Piłka nożna

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Re: Piłka nożna

Post autor: Robson »

koko koko h*j ci w czoko

tyle gwoli komentarza tego hiciora :? a myślałem, że Edyty nikt nie przebije...
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

DZIK
Oszukista
Posty: 883
Lokalizacja: BP Border Princes Klan

Post autor: DZIK »

edytka z emfazą w sposób całkowicie sztuczny próbowała interpretować coś do tego niezbyt przystającego (po tej stronie oceanu przynajmniej)
a to jest naturalne - jak napój zwany bałandą. Jeden sieknie i zagryzie kaszaneczką, inny rzygnie. :Lajf.
Ostatnio zmieniony 3 maja 2012, o 19:04 przez DZIK, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

było jak dla mnie jednak coś ciekawego:

http://www.youtube.com/watch?v=VZRKT_ethp8

jednak z troszka takie przymulaste ale byloby ok.

p.s.
może to ko-ko to GW maczało palce aby sprzedaż demigryfów jeszcze wzrosła? ;)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

to raczej war walkery z 40stki, ale one chyba ładnie schodzą ;)
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Obrazek

W niedziele Śląsk mistrzem Polski!
Wisła Kraków.

Ingen175
Kradziej
Posty: 950

Post autor: Ingen175 »

Tak się zastanawiam, czy ten hymn reprezentacji to nie jest sabotaż ze strony producentów jaj kurzych. Mówię, o tej całej sprawie związanej z wymiarami klatek w kurzych fermach. Dla chłopa Euro, UE, KE to jeden pies. No i mamy piosenkę z refrenem w kurzych rytmach. Może i teoria spiskowa ale ... zmyślna :D

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Kiedyś była fajna piosnka "piejo kury piejo..." - tu mamy marną parodię tej parodii, tylko zupełnie nieśmieszną, jest to imho apogeum beznadziejności. Warto by się zapytać, po co organizuje się na siłę takie konkursy, jeśli ich efektem ma być takie coś? Kilku ludzi dla jaj może wystukało parę sms-ów i masz babo placek. Oby to nie był zwiastun gry naszych orłów i oby oni nie zaczęli nagle gdakać...

Co do polskiej ligi - jedna wielka słabość, faktycznie nikt chyba nie chce zdobyć majstra, pewnie faktycznie przypadnie ono Śląskowi... I znowu obciach w eliminacjach do LM... Najbardziej jednak smutno wyglądają śliczne nowe stadiony... prawie bez kibiców, no może z wyjątkiem Poznania. Jakim obciążeniem będą one dla właścicieli przy takiej frekwencji - można się tylko domyślać...

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

smiejagreg pisze:Kiedyś była fajna piosnka "piejo kury piejo..." - tu mamy marną parodię tej parodii, tylko zupełnie nieśmieszną, jest to imho apogeum beznadziejności. Warto by się zapytać, po co organizuje się na siłę takie konkursy, jeśli ich efektem ma być takie coś? Kilku ludzi dla jaj może wystukało parę sms-ów i masz babo placek. Oby to nie był zwiastun gry naszych orłów i oby oni nie zaczęli nagle gdakać...
i oto zachodzi pytanie
czy to orły
czy to kury
grają na ekranie
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Kosa pisze:
smiejagreg pisze:Kiedyś była fajna piosnka "piejo kury piejo..." - tu mamy marną parodię tej parodii, tylko zupełnie nieśmieszną, jest to imho apogeum beznadziejności. Warto by się zapytać, po co organizuje się na siłę takie konkursy, jeśli ich efektem ma być takie coś? Kilku ludzi dla jaj może wystukało parę sms-ów i masz babo placek. Oby to nie był zwiastun gry naszych orłów i oby oni nie zaczęli nagle gdakać...
i oto zachodzi pytanie
czy to orły
czy to kury
grają na ekranie
:lol2: .

Ingen175
Kradziej
Posty: 950

Post autor: Ingen175 »


Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

Robson pisze:koko koko h*j ci w czoko

tyle gwoli komentarza tego hiciora :? a myślałem, że Edyty nikt nie przebije...
Jeszcze babcie powiedziały, że około 1 dnia układały piosenkę.
Im bliżej imprezy, tym bardziej boję się o to wszystko :)
Jak nie wyjdziemy z grupy to w pracy Angole nas wyśmieją #-o
Obrazek

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

nie tylko angole nas wyśmieją. wtedy naprawde uciekać z kraju bo to już wstyd co nasi odwalają.
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Pieta
Chuck Norris
Posty: 493
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pieta »

Ale Wy przybici jesteście. :) Nikt się pewnie w to nie będzie zagłębiał, a utworek wraz z dwoma pozostałymi zwycięzcami, najprawdopodobniej obowiązywać będzie przez tydzień zabawy i tyle będziemy go pamiętać.
smiejagreg pisze:Co do polskiej ligi - jedna wielka słabość
Chyba siła, że tak wyrównana
smiejagreg pisze:faktycznie nikt chyba nie chce zdobyć majstra
no nikt, 3 z 5 walczących dziś wygrywa, a Śląsk i Lech któryś raz z rzędu
smiejagreg pisze:pewnie faktycznie przypadnie ono Śląskowi...
Chciałbym, ale to nic pewnego. W Ekstrakalsie nie ma lipy i nikt się przed nikim nie kładzie.
smiejagreg pisze:I znowu obciach w eliminacjach do LM...
Nie widziałem obciachu w tym roku. Wisła ostatnim rzutem na taśmę przegrała fazę grupową z notabene jakąś tam niespodzianką tej Ligi pseudo mistrzów.
smiejagreg pisze:Najbardziej jednak smutno wyglądają śliczne nowe stadiony... prawie bez kibiców, no może z wyjątkiem Poznania.
Dwa najnowsze (Gdańsk, Wrocław) były zapełnione w połowie, co daje frekwencję trzykrotnie wyższą niż notowały te miasta przedtem. W Krakowie i Warszawie w poprzedniej kolejce te duże stadiony zapełnione w ponad 2/3.
smiejagreg pisze:Jakim obciążeniem będą one dla właścicieli przy takiej frekwencji - można się tylko domyślać...
Z takim podejściem obciążenia będą tylko większe, ale na stadionach emocje ogromne, tylko co Ty możesz o tym wiedzieć...

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8647
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Imo co do ligi to połknie ją albo Ruch albo Lech. I tak imo większą szansę ma Ruch. Śląsk wydaje mi się, że zremisuje/przegra ostatni mecz z potężną Wisłą z Krakowa która jest podrażniona mega słabym sezonem :D

Nie chciałbym aby Lech wygrał bo gówno zaprezentuje w eliminacjach LM... jak już teraz się słyszy, że znów mają sprzedawać najlepszego swojego grajka to ja nie wiem kim oni chcą coś zwojować w Europie.... Tam to normalnie jest staly schemat "pokazał się, gra dobrze , mamy puchary , sprzedajemy go przyda się kasa na jakieś słabe transfery"
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Z braku artystów i kreatywności mogliśmy przynajmniej dać "hej sokoły" po raz n-ty, przynajmniej aż tak dużego blamażu by nie było.

Tyle lat Polacy walczą z wizerunkiem gromady niemytych grubych bab i wąsatych dziadów w strojach ludowych, a tu proszę, pełne koko w czoko. Po dworcach umytych za pieniądze unijne i autostradach niewybudowanych przez Chińczyków jeszcze takie upokorzenie na koniec. Nawet Afryka, kuźwa, potrafiła wynająć Shakirę do tego, my znaleźliśmy gromadkę zadupiastych tfuców i spośród przygotowanego przez nich kału wybraliśmy jednego dorodnego kloca poprzez głosowanie smsowe.

Autorowi tej metody selekcji składam serdeczne gratulacje.

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

rafixator pisze:Bula dawno nie slyszalem wiekszych glupot ! Legie i Ruch dzieli przepasc ! A w pilce nie zawsze lepszy wygrywa masz przyklad wczorajszego meczuu 1/4 LM
niech komentarzem do Twoich głupot będzie cytat z Weszło:
Legia jest lepsza tylko medialnie, ma ładne koszulki, ładny stadion, ładny autokar i ogólnie jest taka wymuskana i wypolerowana. Tylko, że na boisku nie ma to żadnego znaczenia.
Ogólnie polecam wszystkim fanom "fantastycznej, niezwyciężonej i doświadczonej Legii":

http://www.weszlo.com/news/10369-Slask_ ... e_Mistrzow

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Pieta pisze:
smiejagreg pisze:Co do polskiej ligi - jedna wielka słabość
Chyba siła, że tak wyrównana
Mam nadzieję zobaczyć tę siłę w pucharach :mrgreen: [-o<

Co do emocji na stadionach i moich doświadczeń - nic, Pieta , o mnie nie wiesz, nie masz pojęcia, czy mam jakieś doświadczenia stadionowe... Rozumiem, że jako kibic Śląska, wszystko już widziałeś i jesteś niekwestionowanym guru od wszystkiego, co związane z piłką nożną... Cóż tam inni mogą wiedzieć... Szacun wielki :shock:.

Ingen175
Kradziej
Posty: 950

Post autor: Ingen175 »

Barbarossa, już mówiłem - to tylko piosenka reprezentacji. Oficjalny utwór Euro 2012 nie jest jeszcze znany.

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Mi osobiscie bardzo podoba się ten kawałek.
http://www.youtube.com/watch?v=gyERNmHM9jg
Szkoda, że nie wygrał.

@ Zbyszku trochę chyba przesadzasz. IMO w strojach ludowych i folklorze nie ma nic obciachowego. Wszystko kwestia odpowiedniej formy, no i umiejętnosci wokalnych.
Obczaj np. zespól Mazowsze, ja tu nie widze nic czego moglibysmy się wstydzić.

Obrazek :wink:

Co do utworu, który wygrał, to jest poprostu tragicznie słaby. Babcie potwornie fałszują, tekst jest idiotyczny i to jest chyba glówny problem. Bo uwagi o tym czy babcie sa domyte czy nie już bym sobie darował.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Buła zerknij na swoją Lechię, która ledwo co się wywlokła ze strefy spadkowej... z takim STADIONEM :mrgreen:
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

ODPOWIEDZ