Pytania wszelakie ... ;)

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jamoz
Pseudoklimaciarz
Posty: 29

Re: Pytania wszelakie ... ;)

Post autor: jamoz »

Mozna gdzies w internecie znalezc stare modele chaosu wraz z opisami?
Jakis specjalny portal mowiący o archiwalnych zestawach GW?
Nie moge się tego doszukać na tym forum, sorki jeśli przeoczyłem.
"Po dniu harówki mam chęć na parówki"

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

stuff of legends
Obrazek

Awatar użytkownika
jamoz
Pseudoklimaciarz
Posty: 29

Post autor: jamoz »

Chce kupić polski podrecznik z wyspy krwii zanim zakupie pełna wersję po angielsku, ale nie chciałbym żeby ktoś mnie naciął na kaske, po ile mniej więcej to chodzi na rynku wtórnym? =] wolę sie zorientować zanim zacznę z kimś pertraktować.
"Po dniu harówki mam chęć na parówki"

Yourself
Mudżahedin
Posty: 295
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Yourself »

Jak dobrze trafisz to około 50-60 zł za nówkę sztukę :wink:
matilizaki napisał:
Na brete

wybiegac biegaczem do przodu i wbijac sie od tyłu w kawalerie jak sie wyjdzie z tyłu

Awatar użytkownika
Czcibor
Oszukista
Posty: 872
Lokalizacja: WarAcademy Opole

Post autor: Czcibor »

Po dzisiejszym turnieju, czy warriorzy w których jest Hero z Favorką przerzucają Tabelke na Oko czy tylko Hero?
Fanatic pisze: ledwo savage ogarniam cała rodzina je maluje
już nie chcą do mnie przychodzić bo wiedzą, że pędzel i farbki na nich czekają
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

przeczytaj temat o chosenach. potem zrób to jeszcze raz i tak do skutku:/
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

jamoz pisze:Mozna gdzies w internecie znalezc stare modele chaosu wraz z opisami?
Jakis specjalny portal mowiący o archiwalnych zestawach GW?
Nie moge się tego doszukać na tym forum, sorki jeśli przeoczyłem.
W internecie to nie jestem pewny, ale Książka "Hordes of Chaos" oraz "Champions of Chaos" z 1999 powinny CI trochę pomóc :P

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Książka o czempionach nie ma w ogóle zdjęć modeli, opisywała tylko bohaterów specjalnych ( Archona, Arbaala, Akedona i td. ). A ta pierwsza to po prostu nasz poprzedni AB :mrgreen: . Boże, jakie te nasze model bywały czasami brzydkie w porównaniu z obecnymi ( na odwrót niestety też ).
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

bo już nie kumam - skąd taka zajawka na tę armatę. Jest to najdroższa mało celna katapulta z OGROMNA PODSTAWKĄ (w którą nie da się z pity nie trafić) z armii której głównym atutem jest nie oddawanie punktów.
Powiedzcie bo nie rozumiem:)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Odpowiem ci na to pytanie za 3 m-ce. Na razie moje spostrzezenia sa takie: zawsze zginie, czasem sie splaci.
Obrazek

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Pokaż mi inną katapę która potrafi tak walczyć. Przymus rzucania paniki za samo trafienie, i to jeszcze z karą, nawet bez zranienia jednego modelu też jest miły :) .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3161
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Ostatnio Devil Kacper wrzucił pandemonium w pierwszej turze, po czym trafił mi helką w skinki ze slannem. Ucieczka za stół i po grze. Myślę, że jednak ta helka ma jakiś potencjał, tym bardziej, że bez niej kowboje i smoki wszelkiej maści poczynają sobie dużo śmielej.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

i 205 punktów, za maszynę która jak sie postara to jeszcze Ci magów własnych pozabija:)
po zmianie podstawki ssie po kule imo.
Ja caly zeszły sezon gralem bez - da się.
Wyobraźcie sobie co można wrzucić do rozpiski za te 200 pts.

a co do Pandemonium - no ku*wa, kto gra jeszcze na tęczy? ;)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

Jaki jest efekt w tej edycji Sztandaru bodajże Raptorus czy jakoś tak,daje Szaleńczą odwagę co to jest za zasada?
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Kedo pisze:Jaki jest efekt w tej edycji Sztandaru bodajże Raptorus czy jakoś tak,daje Szaleńczą odwagę co to jest za zasada?
Na każdym dablu na brejku i każdym wyniku z jedynką stoisz i nie uciekasz po przegranej walce.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

Dziękuje za odpowiedź
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Awatar użytkownika
jamoz
Pseudoklimaciarz
Posty: 29

Post autor: jamoz »

Kupiłem od kogoś 5 knightow chaosu (plastikowych), mają przyklejoną broń jednoręczną. Nie bardzo ogarniam zasady jeszcze więc spytam, jest jakas różnica czy podczas gry będą dysponowali tą bronią jednoręczną czy bronią długą drzewcową, która również jest w zestawie? A jeśli tak i jeśli bardziej opłaca się aby mieli broń długą to w jaki sposób odkleić te topory/mieczyki aby nie uszkodzić/rozpuścic plastiku?
"Po dniu harówki mam chęć na parówki"

Waldi
Masakrator
Posty: 2026

Post autor: Waldi »

Zdecydowanie lepiej jest mieć broń jednoręczną niż lance w przypadku rycerzy chaosu. Lance dają bonus +2S tylko w turze, w której szarżują. Magiczna broń jednoręczna daje +1S w każdej turze walki a oprócz tego są to właśnie magiczne ataki. Mało tego: lance są droższe.

Awatar użytkownika
jamoz
Pseudoklimaciarz
Posty: 29

Post autor: jamoz »

Dzięki, wszystko jasne. A swoją drogą mam również 5 knightów staroedycyjnych, jeszcze ich nie postawiłem obok siebie bo dopiero co przysłali mi ich do pracy, ale chyba różnica w romiarze jest dosyc znacząca po tym jak sobie obejrzałem tych nowych Oo. Gdzieś o tym czytałem ale nie sądziłem, że różnica będzie aż taka duża, zastanawiam się jak będą wyglądać szereg za szeregiem =]
"Po dniu harówki mam chęć na parówki"

Awatar użytkownika
jamoz
Pseudoklimaciarz
Posty: 29

Post autor: jamoz »

Jestem od niedawna na forum, wiec pewnie rozmowy o tym co napisze byly juz ze 100 razy, no ale coz mnie ominely =]
Myslicie ze jest szansa ze znowu powstanie armia hordes of chaos? a moze sa o tym jakies plotki? Moim zdaniem rozdzielenie chaosu na 3 frakcje jest przeklamaniem i nie powinno miec miejsca. Podczas wielkich inwazji chaosu oprocz tego ze wyznawcy 4 poteg maszerowali razem to przeciez byly wsrod nich setki tysiecy zwierzoludzi i spore ilosci demonow. Chaos to chaos i wszystkie te oddzialy powinny nalezec do jednej armii =] Przeciez gdyby ktos nie chcial to nie musialby korzystac ze wszystkich jednostek i moglby prowadzic do walki tylko oddzialy wojownikow lub zwierzoludzi, dokladna budowa armii zalezalaby od dowodcy ale kazdy powinien miec mozliwosc poczuc sie wszechwybrancem ktory moze poszczuc na inne rasy wszystkie bestie chaosu ;] No tyle ze dobrze gdyby nie ograniczyli ilosci jednostek mozliwych do wyboru dla poszczegolnych frakcji a co za tym idzie mielibysmy 3x grubszy army book ale ja bym nad tym nie plakal =]
"Po dniu harówki mam chęć na parówki"

ODPOWIEDZ