Warsztat i galeria ARBAL'a (Coloured Dust) - EXECUTIONER

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Re: Galeria ARBAL'a (14.06.2012 - Forest Goblin Shaman)

Post autor: ARBAL »

Testowałem Vallejo Glaze Medium właśnie na skórze pierwszy raz w życiu i dlatego tak wyszło jak wyszło :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Mi sie podoba;)
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

Lepsze zdjęcie w dziennym świetle:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Dla mnie jest ok. Napisz coś o testach glaze medium - jak się maluje z użyciem tego specyfiku, jakie są różnice w porównaniu z malowaniem bez...

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

Za tydzień na blogu będzie pełen artykuł "How to paint" krok po kroku i uwzględnie Twoją prośbę :)
Obrazek

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

Kupiłem ten model w dniu jego premiera prawie 1,5 roku temu. Pomalowanie tak dużej figurki na średnim poziomie jakości zajęło mi trochę czasu. Prawdą jednak jest, że po pomalowaniu samego pająka zniechęciłem się do dalszej pracy bowiem było to poprostu męczące i mało przyjemne. Nie posiadałem jeszcze wtedy aerografu więc cały pająk pomalowany został pędzlem. Dodatkowo shaman jest przyczepiany za pomocą magnesu neodymowego. Jestem jednak zadowolony z efektu końcowego.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Dla mnie - zajebiście. Właśnie dużo lepiej wygląda, niż malowany aerografem. Dla mnie figsy malowane aerografem, z ich superłagodnymi przejsciami, itp., itd. - kompletnie nie maja charakteru. Są mdłe jakieś, nie wiem, jak to opisać. Pajong jest chwacki bardzo =D> =D> =D> Cała reszta też...

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

Brak komentarzy tłumaczę następująco:
Albo moje prace są takie słabe, albo ostatnimi czasy zmalało drastycznie zainteresowanie tym forum...
Obrazek

Awatar użytkownika
Noire
Mudżahedin
Posty: 245

Post autor: Noire »

Witam

Figurka podoba mi się bardzo. Świetnie wyciągnięty odwłok. Z resztą wszystko co malujesz prezentuje wysoki poziom.


Pozdrawiam
PK w sumie jest takie samo jak PVP tylko jesteś czerwony i wszyscy chcą Cię zabić

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Nie no, pajączek bardzo fajny, ale tyle się ich tutaj przewinęło, że wszyscy już chyba mają dość tego modelu ;)
Technicznie fajnie. No i również uważam, że pomalowany pędzlem prezentuje się lepiej od tych psikanych aero.

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

ARBAL pisze:Brak komentarzy tłumaczę następująco:
Albo moje prace są takie słabe, albo ostatnimi czasy zmalało drastycznie zainteresowanie tym forum...
... albo oglądający dostał palpitacji serca i nie mógł nic napisać, like ME! Masakra, super malowanie, czekam na więcej.
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

"Uderz w stół a nożyce się odezwą." :)

Dzięki za pozytywne opinie, wierzcie mi ja też miałem dość tego modelu o czym świadczy, że w sumie by malowany 1.5 roku...
Obrazek

Awatar użytkownika
Noire
Mudżahedin
Posty: 245

Post autor: Noire »

Mi się wydaje , że można przeleciec najpierw aero a później wyciągnąć model pędzlem.
Ale to tylko taka opinia..
Zamierzam sobie sprawić aero jakoś w tym roku, (no chyba, że wcześniej się obronię wtedy dostanę od Daenris:D)
PK w sumie jest takie samo jak PVP tylko jesteś czerwony i wszyscy chcą Cię zabić

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

@Noire
dokładnie tak jak mówisz, jeśli 1.5 roku temu miał bym aero to bym na pewno najpierw pomalował wszystko nim a potem wykończył pędzlem.
Jeśli myślisz o aero zapraszam an mój blog: http://coloureddust.blogspot.com/2012/0 ... s-179.html
Obrazek

Awatar użytkownika
Noire
Mudżahedin
Posty: 245

Post autor: Noire »

A znam i korzystam;-) zawsze czekam na jakieś nowe artykuły;-) jeden z lepszych blogów. Przede wszystkim dziękuje CI za uratowanie moich pędzli, które są wyrobione już tak, że tylko ja maluje nimi
PK w sumie jest takie samo jak PVP tylko jesteś czerwony i wszyscy chcą Cię zabić

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

Noire pisze:A znam i korzystam;-) zawsze czekam na jakieś nowe artykuły;-) jeden z lepszych blogów. Przede wszystkim dziękuje CI za uratowanie moich pędzli, które są wyrobione już tak, że tylko ja maluje nimi
Miło to słyszeć, że komuś się przydało :)
Zapraszam do polubienia profilu na fejsie: https://www.facebook.com/ColouredDust
Obrazek

Awatar użytkownika
Noire
Mudżahedin
Posty: 245

Post autor: Noire »

Nieneineie;-) nie korzystam z fejsa ani żadnych tego typu portali społecznościowych :mrgreen:
PK w sumie jest takie samo jak PVP tylko jesteś czerwony i wszyscy chcą Cię zabić

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

Noire pisze:Nieneineie;-) nie korzystam z fejsa ani żadnych tego typu portali społecznościowych :mrgreen:
Masz co do tego pewne prawo :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Komuś innemu Łysemu też się ten blog przydaję:D Jedynie a pająku mi si oczy nie podobją;)
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

Cookie Monster pisze:Komuś innemu Łysemu też się ten blog przydaję:D Jedynie a pająku mi si oczy nie podobją;)
To jesteś już kolejną osobą, której oczy się nie podobają :)
Przypomniałem sobie, że w planie było pomalowanie ich błyszczącym lakierem, ale rozmyślam na poprawieniu ich farbą fluorescencyjną, żółtą. Pracy przy tym dużo być nie powinno.

Co sądzicie?
Obrazek

ODPOWIEDZ