tym gra na Euro ćwiczy skilla przed masterami :wink:

Amen!

Gremlin
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Euro:

bo+

Oba najbliższe mastery beda na ten format. W szczagólności interesuje mnie parówka w Babicach
xYz

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Bretonnian pisze:EURO bo:
- poprzedni turniej był na inny format
- jeśli chcę się stawać coraz lepszym i lepszym trzeba trochę pograć na jednym zestawie zasad a nie zmieniac rozpiskę i format jak rękawiczki
- Format Areny to: 1) za mało czasu -> niedogrywanie bitew 2) brak ograniczeń -> wychodzą jakieś dziwne potworki w stylu 17 Irongutów i bohaterowie 3) Taka sama albo mniejsza ilość miejsc na turnieju - Tu ewidentie stoły muszą być na 72 cale, przy euro można zagrać na 60 myślę
- Poza tym gra na Euro ćwiczy skilla przed masterami :wink:

Amen!
I to pisze gość który gra Bretonią która nie ma ŻADNYCH RESTRYKCJI TYLKO DLATEGO ,że mało kto w Europie gra tą armią bo jest po prostu schyłkowa i nie będzie wznawiana. To właśnie całkowicie pokazuje głupotę ograniczeń Euro.
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

PiotrB pisze:
Bretonnian pisze:EURO bo:
- poprzedni turniej był na inny format
- jeśli chcę się stawać coraz lepszym i lepszym trzeba trochę pograć na jednym zestawie zasad a nie zmieniac rozpiskę i format jak rękawiczki
- Format Areny to: 1) za mało czasu -> niedogrywanie bitew 2) brak ograniczeń -> wychodzą jakieś dziwne potworki w stylu 17 Irongutów i bohaterowie 3) Taka sama albo mniejsza ilość miejsc na turnieju - Tu ewidentie stoły muszą być na 72 cale, przy euro można zagrać na 60 myślę
- Poza tym gra na Euro ćwiczy skilla przed masterami :wink:

Amen!
I to pisze gość który gra Bretonią która nie ma ŻADNYCH RESTRYKCJI TYLKO DLATEGO ,że mało kto w Europie gra tą armią bo jest po prostu schyłkowa i nie będzie wznawiana. To właśnie całkowicie pokazuje głupotę ograniczeń Euro.
Piotrze dla mnie tak Euro zostalo wdrozone tylko z jednego prostego powodu którym jest ukrucenie gry o złote gacie i wystawianie jaknajbardzije przegietych rozpisek :)

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

^Karpiu^ pisze:
Piotrze dla mnie tak Euro zostalo wdrozone tylko z jednego prostego powodu którym jest ukrucenie gry o złote gacie i wystawianie jaknajbardzije przegietych rozpisek :)
Naprawdę uważasz ,że Euro to reguluje ??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

PiotrB pisze:
^Karpiu^ pisze:
Piotrze dla mnie tak Euro zostalo wdrozone tylko z jednego prostego powodu którym jest ukrucenie gry o złote gacie i wystawianie jaknajbardzije przegietych rozpisek :)
Naprawdę uważasz ,że Euro to reguluje ??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Moze i jestem glupi ale tak mysle :) dla mnie to tylko rozkmina ze wystawiam o 1 helene mniej na 2K :)

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

no widzisz każdy sądzi według siebie - jeśli Ci to pasuje to jesteś zwolennikiem euro - jeśli nie to przeciwnikiem. Same zasady Euro ogólne -czyli takie które dotyczą wszystkich jak np ograniczenie pestek do 45szt etc nie są głupie...natomiast każdy kolejny Draft regulujący zasady poszczególnych armii jest głupszy od poprzedniego. Szczytem ,szczytów jest draft numer 2 który w znaczący sposób uderza np w krasnoludy. Kiedy ostatnio ktoś widział ,żeby krasie wygrały jakiegoś Mastera? Na prawdę są aż tak przegięte ,że trzeba ja ukrócić?? Po prostu zasady EURO nie wynikają z faktycznych potrzeb ale z polityki i z tego ,że np jakiś Niemiec raz dostał wpierdol od Krasiów bo źle zagrał a potem płakał przez pół roku -i co ??? Mamy ograniczenie tej jakże przegiętej armii.... Jak dla mnie big lol :)...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

PiotrB pisze:no widzisz każdy sądzi według siebie - jeśli Ci to pasuje to jesteś zwolennikiem euro - jeśli nie to przeciwnikiem. Same zasady Euro ogólne -czyli takie które dotyczą wszystkich jak np ograniczenie pestek do 45szt etc nie są głupie...natomiast każdy kolejny Draft regulujący zasady poszczególnych armii jest głupszy od poprzedniego. Szczytem ,szczytów jest draft numer 2 który w znaczący sposób uderza np w krasnoludy. Kiedy ostatnio ktoś widział ,żeby krasie wygrały jakiegoś Mastera? Na prawdę są aż tak przegięte ,że trzeba ja ukrócić?? Po prostu zasady EURO nie wynikają z faktycznych potrzeb ale z polityki i z tego ,że np jakiś Niemiec raz dostał wpierdol od Krasiów bo źle zagrał a potem płakał przez pół roku -i co ??? Mamy ograniczenie tej jakże przegiętej armii.... Jak dla mnie big lol :)...
No masz w 100% racje cale euro to jakas porażka. Sprawa prosta jak komus sie system nie podoba niech przestanie grac i zmieni system na cos bardiej wywazonego.

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Euro Komisarze dbają o to abyśmy nie musieli nadmiernie myśleć.

Z niecierpliwością Czekam na DRAFT 16, który będzie zawierać gotowe dobrze zbalansowane rozpiski. Póxniej tylko wydrukować, zalaminować spokój na kilka miesięcy.

Arenowe 2800:
+ 14 kwietia będzie najprawdopodobniej ostatnim turniejem przed głosowaniem na mastery 2012/2013, chciałbym przetestować format arenowy z DOPUSZCZENIEM BOHATEROW IMIENNYCH,

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

PiotrB pisze:
Bretonnian pisze:EURO bo:
- poprzedni turniej był na inny format
- jeśli chcę się stawać coraz lepszym i lepszym trzeba trochę pograć na jednym zestawie zasad a nie zmieniac rozpiskę i format jak rękawiczki
- Format Areny to: 1) za mało czasu -> niedogrywanie bitew 2) brak ograniczeń -> wychodzą jakieś dziwne potworki w stylu 17 Irongutów i bohaterowie 3) Taka sama albo mniejsza ilość miejsc na turnieju - Tu ewidentie stoły muszą być na 72 cale, przy euro można zagrać na 60 myślę
- Poza tym gra na Euro ćwiczy skilla przed masterami :wink:

Amen!
I to pisze gość który gra Bretonią która nie ma ŻADNYCH RESTRYKCJI TYLKO DLATEGO ,że mało kto w Europie gra tą armią bo jest po prostu schyłkowa i nie będzie wznawiana. To właśnie całkowicie pokazuje głupotę ograniczeń Euro.
Nie ma restrykcji, bo sam AB ich dostarcza. Poza tym w tej armii nie ma czego ograniczać. A armię jeszcze wznowią nie bądź taki pewien. Oprócz limitu maszyn i kilku bubli w niektórych armiach (np.MoS w Demonach) -> Euro imo daje dobre ograniczenia (TAK uważam że ograniczenie pendantai i shadowa w DE są dobre)

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Bretonnian pisze:
Nie ma restrykcji, bo sam AB ich dostarcza. Poza tym w tej armii nie ma czego ograniczać. A armię jeszcze wznowią nie bądź taki pewien. Oprócz limitu maszyn i kilku bubli w niektórych armiach (np.MoS w Demonach) -> Euro imo daje dobre ograniczenia (TAK uważam że ograniczenie pendantai i shadowa w DE są dobre)

Ale Ty chyba nie zrozumiałeś co ja napisałem . Większość armii ma zły paring z Bretonią a mimo to nie została w żaden sposób ograniczona. Dla przykładu DE na poprzednie Euro z pedantem na koniu i pełnym Shadowem grając z Bretką zdobywało średnio 6 pkt!!! Jakie wyniki będą teraz? Średnio 3 pkt??? I ty uważasz ,że to jest sprawiedliwe ,że DE mają kompletnie przemodelowaną armię a Ty nie masz żadnych zmian ??? Oczywiście pozwoli Ci to dużo łatwiej wygrywać z DE ale czy na pewno o to chodzi w "usprawnianiu" systemu???
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Arenowe 2800:
+ 14 kwietia będzie najprawdopodobniej ostatnim turniejem przed głosowaniem na mastery 2012/2013, chciałbym przetestować format arenowy z DOPUSZCZENIEM BOHATEROW IMIENNYCH,
Super, za Młotkowym oczywiście :mrgreen: Plus spece z VC - nieopisani w Młotkowym ale żaden imo jaj nie gniecie.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Xier
Falubaz
Posty: 1058
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Xier »

+ Spec Chd :mrgreen:
nieregulaminowy podpis usunięty - administracja

ODPOWIEDZ