II skocznia Garmisch-Partenkirchen (4CT) 2400 EURO 15.04.12

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Re: II skocznia Garmisch-Partenkirchen (4CT) 2400 EURO 15.04

Post autor: Czopek »

Znajdzie się miejsce dla Dudiego (skav)i Marcina Samorańskiego (emp) jeszcze ? W zamian za Boja :D
http://czopekblog.blogspot.com/
Kordelas pisze: Fluff nie wybacza.

sławny
Pseudoklimaciarz
Posty: 23
Lokalizacja: okolice CK

Post autor: sławny »

mnie jednak nie bedzie
KGB Kieł

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Nie no, brak mi słów. Taki zajebisty turniej się kroi, w końcu w muzeum coś się dzieje, pół świata się zjeżdża, a ja dzień wcześniej robię 18-stkę... I pograne ;)
Liczę, że nadrobicie zaległości co do turniejów 8)

Awatar użytkownika
Warzywko
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Warzywko »

Dopisz jeszcze Tomka z Kielc na rezerwę :)
Statystyka to dziwka.

Awatar użytkownika
wru
Chuck Norris
Posty: 651
Lokalizacja: "Kieł" Kielce

Post autor: wru »

Rasti pisze:Nie no, brak mi słów. Taki zajebisty turniej się kroi, w końcu w muzeum coś się dzieje, pół świata się zjeżdża, a ja dzień wcześniej robię 18-stkę... I pograne ;)
To weź tą wódkę co tam masz i wypijemy po turnieju.
Come crawling faster, obey your Master...

Awatar użytkownika
Ukalez
Falubaz
Posty: 1211
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: Ukalez »

Tocz pisze:Ukalez ale co ty za przeproszeniem kurwa masz do mojego czołgu ?? :o Czołg to czołg :D
Widzieć go nie widziałem, ale ponoć słaby poziom trzyma (info z kilku źródeł), więc wystarczy przeczytać regulamin proxowania, aby dowiedzieć się że za niego przysługuje bonusowe -4 DP, no chyba że już wygląda jak czołg parowy, jest piękną imperialną konwersją itd, to zwracam honor :wink:
Tocz pisze:kay a z innej beki, nowe jednostki co sa w Empire beda brane pod uwage proxow jeżeli ich nie będzie ? I czy mogą to być podstawki tekturowe z racji ogromnie niewymiarowych podstawek tych demigryfciów ?
Takie rzeczy tylko w Erze (obecnie T-Mobile). Na turnieju będą brane pod uwagę proxów, podstawki tekturowe nawet nie uważam za prox, to coś o wiele gorszego! :twisted:

Kończymy ze słabymi proxami (taki był zresztą zamysł 4CT). Nie mamy po kilka lat, więc traktujmy siebie nawzajem poważnie.
Bojek pisze:ja niestety nie przybędę na tura
,
sławny pisze:mnie jednak nie bedzie
Szkoda, może następnym razem uda się spotkać :wink:
Czopek pisze:Znajdzie się miejsce dla Dudiego (skav)i Marcina Samorańskiego (emp) jeszcze ? W zamian za Boja :D
Jedno miejsce jest dla Morii zarezerwowane (za Boja), więc możecie podmienić gracza, a co do drugiego to musicie się dogadać z ekipą krakowską, bo byli pierwsi na rezerwie, z tym że nie wiem czy jedno miejsce (za Sławnego) ich satysfakcjonuje, bo LuciusII też odpadł z rezerwy.

Pozostali wpisani na rezerwę.
Mieli do wyboru wojnę, lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także.

Shino: "Rb strona67 jakbys szukal zrodla"
Żaba: "raczej 65 jeśli już"

I love this game... :D

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3720
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Łukasz nie gra to, żeby sobie na ładne bitwy "popaczeć" proxy zaczyna ciąć :D

Awatar użytkownika
Warzywko
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Warzywko »

kubencjusz pisze:Łukasz nie gra to, żeby sobie na ładne bitwy "popaczeć" proxy zaczyna ciąć :D
W takim razie, muszę zapytać czy ktoś z przyjezdnych ma i byłby skłonny pożyczyć Hellcannon, w Kielcach niestety z tego co mi wiadomo nie ma żadnego.
Oczywiście trudy transportu ukoję złocistym krasnoludzkim trunkiem :)
Statystyka to dziwka.

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3720
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Masz Bugman ale ? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Awatar użytkownika
White Lion
Kretozord
Posty: 1883
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: White Lion »

Warzywko pisze:
kubencjusz pisze:Łukasz nie gra to, żeby sobie na ładne bitwy "popaczeć" proxy zaczyna ciąć :D
W takim razie, muszę zapytać czy ktoś z przyjezdnych ma i byłby skłonny pożyczyć Hellcannon, w Kielcach niestety z tego co mi wiadomo nie ma żadnego.
Oczywiście trudy transportu ukoję złocistym krasnoludzkim trunkiem :)
masz 3 dni na jakąś solidną konwersję :)

ja mam niepotrzebnego cannona do dwarfów (samą lufę), pogadaj z innymi graczami od chaosu i demonów w sprawie bitsów, kup GS albo poxylinę i ognia !

a 3 dwarfy na obsługę to się łatwo znajdą :)


p.s. podobno Kevinior ma niepotrzebną głowę od Terrorgheista..

Awatar użytkownika
Tocz
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Tocz »

Chłopaki to jak z dodatkowymi miejscami ? Znajdzie sie coś ? Nie macie stołów żadnych ani nic ?

szeszej
Falubaz
Posty: 1024
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Post autor: szeszej »

Dostawcie ten jeden stół to nam koszty paliwa drastycznie spadną :D

Awatar użytkownika
White Lion
Kretozord
Posty: 1883
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: White Lion »

Tocz pisze:Chłopaki to jak z dodatkowymi miejscami ? Znajdzie sie coś ? Nie macie stołów żadnych ani nic ?
ej no Toczu przecież Ukalez ci odpisał dwa posty wyżej ?

jedno macie za Bojka, a z drugim jesteście na liście rezerwowej zaraz za Krakowem.

z tymże z Krakowa na razie wchodzi tylko 1 z 3 zgłoszonych osób.
Tak dogadaj się na pm z chłopakami z Krakowa czy w niepełnym składzie przyjadą czy nie i będziesz wiedział.

Albo poczekaj do soboty to też się wyklaruje czy odwołają czy nie.


Jakbyśmy mieli co i gdzie dostawić to z przyjemnością byśmy dostawili ale to już jest maks co wyciskamy i na tą niedzielę nie da się więcej.
:)

kowaljl
Chuck Norris
Posty: 391

Post autor: kowaljl »

Bastor przykro mi ale z tego co wiem na razie jest tylko plik w tym temacie :http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 88#p910388. Sprawdz moze Cipojdzie. Sam czekam na nowe jednostki. Dostałem dzis wiadomosc ze moge zostac na lodzie. Co gorsze mial przyjsc AB z ta przesylka:( O ile sobie poradze bez tych demigryfow itp. to jednak nie bardzo wyobrazam sobie teraz gre bez tego glupiego wozka. Wszystko w cholere podrozalo jesli chodzi o piechote. Halabardnicy, swordemini, GreatSwordzi o 1pkt w gore, flagusie o 2. Ale mozna ich dopalic własnie wozkiem i wtedy cos tam robia. Wiec pytanie czy Stary altar z magiem na gorze jest konwersja czy proxem?:) Z calych sil licze na to ze dostane wszystko przed turniejem i nie bede sie musial wstydzic za armie:P

Bastor
Chuck Norris
Posty: 451

Post autor: Bastor »

Plik nie działa bo ja używam wersji AB 3.3b - ale spoko.
Przekartkuję sobie booka to mi wystarczy.

No i mam nadzieję Kowal, że jednak figsy dojadą - trzymam kciuki. 8)

Bastor
Chuck Norris
Posty: 451

Post autor: Bastor »

Dziś zakończyłem remonty Muminków (połamanych i kontuzjowanych w ostatnich transportach) i przy okazji dokonałem stosownych zmian w rozpie. Jak zwykle - okazało się, że wymaga to złapania za pędzle i farby - bo kilka modeli trzeba było domalować.
Tych kilka okazało się 24 modelami. Ale spoko - dałem radę :)
Wiecie ile można wymalować za jedną noc??? :twisted:

Ale najciekawsze było to, że jak wczoraj wróciłem do chaty - to w legowisku mojego psa znalazłem prawie cały regiment moich łuczników.
Nie... nie pogryzł ich ani nie uszkodził. Po prostu wlazła franca na stół i mozolnie - figurka po figurce - przeniosła do swojego kojca.
I teraz nie wiem czy to oznacza, że chciała mi pomóc w malowaniu/konwertowaniu... czy się uczy grać... nie mam bladego pojęcia :mrgreen:
Już mi kiedyś taki numer kilka lat temu wywinęła... (wtedy MOCNO ucierpiał Ikit Claw).

Kurde - głupio będzie kiedyś dostać maskę od swojego psa :shock:
Ale z drugiej strony - następny gracz, którego będzie można na turnieje zabierać! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
White Lion
Kretozord
Posty: 1883
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: White Lion »

heh :)

kowaljl
Chuck Norris
Posty: 391

Post autor: kowaljl »

Moja przesylka nie dotarla:( niemam ani nowych modeli ani AB. Wiec potraktuje ten turniej z smiertelnym przymrozeniem oka:P

Bastor
Chuck Norris
Posty: 451

Post autor: Bastor »

A przesyłka szła kurierem czy pocztą?
Bo jeśli kurier - to pytanie jaki? Nie ukrywam, że mam kilka "znajomości" w tym zakresie - więc podeśli na priv co i jak, może się coś uda "skaveńskimi sposobami" załatwić ;)

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

nowy draft 3 dla nowego empire jest między innym.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

ODPOWIEDZ