nowe modele i unity?

Empire

Moderator: #helion#

Zablokowany
Awatar użytkownika
Czcibor
Oszukista
Posty: 872
Lokalizacja: WarAcademy Opole

Re: nowe modele i unity?

Post autor: Czcibor »

Większość modeli fajna tylko te gryfy i demigryfy :?
Fanatic pisze: ledwo savage ogarniam cała rodzina je maluje
już nie chcą do mnie przychodzić bo wiedzą, że pędzel i farbki na nich czekają
Obrazek

Awatar użytkownika
Ludvik
Wałkarz
Posty: 84

Post autor: Ludvik »

Przy okazji halabarda kawaleryjska wygląda jak młot lucerneński albo poleaxe hehe :D . Wybitnie dwuręczna i wybitnie piesza broń, ale co mi tam - dam im dla samej radochy wystawienia ich z czymś co wisi u mnie na ścianie. :D :D Bardzo ciekawią mnie statsy tych demikotków, o dziwo znacznie bardziej niż magomobili.
"I made one mistake in my life, I should've burned Berlin!" - Napoleon I Bonaparte

Awatar użytkownika
Bizim
Falubaz
Posty: 1155
Lokalizacja: Bizim

Post autor: Bizim »

Ludvik pisze:Przy okazji halabarda kawaleryjska wygląda jak młot lucerneński albo poleaxe hehe :D . Wybitnie dwuręczna i wybitnie piesza broń, ale co mi tam - dam im dla samej radochy wystawienia ich z czymś co wisi u mnie na ścianie. :D :D Bardzo ciekawią mnie statsy tych demikotków, o dziwo znacznie bardziej niż magomobili.
Mam dokładnie to samo. Najbardziej ciekawi mnie właśnie możliwość wystawiania kuraków i kurczaków. :)


Mago mobile ciekawe ze względu, że lubię lory lighta i heavena, a każdy bonus do czarowania może być przydatny.

Za to nowe zasady Altara mnie nie interesują. :P
Caius Ceplus pisze: Zaatakowane imperium kontratakuje.

Awatar użytkownika
Gopal
Mudżahedin
Posty: 221
Lokalizacja: Warszawa, Ursynów
Kontakt:

Post autor: Gopal »

Ależ Wam zazdraszczam!

Ja się już 3 lata nowej Bretki nie mogę doczekać!
Galeria rysunków: kliknij, na pewno Ci się spodoba! :D NSFW
http://jandraws.tumblr.com/

kowaljl
Chuck Norris
Posty: 391

Post autor: kowaljl »

Bo magmobile urwały sie z innej bajki. Zdjecia Gryfa moge wkleic jak wroce z pracy do domu. Jesli chodzi o Gryfa to im mniejsza podstawka tym lepiej dla nas:) ale mi sie wydaje ze to zwykla rydwanówka. Kurokoty maja dziwne podstawk. To nie jest rydwanowa ale tez te dwa boki nie sa równe. Cos jak 5:6, kolejna zagadka:P My sie tu głowimy nad takimi rzeczami a zapominamy o naszej wizytówce Czołgu. Oby wrócił do gry wypieszczony i naoliwiony:P


Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Większość modeli fajna tylko te gryfy i demigryfy :?
eee tam jak dla mnie jedne z lepszych figsow do nowego empire :wink: Na gryfa juz mam chrapke :) Jedynie ten laser jest komiczny no i wszystkie wozki imo maja zwalona budowe (chodzi mi o ta wysunieta platforme i posag/laser/... z tylu) ale od czego sa konwersje :wink: No i jak zauwazyli inni jezeli bedzie mozna z tego pudelka skladac te 3 rzeczy to imo zajbisty zestaw (czyt. troche pomyslu ,konwulsji ... i mamy 3 modele :wink: ) .
Ostatnio zmieniony 28 mar 2012, o 23:23 przez szczurek, łącznie zmieniany 1 raz.
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

ten laser to tak naprawdę soczewki, jedna za drugą ustawione, jest to na jednym ze zdjęć...masakra przy transporcie wszystko opiera się na jednym plastikowym pałąku...
"(...)Imperium raz zaatakowane, zawsze kontratakuje(...)"
Kajus C+, Misja Kleopatra
Obrazek
GALERIA

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5674

Post autor: Afro »

przynajmniej widać, że gryf będzie na rydwanówce, a demigryfy na monsterowych tak na oko ;)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Shadryss
Pseudoklimaciarz
Posty: 30

Post autor: Shadryss »

Mnie cieszy również fakt że przy nowych wózkach będzie można sobie dorobić magów :) i z wózka Priesta albo Volkmara na piechotę....

Jeśli rzeczywiście kapitan/gienek będą mieć do 3d6 to będą ekstra dodatkiem do każdego oddziału walczącego wręcz.
Follow me if I advance,
kill me if I retreat,
avenge me if I die
W/D/L
Empire 3/1/1
Dark Elves 0/0/0

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

TO po wlosku, a nie po hiszpansku... nie zauwazylem ani slowa o zasadach... samo pitu pitu o modelach i fluffowe gadanie...
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

Catafractus
Mudżahedin
Posty: 231

Post autor: Catafractus »

planetarium ma miotać deszcz meteorów na wroga, jedyny "konkret" wśród ogólnych uwag z czego składają się boksy

kowaljl
Chuck Norris
Posty: 391

Post autor: kowaljl »

Moj Gryfcio, latwy do przerobienia i tani. Pytanie czy stare modele musza byz wrzucane na nowe podstawki ?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Bizim
Falubaz
Posty: 1155
Lokalizacja: Bizim

Post autor: Bizim »

Już widzę te regimenty demigryfów zrobione z gryfów z podstawki. :P

W sumie jeśli grand ciaster będzie mieć możliwość brania kurczaka to czemu nie. :mrgreen:
Caius Ceplus pisze: Zaatakowane imperium kontratakuje.

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3007
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Bizim pisze:Już widzę te regimenty demigryfów zrobione z gryfów z podstawki. :P
W sumie, to to chyba nie jest najgorszy pomysł nie sądzisz? :P
Założę się, że kupno 3 takich Gryfów z IoB będzie tańsze niż Box tych 3 Demigryfów, nie?
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Bizim
Falubaz
Posty: 1155
Lokalizacja: Bizim

Post autor: Bizim »

Pewnie gryfy z podstawki będą tańsze. Ale cały regon jeżdżący na kurczakach w takiej samej pozie będzie wyglądać dosyć kiepsko.

Za to na kurczaka dla bohatera/czempiona/pojedynczych jeźdźców będzie idealny.
Caius Ceplus pisze: Zaatakowane imperium kontratakuje.

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2434
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Ja się zastanawiam co zrobią z inżynierami. Pamiętacie taki fajny model którego nikt nigdy nie wystawiał - Empire Engineer on Mechanical Steed??

Ciekawe czy cos z tym zrobią.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3007
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Bizim pisze:Pewnie gryfy z podstawki będą tańsze. Ale cały regon jeżdżący na kurczakach w takiej samej pozie będzie wyglądać dosyć kiepsko.
Z tym bym się nie zgodził, bo takie bestie zachowują się instynktownie przecież. Wyglądało by to tak, jakby cały regiment skakał do przodu na swoją ofiarę, a biorąc pod uwagę instynktowne zachowanie powinna to robić bardzo podobnie. Jeśli w takim wypadku jeźdźcy będą się wyróżniać i każdy model będzie na różnej wysokości, to nie powinno sprawiać wrażenia Wojen Klonów :P

Noo, chyba że się mylę :P
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Bizim
Falubaz
Posty: 1155
Lokalizacja: Bizim

Post autor: Bizim »

Imo te gryfy są w tak charakterystycznej pozie, że to będzie wyglądać jak atak klonów.
Caius Ceplus pisze: Zaatakowane imperium kontratakuje.

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3007
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Cóż, przekonam się o tym, jak z nich coś zrobię, tyle że nie będą to modele do Imperium. Jak ma się ich 5 to można pokombinować :P
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Zablokowany