Klopa

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ryu
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gliwice

Klopa

Post autor: Ryu »

Witam

Coz, skonczylem kolejna figurke do mojej armii.
Niestety zdjecie jest jakie jest i nic nie poradze. Jak sie kiedys naucze robic zdjecia to bede lepsze - a teraz sa jakie sa ;)

http://coolminiornot.com/143605

I jak? :wink:

Awatar użytkownika
Balduran
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 35

Post autor: Balduran »

Siemano :D
Zdjęcie troche nijakie, ale po wczesniejszym obejzeniu kilku close upow stwierdzam, ze: kosci jak zwykle genialne; zaloganci rowniez bardzo mi sie podobaja(szczegolnie ten barbarzynca oddzierający leb swemu ziomowi); ogien-sam pomysl i wykonanie zasluguje na wieksza uwage; podstawka-nawet nie wiem dokladnie dlaczego ale robi na mnie ogromniaste wrazenie; zajebiscie wyszlo drewno. Chcialbym kiedys tak malowac i miec tyle cierpliwosci i dokladnosci co Ty, Ryu :) Podsumowujac naprawde bardzo klimatyczny unit. Pozdro i zycze zapalu do pracy, jak i sukcesow w dalszych Twoich pracach :D

Awatar użytkownika
Roman Lord of the Druchii
Chuck Norris
Posty: 600
Lokalizacja: Z miasta, w którym ludzie wolą grać Dark Elfami i Mortalami Chaosu niż Bretką

Post autor: Roman Lord of the Druchii »

nawet fajna ale nie powala. Staranna i ładnie zrobiona

Awatar użytkownika
wertyg
Falubaz
Posty: 1378
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: wertyg »

Czy on mu kradnie czaszke? :mrgreen: HaHaHaHa! Klawy pomysl!

Cholernie podoba mi sie plonacy pocisk! Kosci tez wygladaja bardzo fajnie, z reszta jak u wszystkich twoich szkieletow.

Awatar użytkownika
Ryu
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ryu »

Tia... Rwie mu łepetynke :)

Co do fotki to mi sie nie podoba... Sprobuje z jakims fotografem i moze bedzie lepiej...
Zreszta jak jest ktos z okolic Slaska kto mi pokaze jakie ustawienia w aparacie dac to chetnie skorzystam. Sluze piwkiem ;)

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Figurka zrobiona bardzo - bardzo. Pomysł z dynamicznymi pozami figurek odpowiada mi bardzo (np. swoich plague monków starałem się posklejać żeby wyglądali na spienionych szaleńców a nie zakonników idących w rządku i porządku ;) ).

Jaki masz aparat? Może akurat na takim się coś wyznaję (i coś "zaocznie" doradzę) albo będziemy mieli okazję się spiknąc gdzieś. Wszak mam jeszcze pudełko po lodach z tomb guardem, który tęskni za właścicielem. :)

Pozdrawiam,
Krzysiek

Awatar użytkownika
Marcin
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Marcin »

Zdjęcia porób tez z innej strony. I oddal się z aparatem żeby lampa nie dawała takich mocnych cieni. Żeby utrzymać kadr użyj zoomu, byle nie cyfrowego. Zdjęcia zrób tez tak trochę z "rogu" podstawki, żeby było więcej widać.

Sama katapka super. Można powiedzieć, że obsługa ma urwanie głowy. :D
Prawa selektywnej grawitacji
Chleb pada zawsze na stronę posmarowaną masłem, a jeśli nie spadnie, oznacza to, że złą stronę posmarowaliśmy
Prawdopodobieństwo, że chleb spadnie posmarowaną stroną na dywan, jest wprost proporcjonalne do ceny dywanu

Awatar użytkownika
Ryu
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ryu »

Aparat: Fuji s5600

Dzięki za komenty :)
Krzysiek moje gg: 7268356 (pewnie bede wieczorem - zawsze niewidoczny ;) ) - zawsze sie mozna zgadac, szczegolnie, ze mam teraz urlop przez 3 dni :D:D:D:D

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Ryu bardzo lubie Twoje prace i zawsze wysoko je ocenialem. (w koncu ja tez lubie malowac kosci :D )
Tym razem jednak niemoge do konca ocenic tej figurki. Z grubsza wydaje sie byc naprawde porzadnie pomalowana. W podstawke tez wlozyles kawal roboty z tego co widze.
Przydalyby sie lepsze zdjecia do pelnej oceny, ale z tego co widac na obecnych moge smialo powiedziec ze kolejna udana Twoja figurka.
pzdr
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Awatar użytkownika
Marcin
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Marcin »

Aparat niezły musisz tylko lepszej perspektywy poszukać. No i ta lampa błyskowa. Najlepiej w ogóle ją wyłącz, a zrekompensuj to dłuższym czasem naświetlania (koniecznie użyj samowyzwalacza 2 sekundowego, co go masz w aparacie), co nie powinno być problemem przy tym aparacie. Inna sprawa, że konieczny będzie statyw, ale góra książek też jest pomocna, choć cholernie trudno wertykalnie manewrować obiektywem... ;) Potem tylko do photoshopa, żeby dorobić ładne, najlepiej klimatyczne, tło. No i trochę w lepszej rozdzielczości się nie da? Na tym zdjęciu szczegółów podziwiać z pewnością nie można, a cos i podpowiada, że w tym wypadku ma to znaczenie... ;)
Prawa selektywnej grawitacji
Chleb pada zawsze na stronę posmarowaną masłem, a jeśli nie spadnie, oznacza to, że złą stronę posmarowaliśmy
Prawdopodobieństwo, że chleb spadnie posmarowaną stroną na dywan, jest wprost proporcjonalne do ceny dywanu

Awatar użytkownika
Troyan
Mudżahedin
Posty: 251
Lokalizacja: Bytom, Katowice, Londyn

Post autor: Troyan »

Ryu pisze:Aparat: Fuji s5600

Dzięki za komenty :)
Krzysiek moje gg: 7268356 (pewnie bede wieczorem - zawsze niewidoczny ;) ) - zawsze sie mozna zgadac, szczegolnie, ze mam teraz urlop przez 3 dni :D:D:D:D
Wpadnij do mnie to zrobimy fotki. Dobry zakup zrobiłeś :) Ja się w tym roku juz z 5600 przerzuciłem na 9500 :wink:

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

katapka fajna tylko ta podstawka ......... :roll:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Ryu
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ryu »

Troyan pisze:Wpadnij do mnie to zrobimy fotki. Dobry zakup zrobiłeś :) Ja się w tym roku juz z 5600 przerzuciłem na 9500 :wink:
Dzięki :)
Sprawdz PM ;)

@Chaoschild- dzięki... Mam nadzieję, że uda się za niedługo zamieścić lepsze fotki :]

@Marcin - dzięki za porady. Z 1 skorzystam jutro - statyw to podstawa. Wstyd się przyznać, ze go jeszcze nie mam :oops: Co do photoshopa... Ja laik w tych sprawach - ja ino Painta używam (nie śmiać się :P) i nagminnie AutoCAD'a a tam się tego robić nie da... Ale jak znam życie - trza się będzie nauczyć... Jeszcze raz dzięki :)

Awatar użytkownika
High Elf
Mudżahedin
Posty: 233
Lokalizacja: Klub Kult Wwa

Post autor: High Elf »

Fajny ogień. Ogólnie bardzo spoko, może trochę za jasna.
Działam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ