Galeria jak c'tan chlapie farbą...

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14644
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: Galeria jak c'tan chlapie farbą...

Post autor: swieta_barbara »

Schtrasny pisze:Daj niższe ceny na WFB...
+1 :wink:

Awatar użytkownika
ctan
Chuck Norris
Posty: 442
Lokalizacja: Kraków / Proszowice
Kontakt:

Post autor: ctan »

Schtrasny pisze:Daj niższe ceny na WFB...
Dobra, -10% na WFB ;)

Za niedługo konkurs robię i będzie coś do wygrania, prawdopodobnie pomalowany figs z WFB, ale to jeszcze do ustalenia :)
http://www.fantasygames.com.pl
Mój ranking na CMoN Obrazek

Nie maluję figsów na zamówienie.Obrazek

Awatar użytkownika
rdsnajper
Wałkarz
Posty: 68

Post autor: rdsnajper »

To ja już się zgłaszam do konkursu :P

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

ctan pisze: Za niedługo konkurs robię i będzie coś do wygrania, prawdopodobnie pomalowany figs z WFB, ale to jeszcze do ustalenia :)
Jakieś szczegóły :?: :?: :?: :P

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

smiejagreg pisze:
ctan pisze: Za niedługo konkurs robię i będzie coś do wygrania, prawdopodobnie pomalowany figs z WFB, ale to jeszcze do ustalenia :)
Jakieś szczegóły :?: :?: :?: :P
pewnie ctan przedstawi nam jedna ze swoich 'niedokonczonych' figurek a zadaniem bedzie odgadniecie co jest jeszcze do pomalowania/poprawienia ;) :P
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Morsereg pisze:
smiejagreg pisze:
ctan pisze: Za niedługo konkurs robię i będzie coś do wygrania, prawdopodobnie pomalowany figs z WFB, ale to jeszcze do ustalenia :)
Jakieś szczegóły :?: :?: :?: :P
pewnie ctan przedstawi nam jedna ze swoich 'niedokonczonych' figurek a zadaniem bedzie odgadniecie co jest jeszcze do pomalowania/poprawienia ;) :P
Kurde, to nie mamy szans :( :mrgreen: :wink:

Awatar użytkownika
mati13u
Mudżahedin
Posty: 329
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mati13u »

ctan pisze:No jest to jakiś plan, tylko, póki co nie mam gdzie i czym zrobić tych filmów. Do tego dochodzi kwestia czasu, którego nie mam w tej chwili za dużo... Fimy może kiedyś, nie ukrywam, że to od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie. A kwestia dystrybucji w Polsce to raczej torrenty i dobrowolne wpłaty typu 5 zł czy 2 zł smsem czy paypalem niż sprzedaż dvd. Sam bym nie zapłacił 50 zł za dvd z tutkami. Sam chętnie korzystam z takich rozwiązań i uważam, że są naprawdę fajne i fair :)
Filmy mogły by być fajnym dodatkiem do wypłaty ale na pewno nie głównym źródłem dochodu.

Zawsze możesz kręcić co jakiś czas filmy jak SPIM opisujące daną technikę itd. wstawiać na YouTube spodkładowane w polskim i angielskim(dwa filmiki z rożnymi podkładami). Taka forma reklamy :). Albo ja bywasz w vanaheimie to porozmawiaj z właścicielem czy by ciebie nie wspomógł finansowo w tworzeniu filmików.
Mój raczkujący blog:
http://orczekoszary.blogspot.com

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

póki co nie mam gdzie i czym zrobić tych filmów
Wydaje mi się, że dopóki nie będzie mieć sprzętu nagrywającego, to choćby na uszach stanął :wink: to nic nie nakręci.
Pozostaje być cierpliwym i tyle :wink:

Awatar użytkownika
ctan
Chuck Norris
Posty: 442
Lokalizacja: Kraków / Proszowice
Kontakt:

Post autor: ctan »

mati13u pisze: Zawsze możesz kręcić co jakiś czas filmy jak SPIM opisujące daną technikę itd. wstawiać na YouTube spodkładowane w polskim i angielskim(dwa filmiki z rożnymi podkładami). Taka forma reklamy :). Albo ja bywasz w vanaheimie to porozmawiaj z właścicielem czy by ciebie nie wspomógł finansowo w tworzeniu filmików.
No wiem, wiem, że to dobra reklama, tylko że ja jestem sam jeden i się rozdwoić nie mogę póki co. Finansowo to nie ma co się wspomagać bo jakiś znajomy zawsze ma kamerę i to nie jest znów jakiś wielki problem, tylko czas... czas i jeszcze raz czas.
The WariaX pisze:
póki co nie mam gdzie i czym zrobić tych filmów
Wydaje mi się, że dopóki nie będzie mieć sprzętu nagrywającego, to choćby na uszach stanął :wink: to nic nie nakręci.
Pozostaje być cierpliwym i tyle :wink:
Jeśli ktoś jest chętny do pomocy w robieniu tutków w krakowie to dlaczego nie, potrzeba dobrze oświetlonego miejsca, kamery, kompa i programu do obróbki nakręconych materiałów, samo kręcenie filmów może nie jest czasochłonne ale obróbka już tak.
Morsereg pisze:pewnie ctan przedstawi nam jedna ze swoich 'niedokonczonych' figurek a zadaniem bedzie odgadniecie co jest jeszcze do pomalowania/poprawienia ;) :P
Hhahahahahaha, dobra, proszę:
(to nie jest żadne NMM, wszystko to metaliki)

Obrazek

No póki co to nagroda może być w formie ustnej/pisemnej pochwały i uścisk dłoni prezesa :D

A co do konkursu to jeszcze nie wiem co i jak, może Wy macie jakieś fajne pomysły na konkurs? Nie koniecznie związany z pomalowaniem figurki i wysłaniem fotek. Tak samo nagrody, mam do dyspozycji całe wiadro różnych figsów (w różnym stanie) to mogę rozdać w jakiejś części. Jakieś akcesoria, bitsy itp.
Ostatnio zmieniony 20 maja 2012, o 12:26 przez ctan, łącznie zmieniany 2 razy.
http://www.fantasygames.com.pl
Mój ranking na CMoN Obrazek

Nie maluję figsów na zamówienie.Obrazek

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

Ja nie ogarniam jak można taki poziom uzyskać :shock:
Obrazek

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Moim zdaniem nie skończyłeś ptaszyska. Co wygrałem :wink: ?
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

trzeba ćwiczyć/malować, a nie oglądać zdjęcia na forum ;p
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
ctan
Chuck Norris
Posty: 442
Lokalizacja: Kraków / Proszowice
Kontakt:

Post autor: ctan »

Aro pisze:Ja nie ogarniam jak można taki poziom uzyskać :shock:
dużo malować, malować, malować, malować..........
Afro pisze:trzeba ćwiczyć/malować, a nie oglądać zdjęcia na forum ;p
j/w
Duderson pisze:Moim zdaniem nie skończyłeś ptaszyska. Co wygrałem :wink: ?
no zdecydowanie więcej jest niedokończone... :mrgreen: a do wygrania jest pochwała pisemna i uścisk dłoni prezesa.
http://www.fantasygames.com.pl
Mój ranking na CMoN Obrazek

Nie maluję figsów na zamówienie.Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Do skończenia: ptak, młot, czy co tam trzyma w prawej dłoni, łeb bohatera i być może futro, nie wiem, do jakiego stopnia chcesz rozjaśniać... No i podstawka do zrobienia :wink: .

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Nie chce mi się pisać na nowo, więc skopiuję z innego forum swoje słowa ;)

Jako że to WIP, to powiem tyle, że nie do końca odpowiada mi kolor płaszcza, freehand dla samego freehandu - nic a nic mi nie pasuje także :) Sam w sobie technicznie jest dobry!

Futro to kijowa rzeźba GW (ale i tak lepsza, niż słynne larwy, których zmienić nie chcą w najnowszych nawet produktach), za to malowanie jest w fazie początkowej chyba... ;)

Do tego nie wiem, jak się ma oświetlenie do stopnia zaawansowania malowania modelu, więc powiem tylko, że od przodu nie do końca jest konsekwentne - jego prawa cześć napierśnika jest mocno oświetlona, za to lewa - prawie w ogóle i jeśli światło jest od przodu (lub bardziej z jego prawej), to nie wiem, co resztę pancerza zasłania. Na pewno nie dwugłowy orzeł ;)

Poza tym papierki na jego prawej nodze są pomalowane tak sobie. Tak naprawdę najlepiej do tej pory wygląda dla mnie ikona na pasie. Płaszcz jest spoko sam w sobie, ale nie do tego modelu.

No ale jak sam mówisz - to model treningowy, więc tak go trzeba odbierać :)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
ctan
Chuck Norris
Posty: 442
Lokalizacja: Kraków / Proszowice
Kontakt:

Post autor: ctan »

Sławol pisze:Nie chce mi się pisać na nowo, więc skopiuję z innego forum swoje słowa ;)
ja to samo :mrgreen:
ctan pisze:Nie no tutaj nie ma żadnego przekazu, taki model z płaszczem miałem pod ręką to taki wziąłem ;) Ciężko będzie zrobić dobre fotki tym metalikom, bo światło na nich się różnie rozkłada zależnie skąd pada, ale postaram się to jakoś ogarnąć :)
http://www.fantasygames.com.pl
Mój ranking na CMoN Obrazek

Nie maluję figsów na zamówienie.Obrazek

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

ctan pisze:
Sławol pisze:Nie chce mi się pisać na nowo, więc skopiuję z innego forum swoje słowa ;)
ja to samo :mrgreen:
ctan pisze:Nie no tutaj nie ma żadnego przekazu, taki model z płaszczem miałem pod ręką to taki wziąłem ;) Ciężko będzie zrobić dobre fotki tym metalikom, bo światło na nich się różnie rozkłada zależnie skąd pada, ale postaram się to jakoś ogarnąć :)
:mrgreen:
Sławol pisze:No to jeszcze podciągając dyskusję, to śmiało już dzisiaj mogę stwierdzić, że najbardziej podoba mi się Twoje malowanie przy ziemistych (i nie tylko) modelach fantasy. Space Marines malujesz oczywiście bardzo dobrze i efektownie, ale powiedziałbym, że idealnie się wpasowujesz w malowanie skór, szmat i toporów, a nie puszek i latających spodków :)

Serio. Nie chodzi mi tu o mój gust (bo sam to lubię i tak też ćwiczę), ale o to, że tak jakby pływasz w takiej tematyce, mimo że bardziej lubisz WH40k :D Kolory, spójność malowania, budowanie klimatu i historii, pieczary i moczary, skałki i trawska.
No dobra, bez jaj, nie będziemy się tak ganiać :lol:
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Ciozak95
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ciozak95 »

ctan pisze: A co do konkursu to jeszcze nie wiem co i jak, może Wy macie jakieś fajne pomysły na konkurs? Nie koniecznie związany z pomalowaniem figurki i wysłaniem fotek. Tak samo nagrody, mam do dyspozycji całe wiadro różnych figsów (w różnym stanie) to mogę rozdać w jakiejś części. Jakieś akcesoria, bitsy itp.
Ja mam pewien pomysł.... :D Możesz zrobić konkurs malarski figurek, które są już pomalowane i umieszczone u Ciebie w galerii. Np. w twojej galerii jest pomalowany jakiś szkielecik, to ludzie mogą maznąć tego samego szkielecika, ale w swojej kolorystyce itp. :D

Pozdrawiam
podpis usunięty z powodu zbyt dużego rozmiaru -- administracja

Awatar użytkownika
ctan
Chuck Norris
Posty: 442
Lokalizacja: Kraków / Proszowice
Kontakt:

Post autor: ctan »

nie no aż taki wymagający konkurs być nie może, musi być o wiele prostszy, nie wymagający zbyt wiele wysiłku. Prawdopodobnie ograniczy się do wysłania maila i polubienia strony na fb. I będzie figs do wygrania, taki mały totolotek :)
http://www.fantasygames.com.pl
Mój ranking na CMoN Obrazek

Nie maluję figsów na zamówienie.Obrazek

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

ctan pisze:nie no aż taki wymagający konkurs być nie może, musi być o wiele prostszy, nie wymagający zbyt wiele wysiłku. Prawdopodobnie ograniczy się do wysłania maila i polubienia strony na fb. I będzie figs do wygrania, taki mały totolotek :)
C'tan tak zero inwencji ze strony bioracych udział ?? Lepiej by sie pomeczyli troche i mazneli cos.
Fajnie by bylo moze zrobic tak bys najpierw sam pomalowal dajmy na to plastikowego szkiela a potem niech uczestnicy pacna tak samo szkiela i ocenisz prace.

ODPOWIEDZ