Diablo III

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Re: Diablo III

Post autor: MomoTheKiller »

Jak chcesz pograć w mroczną gre to polecam Phantasmagoria.
Jak D3 się nie podoba nie graj... ale nie porównuj 2 różnych gier (z czego w jedną nie grałeś).
A jak mroku brakuje polecam monitory CRT B/W :) Będzie mrocznie w uj..
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

z całym szacunkiem ale D3 w najmniejszym stopniu nie ma mangowo-radosnej grafiki, WoW-a też nie przypomina (zwłaszcza Pandarii :P) - bądźcie spokojni.

pzdr,
Ż.

P.S. specjalnie dla użytkownika Loko a'propos podpisu link http://host26.pl/2010/12/11/kim-sa-kacz ... akty-mity/ to primo. secundo wedle poglądów pewnej wrogiej Polsce i słowiańszczyźnie a narzuconej przemocą przez zachodnie siły organizacji: człowiek ma wolną wolę i sądzony jest wyłącznie wedle własnych czynów - czyżbyś odrzucał w całości ten pogląd ? :wink:

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8647
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Naprawiać to Diablo :C :C :C pograć nie można ;P bo błąd 3006 wkurwia :(
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

tilt112
Mudżahedin
Posty: 280
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: tilt112 »

katerek pisze:Masakra a w realu będzie można od 17 maja za 159 w promocji kupić D3 :P
W dniu premiery kupilem za 149,90. W media :)

Błażej
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: Gdynia, BWT

Post autor: Błażej »

W kwestii wersji językowej...

Można zainstalować z płytki grę w wersji PL, w opcjach kliknąć zmianę języka na EN. Gra zaciąga wówczas 2,5gb (po 1gb można już grać) i mamy wersję w pełni angielską. Ściągamy 2,5gb a nie 8 :)
Odkryłem bo mi się instalator spierdzielił i nie moglem zainstalować gry a nie wytrzymałbym czekania kolejnej godziny na nowy ;p

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

Kurde jakoś mnie nie powaliło to d3. Albo czegoś nie wiem albo praktycznie rozwój bohatera jest tak śmiesznie okrojony że praktycznie komputer robi go sam:( Fajna jest interakcja przestrzeni ale jak by wyszło d3 3 lata temu to grafika była by super a teraz to... no i wszystkie skille sa jak dla mnie graficznie przesadzone tęsknie za d1 gdzie wojownik po prostu napierdalał mieczem a nie był pól magiem z płonącą nogą. Za duże show jak dla mnie(tak jak i było w DA2) a za mało RPG praktycznie nie ma już zwykłego ataku:(. Tak wiem diablo zawsze polegało na klikaniu myszką ale teraz można to robić już praktycznie nie myśląc, może trudniejszy poziom bedzie lepszy pogram zobaczę mam nadzieje że sie jeszcze przekonam a jak nie to będzie to jednorazowa przygoda z Diablo.
Obrazek

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Błażej pisze:W kwestii wersji językowej...

Można zainstalować z płytki grę w wersji PL, w opcjach kliknąć zmianę języka na EN. Gra zaciąga wówczas 2,5gb (po 1gb można już grać) i mamy wersję w pełni angielską. Ściągamy 2,5gb a nie 8 :)
Odkryłem bo mi się instalator spierdzielił i nie moglem zainstalować gry a nie wytrzymałbym czekania kolejnej godziny na nowy ;p
True true,
Mozna tak a jak komos wywala blad z zajetoscia serwerow mozna zawsze zmienic region giery i sama bedzie sie potem rejestrowac na serwerach np z USA :). Niestety nie wiem czy postacie przenasza sie pomiedzy regionami, nie testowal jeszcze

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Mały link do gifu na temat 15 maja 2012.
http://gifowisko.pl/9522/Diablo
może jako img pójdzie (dajcie znać bo mi na pewno się nie wyświetli w pracy).
Obrazek

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

^Karpiu^ pisze:
Błażej pisze:W kwestii wersji językowej...

Można zainstalować z płytki grę w wersji PL, w opcjach kliknąć zmianę języka na EN. Gra zaciąga wówczas 2,5gb (po 1gb można już grać) i mamy wersję w pełni angielską. Ściągamy 2,5gb a nie 8 :)
Odkryłem bo mi się instalator spierdzielił i nie moglem zainstalować gry a nie wytrzymałbym czekania kolejnej godziny na nowy ;p
True true,
Mozna tak a jak komos wywala blad z zajetoscia serwerow mozna zawsze zmienic region giery i sama bedzie sie potem rejestrowac na serwerach np z USA :). Niestety nie wiem czy postacie przenasza sie pomiedzy regionami, nie testowal jeszcze
Postacie nie są przenoszone między serverami czyli grajac na Azja, USA - nie mamy dostępu do postaci z EU oraz listy znajomych z regionu EU.

Wczoraj od 3 w nocy działa płynnie i pięknie :)
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

MomoTheKiller pisze: Postacie nie są przenoszone między serverami czyli grajac na Azja, USA - nie mamy dostępu do postaci z EU oraz listy znajomych z regionu EU.

Wczoraj od 3 w nocy działa płynnie i pięknie :)
Dzięki za testy :). Najwuzej przjdzie sie w regionie EU raz jeszcze :D

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Dla osób mających problemy z instalką itp...

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/4904620655

Dodatkowo pojawiła się informacja że stopniowo wszystko się pojawi - chodzi o zaległe achivy, czy też loot który powinien wypasc a nie wypadł. Ogólnie Diablo wróciło do życia - nic tylko grać :)

@Karpiu - warto, warto grać na EU, patrząc przyszłociowo na gildie, klany itp... + RMAH :)

Jak ktos szuka grupy do grania to mamy male party - ok. 36 osób... ciągle ktos gra - zapraszamy do Co-Op.
Na pm podam namiar na Real ID lub Battle Tag.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

MomoTheKiller pisze:Dla osób mających problemy z instalką itp...

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/4904620655

Dodatkowo pojawiła się informacja że stopniowo wszystko się pojawi - chodzi o zaległe achivy, czy też loot który powinien wypasc a nie wypadł. Ogólnie Diablo wróciło do życia - nic tylko grać :)

@Karpiu - warto, warto grać na EU, patrząc przyszłociowo na gildie, klany itp... + RMAH :)

Jak ktos szuka grupy do grania to mamy male party - ok. 36 osób... ciągle ktos gra - zapraszamy do Co-Op.
Na pm podam namiar na Real ID lub Battle Tag.
Thx za linka poczytam w wolnej chwili, jednak odnosnie gildii itp raczej nie planuje sie w to pakowac raczej jakies granie ze znajomymi i pod tym kontem pytalem :). Juz nie te lata by ciupac w Gildiach :D

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

A jak wersja PL? Zaraz instaluje grę i nie wiem, czy od razu zasysać eng czy dać szansę pl?
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Majestic
Falubaz
Posty: 1263

Post autor: Majestic »

Bierz ENG będziesz mógł z pogardą spozierać na kumpli i nazywać ich debilami bez zdolności językowych :D.
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Z tego co wiem, jest calkiem niezly dubbing, ale czyj tekst, i czy dobry, to juz pojecia nie mam.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Karli pisze:A jak wersja PL? Zaraz instaluje grę i nie wiem, czy od razu zasysać eng czy dać szansę pl?
Jak dla mnie, wbrew temu co wielu mówi, to polska wersja językowa naprawdę daje radę :) słychać wiele głosów z Wiedźmina a te jak wiemy były nawet nawet :)

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Dla mnie PL jest imho najelpszy z wszystkich wersji PL gier Blizza.
Trochę nie pasuje mi CO JA PACZE ale rozmowy Szelmy z ludzmi są epickie :)

Ogólnie gra gniecie :P Diabolo zabity na normalu.... teraz następny poziom trudnosci
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Błażej
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: Gdynia, BWT

Post autor: Błażej »

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... eQzJC-vS40

specjalnie dla tych co mówią, że diablo jest zbyt cukierkowe :)

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

streści mi ktoś fabułę d3?
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

loko pisze:streści mi ktoś fabułę d3?
Uratuj Sanktuarium i zabij Diablo po raz 3ci.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

ODPOWIEDZ