Piłka nożna

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Piłka nożna

Post autor: przelas »

Karlito pisze:Buła zerknij na swoją Lechię, która ledwo co się wywlokła ze strefy spadkowej... z takim STADIONEM :mrgreen:
Karlito wskaż mi proszę w którym miejscu piszę o Lechii. Skąd wiesz, ze w ogóle jej kibicuje?? Rozumiem, że trzeba gdzieś gorzkie żale wylać ale proszę naucz się czytać posty. Ja po prostu śmiałem się i śmieje się z tego jak pompowaliście tą Legie.

DZIK
Oszukista
Posty: 883
Lokalizacja: BP Border Princes Klan

Post autor: DZIK »

Barbarossa pisze:
Tyle lat Polacy walczą z wizerunkiem gromady niemytych grubych bab i wąsatych dziadów w strojach ludowych, a tu proszę, pełne koko w czoko.
Ależ ciemna baba ministra z prowincji :wink: i wąsaty niemłody, niezbyt bystry prezydent będą dobrze się przy tym bawić - klaszcząc w dłonie w takt melodii i kiwając głowami na boki co by tam swojsko w telewizji wypadło. Zapomniałem - będą ładniej ubrani i NA URZĘDZIE a więc zapewne to już nie kontynuacja stereotypu :lol2:

Awatar użytkownika
r@fix
Masakrator
Posty: 2385
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: r@fix »

Buła pisze:
rafixator pisze:Bula dawno nie slyszalem wiekszych glupot ! Legie i Ruch dzieli przepasc ! A w pilce nie zawsze lepszy wygrywa masz przyklad wczorajszego meczuu 1/4 LM
niech komentarzem do Twoich głupot będzie cytat z Weszło:
Legia jest lepsza tylko medialnie, ma ładne koszulki, ładny stadion, ładny autokar i ogólnie jest taka wymuskana i wypolerowana. Tylko, że na boisku nie ma to żadnego znaczenia.
Ogólnie polecam wszystkim fanom "fantastycznej, niezwyciężonej i doświadczonej Legii":

http://www.weszlo.com/news/10369-Slask_ ... e_Mistrzow
Powtorze raz jeszcze Legie i Ruch dzieli przepasc, pod kazdym wzgledem: organizacyjnym, sportowym, medialnym etc. paradoksalnie sam jestes tego najlepszym dowodem poniewaz gdyby Lechia wygrala z Ruchem nastepnego dnia nikt by o tym nie pamietal a Ty nie chodzil bys dumny jak paw. Skoro ta Legia taka slaba to czemu wszyscy graja z nia mecz sezonu?
Ostatnio zmieniony 4 maja 2012, o 14:44 przez r@fix, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

No właśnie, to chyba nie przypadek że cała Ekstraklasa na mecze z Legią spina się i zazwyczaj każda drużyna przeciwko Legii gra mecz sezonu, właśnie dlatego że tylko wygrana z Legią powoduje że wynik idzie w całą Polskę i jest szeroko komentowany w mediach. Prawie każda drużyna zapowiada że oprócz derbów mecz z Legią jest jej najważniejszym spotkaniem w sezonie, ponieważ zwycięstwo z taką drużyną daje bardzo dużo.
Nikt mi nie powie że organizacyjnie Legia nie stoi już na europejskim poziomie, zarówno jeśli chodzi o infrastrukturę jak i organizację. Do tego dochodzi świetna baza treningowa oraz szkolenie młodzieży. Taki Ruch np w przyszłym sezonie mecze w europejskich pucharach będzie musiał grać na obcym stadionie bo ich własny obiekt to zabytek.

W obecnych czasach kluby, żeby normalnie funkcjonować, muszą umieć się dobrze sprzedać, przyciągnąć sponsorów i ludzi na stadion. Legia robi to bardzo dobrze, średnią frekwencję na meczach mamy najwyższą w lidze co oczywiście łączy się z najwyższymi przychodami z tzw dnia meczowego. Szkoda tylko że bardzo często iskrzy między tymi najbardziej zagorzałymi kibicami, a władzami klubu :(
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Nie zamulajcie, :wink: kadra U-17 właśnie skasowała Belgów 1:0. Dobre rozpoczęcie turnieju.
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Siweusz pisze:Nie zamulajcie, :wink: kadra U-17 właśnie skasowała Belgów 1:0. Dobre rozpoczęcie turnieju.
=D> Oby tak dalej =D>
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

a ja w piątek na Reymonta jadę mistrzostwo świętować:) i tyle:)
śmiesznie będzie, jak po sezonie Śląsk zbankrutuje, z tytułem mistrza kraju na plechac
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Dargor
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Dargor »

Witam,
"śmiesznie będzie, jak po sezonie Śląsk zbankrutuje, z tytułem mistrza kraju na plechac"
Czyżby szansa aby Klub na przeciw Reymonta się jednak utrzymał??:):) Osobiście obstawiałem brak Licencji dla Ruchu Chorzów, lub "synergia" z jednym z nowych ekstraklasowiczów ale bankructwa mistrza nigdy bym nie odgadł :P

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

rafixator pisze:
Buła pisze:
rafixator pisze:Bula dawno nie slyszalem wiekszych glupot ! Legie i Ruch dzieli przepasc ! A w pilce nie zawsze lepszy wygrywa masz przyklad wczorajszego meczuu 1/4 LM
niech komentarzem do Twoich głupot będzie cytat z Weszło:
Legia jest lepsza tylko medialnie, ma ładne koszulki, ładny stadion, ładny autokar i ogólnie jest taka wymuskana i wypolerowana. Tylko, że na boisku nie ma to żadnego znaczenia.
Ogólnie polecam wszystkim fanom "fantastycznej, niezwyciężonej i doświadczonej Legii":

http://www.weszlo.com/news/10369-Slask_ ... e_Mistrzow
Powtorze raz jeszcze Legie i Ruch dzieli przepasc, pod kazdym wzgledem: organizacyjnym, sportowym, medialnym etc. paradoksalnie sam jestes tego najlepszym dowodem poniewaz gdyby Lechia wygrala z Ruchem nastepnego dnia nikt by o tym nie pamietal a Ty nie chodzil bys dumny jak paw. Skoro ta Legia taka slaba to czemu wszyscy graja z nia mecz sezonu?

ludzie ogarnijcie sięz tą Lechią gdzie ja o niej pisze???? Macie jakieś kompleksy?? Ja o Legii pisałem już jakiś czas temu a nie tylko po wczorajszym meczu.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

koko sroko, euro w czoko
przegramy nawet z maroko

a legia ma jeszcze szanse !!! ... na 5. miejsce :D
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

To Legia nie wygra ligi ? a Polonia ??
To może jakieś Śląskie kluby z niskim budżetem wygrają :D ?
Niebieska Vendetta !

Lenart
Falubaz
Posty: 1194

Post autor: Lenart »

Solo SSij!!! ;)

Awatar użytkownika
r@fix
Masakrator
Posty: 2385
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: r@fix »

Lenart pisze:Solo SSij!!! ;)
+1
Obrazek

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Legia Korona 1 33%
Ruch Lechia x2 66%
Wisła Sląsk 1 33%
Widzew Lech 1x 66%

Z racji, że w tej lidze każdy może wygrać/zremisować z każdym, to dowolny pojedyńczy wynik można obstawiać na 33%. :mrgreen:
Nie jestem za mocny z matmy, ale legia ma chyba 5% szans na mistrza. #-o
Nie ma co popisali się chłopcy. #-o
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Thain
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Thain »

Zamiast milionowych premii trzeba im było obiecać karnety do burdelu.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Jak uczy Pieta:
"W ekstraklasie nie ma lipy, nikt się przed nikim nie kładzie" , jest ona, jak dalej uczy ten sam mentor: "...silna, bo tak wyrównana"...
Teraz piszecie o milionowych premiach... Kurde, jak w lidze angielskiej :!: :!: :!: :mrgreen:.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Solo, pomyliłeś jedną podstawową sprawę. W Barwach Śląska nie ma koloru niebieskiego:)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

smiejagreg pisze:Jak uczy Pieta:
"W ekstraklasie nie ma lipy, nikt się przed nikim nie kładzie" , jest ona, jak dalej uczy ten sam mentor: "...silna, bo tak wyrównana"...
Teraz piszecie o milionowych premiach... Kurde, jak w lidze angielskiej :!: :!: :!: :mrgreen:.
Rozumiem Grzesiek, że jesteś wyspiarzem i rozpiera Cię duma, że Wy, Angole przykrywacie nas, Polaczków kasą wydaną na jakiś nażelowanych piłkarzyków. :mrgreen:
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Siweusz pisze:
smiejagreg pisze:Jak uczy Pieta:
"W ekstraklasie nie ma lipy, nikt się przed nikim nie kładzie" , jest ona, jak dalej uczy ten sam mentor: "...silna, bo tak wyrównana"...
Teraz piszecie o milionowych premiach... Kurde, jak w lidze angielskiej :!: :!: :!: :mrgreen:.
Rozumiem Grzesiek, że jesteś wyspiarzem i rozpiera Cię duma, że Wy, Angole przykrywacie nas, Polaczków kasą wydaną na jakiś nażelowanych piłkarzyków. :mrgreen:
:P :P :P
Nażelowani to już nie w tej lidze :wink:
O ile się nie mylę , obaj jesteśmy wyspiarzami :mrgreen:

Awatar użytkownika
Pieta
Chuck Norris
Posty: 493
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pieta »

smiejagreg pisze:"W ekstraklasie nie ma lipy, nikt się przed nikim nie kładzie" , jest ona, jak dalej uczy ten sam mentor: "...silna, bo tak wyrównana"...
Teraz piszecie o milionowych premiach... Kurde, jak w lidze angielskiej :!: :!: :!: :mrgreen:.
Sory, ale przeceniasz ligę angielską. Nie jest tak wyrównana.

ODPOWIEDZ