Galeria jak c'tan chlapie farbą...

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Noire
Mudżahedin
Posty: 245

Re: Galeria jak c'tan chlapie farbą...

Post autor: Noire »

Ctan mamy pmotm i już jest konkursik;D

Ale my go nazwiemy Ctan mini of the month -> Ty oceniasz plus najlepsza figurka wygrywa.
PK w sumie jest takie samo jak PVP tylko jesteś czerwony i wszyscy chcą Cię zabić

Awatar użytkownika
Ciozak95
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ciozak95 »

ctan pisze:nie no aż taki wymagający konkurs być nie może, musi być o wiele prostszy, nie wymagający zbyt wiele wysiłku. Prawdopodobnie ograniczy się do wysłania maila i polubienia strony na fb. I będzie figs do wygrania, taki mały totolotek :)
Skoro Ty podejmujesz pewien wysiłek proponując konkurs, a do tego pokazujesz Siebie z bardzo dobrej strony ( mam na myśli nagrody :D ), to chyba wielkim problemem nie będzie pomalowanie przez użytkowników figurki która została już maźnięta przez Ciebie w twoim temacie... Oczywiste, że nie każdy będzie mógł wziąć udział w konkursie (nie każdy może mieć daną figurkę z twojej galerii) ale jest to że tak powiem jakiś próg, który trzeba przekroczyć 8)

Pozdrawiam
podpis usunięty z powodu zbyt dużego rozmiaru -- administracja

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

^Karpiu^ pisze:
ctan pisze:nie no aż taki wymagający konkurs być nie może, musi być o wiele prostszy, nie wymagający zbyt wiele wysiłku. Prawdopodobnie ograniczy się do wysłania maila i polubienia strony na fb. I będzie figs do wygrania, taki mały totolotek :)
C'tan tak zero inwencji ze strony bioracych udział ?? Lepiej by sie pomeczyli troche i mazneli cos.
Fajnie by bylo moze zrobic tak bys najpierw sam pomalowal dajmy na to plastikowego szkiela a potem niech uczestnicy pacna tak samo szkiela i ocenisz prace.
Kurde, Karpiu, ja wiem, że jesteś hurtownik, ale skąd ja szkiela wezmę :?: :( :wink:
A poważnie, co za różnica, jaki figs , imho niech każdy coś maźnie. I tak ocena będzie subiektywna...

Awatar użytkownika
ctan
Chuck Norris
Posty: 442
Lokalizacja: Kraków / Proszowice
Kontakt:

Post autor: ctan »

smiejagreg pisze:
^Karpiu^ pisze:
ctan pisze:nie no aż taki wymagający konkurs być nie może, musi być o wiele prostszy, nie wymagający zbyt wiele wysiłku. Prawdopodobnie ograniczy się do wysłania maila i polubienia strony na fb. I będzie figs do wygrania, taki mały totolotek :)
C'tan tak zero inwencji ze strony bioracych udział ?? Lepiej by sie pomeczyli troche i mazneli cos.
Fajnie by bylo moze zrobic tak bys najpierw sam pomalowal dajmy na to plastikowego szkiela a potem niech uczestnicy pacna tak samo szkiela i ocenisz prace.
Kurde, Karpiu, ja wiem, że jesteś hurtownik, ale skąd ja szkiela wezmę :?: :( :wink:
A poważnie, co za różnica, jaki figs , imho niech każdy coś maźnie. I tak ocena będzie subiektywna...
o konkursie totolotku bardziej chodziło mi na swojej stronie, forum to inna broszka. Chcę przyciągnąć jak najwięcej ludzi na facebooku do polubienia strony, tych którzy faktycznie się interesują tematyką (co nie zmienia faktu, że forumowicze też mogą wziąć udział jak każdy).
Odnośnie konkursu na forum to ja jestem za ankietą, w końcu forum to ludzie i niech ludzie wybiorą to co się najbardziej podoba a ja dam figsa :)

Co do tematyki to bez sensu wg. mnie jest "wybierz konkretny model i go pomaluj", ja wolę podejście, że malujemy to co naprawdę lubimy bo wtedy można się wykazać najbardziej. Ktoś lubi szczury to maluje szczury, ktoś lubi ogry - maluje ogry.
Najfajniej by było tak, że każdy maluje sobie ludzika ze swojej armii, wtedy każdy wygrywa pomalowany model nawet jeśli nie wygra głównej nagrody. To chyba jest najbardziej uczciwe podejście do tematu ;)
http://www.fantasygames.com.pl
Mój ranking na CMoN Obrazek

Nie maluję figsów na zamówienie.Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

ctan pisze: Najfajniej by było tak, że każdy maluje sobie ludzika ze swojej armii, wtedy każdy wygrywa pomalowany model nawet jeśli nie wygra głównej nagrody. To chyba jest najbardziej uczciwe podejście do tematu ;)
+1

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

smiejagreg pisze:
ctan pisze: Najfajniej by było tak, że każdy maluje sobie ludzika ze swojej armii, wtedy każdy wygrywa pomalowany model nawet jeśli nie wygra głównej nagrody. To chyba jest najbardziej uczciwe podejście do tematu ;)
+1
+1

Awatar użytkownika
ctan
Chuck Norris
Posty: 442
Lokalizacja: Kraków / Proszowice
Kontakt:

Post autor: ctan »

No nareszcie coś z WFB :)

Obrazek
http://www.fantasygames.com.pl
Mój ranking na CMoN Obrazek

Nie maluję figsów na zamówienie.Obrazek

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Noo i zgranie, napatrzeć się nie mogę na te metaliki. Chociaż wolę NMM, to Twoje metaliki są perfekcyjne =D>

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 921
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

krew (wydzielina??) to TCR +....klej epoksy??
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ja pitolę :shock: , a miałem go malować, teraz sobie odłożę, żeby zapomnieć o Twojej wersji :( :wink: ...

Awatar użytkownika
ctan
Chuck Norris
Posty: 442
Lokalizacja: Kraków / Proszowice
Kontakt:

Post autor: ctan »

Btw. zrobiłem też tutorial jak robiłem podstawkę, może się komuś przyda :) Fotka jest podlinkowana do tutka

Obrazek
http://www.fantasygames.com.pl
Mój ranking na CMoN Obrazek

Nie maluję figsów na zamówienie.Obrazek

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 921
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

ja juz sie za kopiowanie zabrałem :]

Edit; zrobione :D GENIALNE!! Tylko jeszcze łaskawie pokarz jak ta maż zrobić (to czerwone cos) ;)
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

Awatar użytkownika
ctan
Chuck Norris
Posty: 442
Lokalizacja: Kraków / Proszowice
Kontakt:

Post autor: ctan »

Tamyia Clear Red + water effect vallejo
http://www.fantasygames.com.pl
Mój ranking na CMoN Obrazek

Nie maluję figsów na zamówienie.Obrazek

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 921
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

pasta czy ten płynny? eksperymentuje z tcr i klejem do styropianu....
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót


Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

pysiulku, a to ja ci dałem tego chaośniaka, czy to twój nabytek? A tak w ogóle to zajebisty jest, nie wiem kiedy ty go zdążyłeś pomalować :mrgreen:

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Interesujący naramiennik z kolcami i dobrze dobrana podstawka. Widzę, że kolec z hełmu poszedł pod nóż ;)

Bardzo ładna praca, takiego Cię lubię najbardziej (znaczy się, w malowaniu) :D

P.S. Dzięki także za tutorial, kolejny sposób na różne porozciągane flakowatości :)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
ctan
Chuck Norris
Posty: 442
Lokalizacja: Kraków / Proszowice
Kontakt:

Post autor: ctan »

Loizok pisze:pysiulku, a to ja ci dałem tego chaośniaka, czy to twój nabytek? A tak w ogóle to zajebisty jest, nie wiem kiedy ty go zdążyłeś pomalować :mrgreen:
mój nabytek wczorajszy
Sławol pisze:Interesujący naramiennik z kolcami i dobrze dobrana podstawka. Widzę, że kolec z hełmu poszedł pod nóż ;)

Bardzo ładna praca, takiego Cię lubię najbardziej (znaczy się, w malowaniu) :D

P.S. Dzięki także za tutorial, kolejny sposób na różne porozciągane flakowatości :)
no kolec jakoś mi do niego nie pasował, ucięty. Mucha na karwaszu też jakoś mi się nie spodobała, ucięta ;)
No ja właśnie też takie figsy lubię najbardziej.. samo zło, flaki, śpiki. To jest ten klimat taki chory...
General Baga pisze:pasta czy ten płynny? eksperymentuje z tcr i klejem do styropianu....
taki średni pomysł, możesz zmieszać TCR z still waterem albo z pastą, to to samo, tylko jedno to żel a drugie sie leje.
http://www.fantasygames.com.pl
Mój ranking na CMoN Obrazek

Nie maluję figsów na zamówienie.Obrazek

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 921
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

ctan pisze: taki średni pomysł, możesz zmieszać TCR z still waterem albo z pastą, to to samo, tylko jedno to żel a drugie sie leje.
:cry: :cry: fuzk juz zrobilem - no nic zobaczymy jak zaschnie - najwyżej posmaruje po wierzchu...
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

ctan pisze:Mucha na karwaszu też jakoś mi się nie spodobała, ucięta ;)
Mucha jest spoko, poniszczyłeś! :P Teraz zauważyłem, że faktycznie jej nie ma.
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

ODPOWIEDZ