nowe modele i unity?

Empire

Moderator: #helion#

Zablokowany
Awatar użytkownika
Martin von Carstein
Kradziej
Posty: 947

Re: nowe modele i unity?

Post autor: Martin von Carstein »

A tak przy okazji bo bym zapomniał.

Moja wina Bizim, nie jestem za dobrze zorientowany w całej ofercie GW. Z reguły nie interesują mnie ich bohaterowie, wolę już pokminić jak zrobić swego, unikalnego. ;)

Jochny, zamiast narzekać na to iż nie zrobili może po prostu kupisz figsy od Artizana? To właśnie Lancknechci. Nie dość, że metalowi to jeszcze tańsi (chociaż są też mniej różnorodni w oddziałach). Kupując w regimentach zapłacisz ok 6 zł od sztuki, mniej niż w przypadku obecnych ST, a będziesz miał dużo rękawów.

Ja swego gryfa kupiłem już dzisiaj, tzn. tego z Wyspy. 37 zł, elfa się przerobi (ściąć mu głowę! :) ), łapę wymieni, podstawkę dorobi większą i jestem zadowolony... z może ulepię z gipsu klasyczną skałkę, z której tenże gryf będzie się odrywać do skoku? Zobaczymy jak się wyrobię z czasem, robota wybitnie na jakiś dłuższy urlop. Ale jestem zadowolony... o ile gryf okaże się grywalny na Euro, przy dwóch działach do obrony tego olbrzyma. Przynajmniej będzie na flankę, zamiast GS... zobaczy się. Jeszcze chwila do regułek, zobaczy się jak to będzie z piechotą...

Ta podwyżka kosztów śmierdzi mi zwyczajnym obowiązkowym dodaniem tarcz na wyposażenie... ale się zobaczy.

PS. Dostrzegłem jedną, bardzo fajną rzecz na tych Kurokotach - ladry. Dużo "płaskorzeźb", wypukłości i zdobień tego pokroju, Szkoda, że to jedyny naprawdę (mym zdaniem oczywiście) fajny element w tychże figurkach.
Ostatnio zmieniony 29 mar 2012, o 21:06 przez Martin von Carstein, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6354

Post autor: Naviedzony »

labry
A nie ladry?

Awatar użytkownika
Martin von Carstein
Kradziej
Posty: 947

Post autor: Martin von Carstein »

No ladry ladry, pomyliłem sobie z labrami z heraldyki. Głupi błąd. ;)

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2434
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Podobno paczka z moim zamówieniem już jest w drodze. Jutro będe okupował sklep przez cały dzień co by na kuriera trafić. Trzymajcie kciuki.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
wychwa
Oszukista
Posty: 865
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: wychwa »

Booka też będziesz mieć ?? Trzymam kciuki i czekam na statsy ;] na dobre statsy ;]

Awatar użytkownika
Bizim
Falubaz
Posty: 1155
Lokalizacja: Bizim

Post autor: Bizim »

Reyki pisze:Podobno paczka z moim zamówieniem już jest w drodze. Jutro będe okupował sklep przez cały dzień co by na kuriera trafić. Trzymajcie kciuki.
Powodzenia towarzyszu. :) ;)
Caius Ceplus pisze: Zaatakowane imperium kontratakuje.

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

ja wstępnie środa/czwartek, ale nic pewnego
"(...)Imperium raz zaatakowane, zawsze kontratakuje(...)"
Kajus C+, Misja Kleopatra
Obrazek
GALERIA

Awatar użytkownika
Siena
Chuck Norris
Posty: 512
Lokalizacja: MKGB Północne Rubieże

Post autor: Siena »

W jakim sklepie, prócz barda, można złożyć preorder nowego AB?

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

do mnie przedzwonił znajomy sprzedawca czy i co dla mnie sprowadzić...
przeanalizujemy kodeks +kilka partyjek i już po mału będzie wiadomo co jest dość syte do zakupów
"(...)Imperium raz zaatakowane, zawsze kontratakuje(...)"
Kajus C+, Misja Kleopatra
Obrazek
GALERIA

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2434
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Siena pisze:W jakim sklepie, prócz barda, można złożyć preorder nowego AB?
W tej chwili prawie we wszystkich większych z tego co wiem. GW zmieniło politykę dotycząca sklepów i nie ma już sklepóww zwykłych oraz sklepów premium tylko po prostu sklepy a to co mają w ofercie jest zależne od tego ile "modułów" w ofercie taki sklep będzie w stanie wystawić.

W Łodzi jest jeden sklep który stawia jeden "moduł" i ceny przez to ma z dupy oraz dostępność niektórych modeli oraz czas dostaw są niewiadome.
Inny sklep- malutki bez sklepu internetowego i dużej gralni stacjonarnej ma praktycznie pełen asortyment, MO i do tego dostawy raz w tygodniu.

Tak więc trzeba pytać i naciskać bo klauzule utajnienia GW są dość syte i ciężo jakiekolwiek informacje wyciągnąć. (Np. część sklepów jeśli nie ma możliwości normalnego preordera dla klientów to ma ten pre order dla siebie co by mieć towar na tydzień, max dwa przed premierą).
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

kowaljl
Chuck Norris
Posty: 391

Post autor: kowaljl »

Reyki liczymy na Ciebie:P
Sluchajcie czy jak jutro bedzie mozna oficjalnie zamawiac u GW to podadza staty na swojej stronie? no i jesli zmienia sie staty corow to tez je zmienia czy raczej niema co nato liczyc?

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Reyki czy odwiedził cię już listonosz? :D

Awatar użytkownika
Ludvik
Wałkarz
Posty: 84

Post autor: Ludvik »

Nie wiem, czy już ktoś pisał o tym ale, na warseerze jest przeciek następującej treści:

wózek astrologa daje +1 to hit w 6 calach, kostke PD oraz magiczny pocisk na 24 cale
wózek z lupką daje warda na 6+ w 6 calach, +1DD oraz strzał na 36 cali
Altar rozdaje hate na 6 cali.
"I made one mistake in my life, I should've burned Berlin!" - Napoleon I Bonaparte

Catafractus
Mudżahedin
Posty: 231

Post autor: Catafractus »

jeśli to prawda, to szału nie robią i są dużo słabsze od furmanek VC

kowaljl
Chuck Norris
Posty: 391

Post autor: kowaljl »

Te kostki to szczególnie na euro jest warte tyle co nic:-P jej niewiem czemu ale nie interesują mnie w ogóle te maszynki poza altarem...

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Martin von Carstein pisze: Ja swego gryfa kupiłem już dzisiaj, tzn. tego z Wyspy. 37 zł, elfa się przerobi (ściąć mu głowę! :) ), łapę wymieni, podstawkę dorobi większą i jestem zadowolony...

A czemu miałbyś mu dorabiać większą podstawkę? Ja mam starego metalowego gryfa z Karlem i nie będę mu jej powiększał - bo nie ma żadnych podstaw do tego.
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Marks
Falubaz
Posty: 1492

Post autor: Marks »

Catafractus pisze:jeśli to prawda, to szału nie robią i są dużo słabsze od furmanek VC
Chyba trochę za prędko na taką diagnozę. Nie wiemy jeszcze jak mocne są to pociski, jakie staty mają te wózki etc. U VC dobry jest Mortis, z tego co mi wiadomo nikt nie gra na Coven Thronie.
Puszka Pandory, o immersji w grach
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1
Nosił Wilk razy kilka, czyli inaczej o grach TellTale Games
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1

Awatar użytkownika
Martin von Carstein
Kradziej
Posty: 947

Post autor: Martin von Carstein »

A czemu miałbyś mu dorabiać większą podstawkę? Ja mam starego metalowego gryfa z Karlem i nie będę mu jej powiększał - bo nie ma żadnych podstaw do tego.
Żeby zmieścić na niej skałki i przerażoną krówkę. :P

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Grand Admiral Thrawn pisze:
Martin von Carstein pisze: Ja swego gryfa kupiłem już dzisiaj, tzn. tego z Wyspy. 37 zł, elfa się przerobi (ściąć mu głowę! :) ), łapę wymieni, podstawkę dorobi większą i jestem zadowolony...

A czemu miałbyś mu dorabiać większą podstawkę? Ja mam starego metalowego gryfa z Karlem i nie będę mu jej powiększał - bo nie ma żadnych podstaw do tego.
uściślenia sędziowskie. Też mi przykro z powodu mojego smoka, zawsze grałem na kwadracie teraz musiałem wrzucić na prostokąt :/
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

kowaljl
Chuck Norris
Posty: 391

Post autor: kowaljl »

To może się zdecydujcie kilka dni temu było powiedziane ze na turniejach będzie obowiązywała nowa podstawka pod gryfa. Więc jak to jest? Będą jutro statystyki na stronie GW?

Zablokowany