Gildia Kupiecka

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Robo
Chuck Norris
Posty: 417

Re: Gildia Kupiecka

Post autor: Robo »

Ma ktoś na sprzedaż model bugmana?

Chodzi mi o ten ,,zwykły" metalowy, który był swego czasu dostępny jako hero.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Sprzedam/wymienię - doszło trochę nowych rzeczy, zapraszam:
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=54&t=33963

Slayer
Chuck Norris
Posty: 650

Post autor: Slayer »

Kupię Krasie:
-skull passowi warriors 60-70
-skull passowi minersi 10-15
- skull passowy than 1
-skull passowy slayer 1
-hammerers 35 (2xmuzyk,1champion,1sztandarowy, reszta szeregowe modele)
-2 klopy- z obojętnie której edycji

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

klopy chce sprzedać kolega marcins od skawenów . życze powodzenia w zbieraniu, mi się udało zebrać z niemałym trudem bo po życiowej cenie wszystko co metalowe i grywalne . wczoraj mi brat przywiózł kowadło. na lotnisku rozbebeszyli paczke bo " co to za metalowy dysk ??" teraz tylko czekać na booka i kupić cory:) pozdrawiam.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

dlatego dobrze że mam krasi na 8k gdzieś. A to z lotniskiem to norma. Kumpel lata co 2 miechy do UK grać do znajomych i zabiera ze sobą pudło metalowych DE to za każdym razem go sprawdzają co ma metalowego tam ale jak widzą figsy to się smieją często tylko :P
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Pallker
Pseudoklimaciarz
Posty: 28
Lokalizacja: Warszawa/Kraków

Post autor: Pallker »

Chetnie kupie wszystko co potrzebne na poczatek do krasi. Lacznie z podrecznikiem. Wylacznie pomalowane, wmiare ladnie. Moge wymienic sie za HE.

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

Masz na stronie "sprzedam" całą armię dwarfów pomalowaną. Napisz do kolesia
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Fisch
<><
Posty: 4131
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Fisch »

mam (a właściwie to Cosmo ma) do sprzedania Batalion do krasi. nówka sztuka nieśmigana. 200 złotych (cena sklepowa od 234 złotych)
odbiór w Warszawie za free, paczka do Polski 10 złotych (może ciut więcej ale nie zedrę nic ponad opłatę pocztową)
Obrazek

Awatar użytkownika
Pallker
Pseudoklimaciarz
Posty: 28
Lokalizacja: Warszawa/Kraków

Post autor: Pallker »

Wycenił ją na 1400 zł. Ten post na "sprzedam" z Dwarf army. Myślicie że faktycznie jest tyle warta?

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Pilnie kupię lub zamienię na innego figsa gostka niosącego kamień ze stonethrowera:
http://www.oocities.org/timessquare/lai ... warves.jpg
Jeśli ktos ma tego figsa a szuka czegoś innego, może się wymienimy. Oferty na pw.

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Hunter
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 157
Lokalizacja: RYK Częstochowa

Post autor: Hunter »

Kupię 10- 20 Hammerersów , byle nie manticowych. Oferty proszę kierować na priv.

belfer
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 105
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: belfer »

Dla miłośników staroci mam na zbyciu slayera z mordheima i trochę innego archiwalnego złomu.

Zapraszam do mojego wątku na targu:

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=54&t=35530

PANTOMAS91
Plankton
Posty: 2

Post autor: PANTOMAS91 »

Mam na sprzedaż battalion krasnoludów w składzie: 12 długobrodych 14 warriorsów 16 thundersów(2szt ze skull passa) 1 działo nie posiadam obsługi,nie sklejone pokryte podkładem Wiekszość figurek jest pokryta podkładem chaos black ,kilka szt jest pomalowanych ale raczej do kąpieli w płynie hamulcowym,ponieważ poprzedni właściciel nie był kotem w malowaniu.Prawie wszystkie krasnale maja pomalowane złote części np maski od długobrodych medaliki i itp.Generalnie jak za tą cene zestaw godny pokuszenia.Chętnie zrobiłbym zdjęcie ale nie mam czym ,opisałem stan figurek w miare treściwie więc można jest sobie wyobrazić.Odbiór osobisty wyłącznie na pętli os.Górczewska lub CH Arkadia.Cena 100zł lub zamienię na jakiś regiment/regimenty

Awatar użytkownika
Stormtrooper
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189
Lokalizacja: Rawicz/ Leszno / Wrocław

Post autor: Stormtrooper »

Sprzedam lub wymienię skromną, bo skromną ale zawsze, armię dwarfów w skład której wchodzą:
Tan z hełmem pod pachą
Kowal z różdżką
Górnik z Gamezona przerobiony na bsb
26 wojowników z dwurakami w stanie "work in progress"
15 wojowników z tarczą (12 skull pass)
8 górników + 4 wojowników po przeróbce na nich
8 strzelców ze skull passa
12 strzelców z 6 edycji
2 inżynierów (z bronią wielką i mechaniczną ręką)
2 starych strażników kowadła, którzy aż proszą o werbunek do Hammererów bądź na wyprawę do Mordheim
muzyka z 6 edycji
10 manticowych kuszników + 1 metal i jako prowizoryczny dowódca - ranger bez oka
2 clansmanów
działo
organy
żyrokopter jeszcze w pudełku, tylko był wyjęty
11 zabójców w tym 2 ze skull passa.


Chętnie rozpatrzę każdą propozycję wymiany na dowolną armię w podobnych granicach cenowych

Nie sprzedaje oddzielnie
podpis był nieregulaminowy

Awatar użytkownika
KuBa1987
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 141
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: KuBa1987 »



Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

kupie katapultę

PANTOMAS91
Plankton
Posty: 2

Post autor: PANTOMAS91 »

Battalion krasnoludów w składzie: 12 długobrodych 14 warriorsów 16 thundersów(2szt ze skull passa) 1 działo nie posiadam obsługi,nie sklejone .Odbiór osobisty w Warszawie.Kontakt gg:5334345 lub pw

ODPOWIEDZ