No siema 9.10 (starocie, ale kolorowo - Tzeentch)

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
MARDUK
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184
Lokalizacja: Cz-Wa

Re: No siema

Post autor: MARDUK »

bem pisze:cholera, do spamu zmuszają;

da, to ja na koncercie R+ w Sopocie :) golden circle, tuż pod sceną, zdecydowanie jeden z najlepszych wieczorów w moim życiu, chyba mi brwi przypaliło
Słodki Khornie,..... chuda jak ten Necron ;)

Acha... Co do figsa to chyba starczy go już miziać bo wygląda oki, tylko tą laskę mu zrobić, i kontrast pomiędzy kaloryferem a przepaską bo się zlewa, i tyle :)

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

Klafuti pisze:Myślałem, że Rammstein to industrial metal, o tanz metalu pierwsze słyszę.
sami się tak żartobliwie nazywają :)
Obrazek

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

ale spamerzy!

wrzucam pomalowane dzisiaj śmierdziele; ma być kolorowo i sympatycznie, przyjemnie do grania, takie tt (chociaż ja tylko podejrzewam, bo dalej nie czaję tej klasyfikacji)
to pierwsza trójca z czterdziestu, a mam ambicję każdemu nadać imię!
Bob, Edd, Jon:
Obrazek
Obrazek

i siedzę dalej nad tym dziadostwem, do zrobienia jeszcze parę rzeczy;
@JochnyWalker jest fiolecik; a poza tym dorzuciłam jeszcze typowo nekroński kolor; trochę wieś śpiewa i tańczy, ale kolorowo=fajnie (zazwyczaj)
Obrazek
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

ładne zombiaki, chociaż dla mnie czysty śnieg jest zbyt monotonny :)

Awatar użytkownika
Fanatic
Chuck Norris
Posty: 468

Post autor: Fanatic »

Zrób żółty...
Obrazek

Awatar użytkownika
roc3s
Mudżahedin
Posty: 299
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: roc3s »

Ech.. Też jakiś czas temu miałem "przyjemność" malowania zombie GW (dobrze, że tylko 20), straszne są te modele.
Malowanie całkiem fajne, choć niebieska skóra jakaś taka nietypowa, ale jak napisałaś miało być kolorowo, toteż jest :P. Można by też coś z drewnem zrobić, bo się wydaje jednokolorowe.
Obrazek

daredbrush.com
Maluję na zlecenie LINK !!

Awatar użytkownika
Kapso
Mudżahedin
Posty: 267

Post autor: Kapso »

te napisy wyjątkowo suabo wyszły w porównaniu do reszty

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Zombiaki fajne, ale ten lepszy zasługuję na coś lepszego w ręce:D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Necron co prawda cukierkowo-kolorowy ,ale sie nie gryzie czyli imo jest git :wink: Ja bym tylko wygladzil przejscia na tym zielonym/zoltym(?) kolorze .Troche za ostro przechodzi w niebieski i brakuje mi poglejzowania cimniejszym odcieniem zielonym/zoltym(?) w zaglebieniach szmatki .Teraz wyglada troche jak odblask od zrodla swiatla (no chyba ,ze to byl zamierzony efekt) .Za malego kontrastu na skorze nie bede sie czepial ,bo swego czasu popelnilem ten sam blad i to na tym samym figsie :wink:

p.s-z podstawka bedzie cos jeszcze robione ?
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Necron jest bardzo ładny. Dziwnie to zabrzmi, ale wygląda "realistycznie" w tym malowaniu. Dla mnie oczywiście.

Awatar użytkownika
Noire
Mudżahedin
Posty: 245

Post autor: Noire »

Naviedzony pisze:Necron jest bardzo ładny. Dziwnie to zabrzmi, ale wygląda "realistycznie" w tym malowaniu. Dla mnie oczywiście.

zgadzam się z przedmówcą.Dalej czekam na ten proszek:P
PK w sumie jest takie samo jak PVP tylko jesteś czerwony i wszyscy chcą Cię zabić

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Nie wiem co chcą ludzie od tych modeli zombiaków - mi wyglądają na figsy fajne do malowania. Można by pomyśleć o zróżnicowaniu kolorów skóry - w końcu każdy gnije inaczej :mrgreen: Bob ma zajebiste spodenki, natomiast flaki już mnie nie przekonują - jaki kolory tych flaków niezbyt współgrają z resztą. Eddie ma dość słabe włosy i czerwone rozjaśnienia na oplocie zamocowania ostrza włóczni. U Jona można by jeszcze porozjaśniać trochę kamień nagrobka. Śnieg na całej podstawce nie wygląda najlepiej, ale to już jest kwestia koncepcji całej armii. Zaletą jest na pewno łatwość/szybkość robienia takich podstawek. Generalnie figsy bardzo fajne, przyjemnie popatrzeć na takie malowanie. Necron bardzo fajny, nie zgadzam się ze szczurkiem w temacie kontrastu skóry - imho jest ok. Ale to są niuanse już... =D> .

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

na stół, podstawek mam nie robić (właściciel sam se zrobi)

obsługa dział 10/10
Obrazek
Obrazek

halabardziści 15/40 (ano, będzie dużo więcej)
Obrazek
Obrazek

pokreślam, że figsy na stół; imo przyjemnie się będzie nimi grać;

tak swoją drogą, ciekawe, jak się spodobają właścicielowi...
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Na pewno się spodobają =D> . Taka armia na stole to przyjemność dla oczu...

Awatar użytkownika
Czcibor
Oszukista
Posty: 872
Lokalizacja: WarAcademy Opole

Post autor: Czcibor »

Musza sie spodobac, jak na stol to miazga. :D
Fanatic pisze: ledwo savage ogarniam cała rodzina je maluje
już nie chcą do mnie przychodzić bo wiedzą, że pędzel i farbki na nich czekają
Obrazek

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Bardzo fajni;)
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Cukiereczki w dobrym stylu, jedyne co mi nie pasuje to te fioletowe buciki.
Zombiaki też przyjemne, dziwna kolorystyka ale dają radę. Nad literkami zdecydowanie musisz popracować.

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Grabz pisze:Cukiereczki w dobrym stylu, jedyne co mi nie pasuje to te fioletowe buciki.
Zombiaki też przyjemne, dziwna kolorystyka ale dają radę. Nad literkami zdecydowanie musisz popracować.
ej, fioletowe buciki to ma tylko jeden ;)

co do literek, to właśnie takie chciałam (tylko trochę farba prześwituje, więc pewnie dam jeszcze jedną warstwę), a żeby pokazać, że umiem inne, to wrzucam figsa pomalowanego 2 lata temu z innymi literkami:
Obrazek

dzięki za pochwały; właścicielowi się podobają, a to oznacza, że prawdopodobnie będę malować całą jego armię (ponad 300 figurek) - powiało grozą...
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Umiesz:D Tylko czemu ja tak nie umiem-.-:D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

bem pisze:ej, fioletowe buciki to ma tylko jeden
Tylko mi się nie podobają, naturalnie nie muszą :wink: .
bem pisze:co do literek, to właśnie takie chciałam
Najsłabszy element pracy jak dla mnie.
bem pisze: figsa pomalowanego 2 lata temu z innymi literkami
bem pisze: No to to rozumiem 8) .

ODPOWIEDZ