No siema 9.10 (starocie, ale kolorowo - Tzeentch)

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

No siema 9.10 (starocie, ale kolorowo - Tzeentch)

Post autor: bem »

Jak teraz sobie weszłam na to forum, to sobie przypomniałam, jakim dwa lata temu byłam spamerem!

Obrazek
Ostatnio zmieniony 9 paź 2013, o 14:21 przez bem, łącznie zmieniany 10 razy.
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Noire
Mudżahedin
Posty: 245

Post autor: Noire »

malowanie niezłe, ale co to za figs :?:
PK w sumie jest takie samo jak PVP tylko jesteś czerwony i wszyscy chcą Cię zabić

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

Wh40k necrons Nightbringer

Bardzo w porządku, choc tak duży kontrast między szatą a ciałem psuje lekko kompozycję IMhO.
Obrazek

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Mi się ten kontrast podoba;)
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Znakomity! =D>

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

JochnyWalker pisze:Wh40k necrons Nightbringer

Bardzo w porządku, choc tak duży kontrast między szatą a ciałem psuje lekko kompozycję IMhO.

E tam, właśnie dobrze. Jest na czym oko zawiesić. :wink:

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Cześć bem, miło widzieć Cię z powrotem. :)
Malowanie wydaje się być całkiem porządnie zrobiony, tylko zdjęcia mogłaś dać większe. Szczerze mówiąc dość trudno jest w tej chwili ustalić poziom szczegółów i samego nałożenia farby.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Jest na czym oko zawiesić. :wink:
To się chyba nazywa punkt fokalny, ale to bardzo brzydka nazwa ;) Nie lubię figurek (ani niczego), co po całości jest takie samo - nuuuda.
zdjęcia mogłaś dać większe
Obrazek

Nikt z Was nie zauważył, że ctan na upierniczone kosy (no cóż, takiego go mam), ani że podstawka jakaś taka... słaba, póki co.
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Brytan
Pseudoklimaciarz
Posty: 24

Post autor: Brytan »

Fantastycznie wygląda... jak dla mnie super, naprawdę... gratulacje.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

No zapowiada się ciekawie. Dobrze, że jest kontrast miedzy ubrankiem a ciałem.
Do tego mam nadzieję, że coś będziesz kombinować z szatami. Aż same się proszą, są zbyt monotonne. Brakuje czegoś takiego zakańczającego jakby ;) Ciężko mi to opisać.

Ogółem czekam na progress.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Nikt z Was nie zauważył, że ctan na upierniczone kosy (no cóż, takiego go mam), ani że podstawka jakaś taka... słaba, póki co.
Kobietom-battlowcom zawsze wolno więcej. ;) A tak serio to podstawka mogłaby być lepsza, a upierniczenie kos mi nie przeszkadza. Model i tak prezentuje się fantastycznie. :)

Awatar użytkownika
ctan
Chuck Norris
Posty: 442
Lokalizacja: Kraków / Proszowice
Kontakt:

Post autor: ctan »

No ja bym tam kosę dodał albo jakieś coś, bo sam patyk to taki trochę smutny jest... Może jakąś laskę od necronów czy jakieś ciekawsze zakończenie?
Ja bym temu chopu dorzucił jeszcze jakieś cienkie ostre krechy na krawędziach, to by go wyostrzyło i był by bardziej wyraźny. :mrgreen:
http://www.fantasygames.com.pl
Mój ranking na CMoN Obrazek

Nie maluję figsów na zamówienie.Obrazek

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

to by go wyostrzyło i był by bardziej wyraźny. :mrgreen:
damn, a może rutinoscorbin? :P
Do tego mam nadzieję, że coś będziesz kombinować z szatami. Aż same się proszą, są zbyt monotonne. Brakuje czegoś takiego zakańczającego jakby Ciężko mi to opisać.
w związku z moimi studiami, muszę jednak oddawać hołd minimalizmowi; wiem, że w ogóle ciężko o coś takiego przy malowaniu figurek, ale jednak tam, gdzie można, to staram się ograniczać; ale może dodam jeszcze jakiś kolor na zakończeniu szat, kto wie... jakieś bordo czy fiolecik...
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

[fiolecik] [-o<
Obrazek

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Naviedzony pisze:
Nikt z Was nie zauważył, że ctan na upierniczone kosy (no cóż, takiego go mam), ani że podstawka jakaś taka... słaba, póki co.
Kobietom-battlowcom zawsze wolno więcej. ;) A tak serio to podstawka mogłaby być lepsza, a upierniczenie kos mi nie przeszkadza. Model i tak prezentuje się fantastycznie. :)
To chyba nawet nie jest kobieta battlowiec, tylko kobieta zawodowiec.
Zatem, pewnie zachcianka klienta.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

To chyba nawet nie jest kobieta battlowiec, tylko kobieta zawodowiec.
Zatem, pewnie zachcianka klienta.
że co? przecież ja dwa lata pędzla w ręku nie trzymałam! (no... pędzla do figurek, ma się rozumieć :P )
a figurka w sumie nie wiem, czy moja, czy mojego chłopaka; w sumie, to jak ją skończę, to może ją sprzedam, jeśli ktoś to zechce
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Czy ta osóbka na Twoim avatarze to Ty? Jeśli tak, to gratuluję gustu muzycznego. :)

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

+1

Kobieta, miniatury i Tanz metal :)
Obrazek

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

cholera, do spamu zmuszają;

da, to ja na koncercie R+ w Sopocie :) golden circle, tuż pod sceną, zdecydowanie jeden z najlepszych wieczorów w moim życiu, chyba mi brwi przypaliło
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Myślałem, że Rammstein to industrial metal, o tanz metalu pierwsze słyszę.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

ODPOWIEDZ