Chaos KHORNE'A by dead

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Re: Chaos KHORNE'A by dead

Post autor: Kefas »

Po pierwsze żartowałem po drugie tylko wygląda jakby miał zaraz spać bo stoi na krawędzi. Ale nie czepiajmy się takich bzdurnych szczegółów skoro cała praca jest znakomita.

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Super praca, ale ta "hinduska" kropka na czole herosa jakoś dziwnie mi wygląda :) Ni to odblask ni to hinduizm...

Awatar użytkownika
dead
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: WEJHEROWO
Kontakt:

Post autor: dead »

Kefas pisze:Po pierwsze żartowałem po drugie tylko wygląda jakby miał zaraz spać bo stoi na krawędzi. Ale nie czepiajmy się takich bzdurnych szczegółów skoro cała praca jest znakomita.
Oj i po co sie tlumaczysz :D ... skwituje to oj tam oj tam :D ... stoi stoi na krawedzi :D (ogolem ciasno w harleju strasznie :( a te figsy to neizle pakery w stosunku do oryginalnej zalogi). Przeciez kazda uwaga jest cenna a ja sie nie boje krytyki bo wiem co ta praca soba reprezentuje - nie jest to majstersztyk i brakuje mu wiele do tego ;).
Vraith pisze:Super praca, ale ta "hinduska" kropka na czole herosa jakoś dziwnie mi wygląda :) Ni to odblask ni to hinduizm...
No hinduizm jest mi obcy i jesli mialby to byc znak kasty to raczej bylaby to kasta khorne'a :D. Ogolem to jest to taki nit - moglem w sumie go spilowac :D ale dzieki temu ze tego nie uczynilem ma pryszcza na czole :D ktory jeszcze swieci :P.
dead is dead

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Sam heros wyszedł świetnie, natomiast rydwanowi dodał bardzo wiele - teraz rydwan jest kompletny =D> .

Awatar użytkownika
Nadel
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 126
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Nadel »

Świetne malowanie!!! Jak robisz takie genialne złoto?

Awatar użytkownika
Czcibor
Oszukista
Posty: 872
Lokalizacja: WarAcademy Opole

Post autor: Czcibor »

Piękny =D> =D>
Fanatic pisze: ledwo savage ogarniam cała rodzina je maluje
już nie chcą do mnie przychodzić bo wiedzą, że pędzel i farbki na nich czekają
Obrazek

Awatar użytkownika
Aderyn
Plewa
Posty: 6
Lokalizacja: Żary

Post autor: Aderyn »

Świetna robota =D>

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

zajebisty jako całość. kolory również idealnie dobrane ;];] Czekam na więcej prac!!
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Noire
Mudżahedin
Posty: 245

Post autor: Noire »

Gj :shock:

Świetne naprawdę świetne. Czekam na więcej prac z których będę mógł wyciągnąć wnioski do swoich figurek
PK w sumie jest takie samo jak PVP tylko jesteś czerwony i wszyscy chcą Cię zabić

ODPOWIEDZ