Piłka nożna

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Ingen175
Kradziej
Posty: 950

Re: Piłka nożna

Post autor: Ingen175 »

Zauważ Panie kolego to subtelnie ukryte między słowami "nasz". Football zagraniczny to co innego. Raz że pokazuje się u nas w większości tylko LM, a dwa że poziom za granicą jest taki że zwykle nie trzeba narzekać.


BTW. To jest chyba najpiękniejsze w tenisie - ten szacunek do przeciwnika : http://www.youtube.com/watch?v=yuummRjSa3M

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

To chyba jest jakaś świecka tradycja w tym sporcie :mrgreen: . Nie tak dawno Federer beczał po porażce z Nadalem [-X ... Czyżby sport dla bab :?: :wink:

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Ingen175 pisze:Raz że pokazuje się u nas w większości tylko LM
Litości. Błagam.
Polskie stacje pokazują Ligę francuską, niemiecką, angielską, włoską i hiszpańską. Polsat chyba jeszcze pokazywał holenderską i rosyjską. W sumie kilkadziesiąt spotkań w tygodniu. Ligi krajowe miażdżą LM.
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Siweusz pisze:
Ingen175 pisze:Raz że pokazuje się u nas w większości tylko LM
Litości. Błagam.
Polskie stacje pokazują Ligę francuską, niemiecką, angielską, włoską i hiszpańską. Polsat chyba jeszcze pokazywał holenderską i rosyjską. W sumie kilkadziesiąt spotkań w tygodniu. Ligi krajowe miażdżą LM.
+1

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

btw. Polsat Sport to mało? Zresztą tenisa ciężko wpisać w program TV bo mecze mogą trwać godzinę, albo 5 albo kilka dni.
mercy!... ten szajs ma moze milion ludzi i pewnie większość którzy nie oglądają tenisa ;) Do tej pory wszystkie największe turki były na eurosporcie nie wiem komu odjebało w tym sezonie :/
Co z tego, ze mecz trwa różna długość ;) co 3 gemy są reklamy, stacja zarabia, najwyżej m jak miłość i koło fortuny będzie z opóźnieniem, ale kogo to obchodzi :P
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Ingen175
Kradziej
Posty: 950

Post autor: Ingen175 »

Litości. Błagam.
Mówię o zwykłej TV, dostępnej z anteny, a nie o żadnych platformach (typu N, Polsat Cyfrowy). Poza tym nie każdy ma wykupione pakiety sportowe. To ze ty jesteś z tym na bieżąco to nie świadczy o reszcie ludzi. Zajrzyj na dowolne statystyki w internecie, a zobaczysz że największą popularnością publiczności cieszą się rozgrywki LM i LE.
Zresztą kto ma czas to wszystko śledzić. Człowiek wraca o 16-18 z pracy i na 20 - 21 akurat może trafić na LM. Fakt że jak jest ważny mecz ligowy, czy o Puchar Polski to i na TVP 2 będzie można zobaczyć.


Widzę, że my to wspólnego języka Siweusz nie znajdziemy, bo zawsze musisz się przy*ebać do czegoś w moim poście. I chociaż wiadomo o co chodzi, to przecież musisz postawić na swoim.


@Robson +1 Jeszcze w zeszłym sezonie mogłem oglądać swobodnie, a teraz kicha. Telewizja N nie ma co oczywiste polsatowskiego programu w pakiecie. Część można obejrzeć w internecie ale to i tak nie rekompensuje straty.

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Ingen175 pisze:Widzę, że my to wspólnego języka Siweusz nie znajdziemy, bo zawsze musisz się przy*ebać do czegoś w moim poście. I chociaż wiadomo o co chodzi, to przecież musisz postawić na swoim.
Posiadanie szerszej wiedzy i jej wykazanie to jest "przyjebywanie się"?
:mrgreen:
Pozdro i peace stary. Zostań przy zwykłej antenie. Szpakowski i Szaranowicz też są. I są szczęśliwi. Da się. Ja odpłynę na inną chmurkę.

PS. nie cytuj mnie, nie ciągnijmy tej bezcelowej dyskusji. Pozdro.
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

http://tv.zczuba.pl/zczubatv/1,89849,12 ... .html?bo=1

Niewiele ogladam polskiej ligi, ale wiekszosc tych 11latkow juz teraz gra znacznie lepiej i z wiekszym zaangazowaniem O_o

Ingen175
Kradziej
Posty: 950

Post autor: Ingen175 »

Meantime in England :
Obrazek

i

Obrazek

EDIT : Obczajcie sobie atmosferę w kadrze siatkarzy, chyba już widać dlaczego są tak dobrzy : http://www.sadistic.pl/igla-szyte-vt125 ... 4479347fa0

Ingen175
Kradziej
Posty: 950

Post autor: Ingen175 »

Jest i nowy trener kopaczy : http://sport.onet.pl/pilka-nozna/elimin ... omosc.html

Mnie najbardziej rozbawił komentarz Piechniczka : "Na pytanie Michała ****, "dlaczego nie trener zza granicy?" odpowiedział pan Antoni Piechniczek: "Nie mamy kompleksów w stosunku do siatkarzy, to piłkarze pierwsi w grach zespołowych zdobyli medal olimpijski, dopiero potem oni. Nasza relacja z nimi układa się sinusoidalnie. Raz my [piłkarze] jesteśmy lepsi, raz oni"

Po pierwsze, co ma piernik do wiatraka.
Po drugie, Hehehe. ""Raz my jesteśmy lepsi, raz oni"

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Też bym wolał Advocata czy innego zagranicznego, ale trudno :/ trzeba mieć nadzieję ;) zobaczymy co Fornalik powie na pierwszej konferencji. Zobaczymy jaką ma koncepcję, a już za 2 mc będzie sprawdzian praktyczny.
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Co za bzdura z tą sinusoidą! Poza tym nie czarujmy się - od dawna najlepsi piłkarze nie grają na olimpiadzie. Z drużyn zespołowych to chyba turniej o najpośledniejszym znaczeniu na igrzyskach - nawet koszykarze z NBA przyjeżdżają przecież.
Dla Piechniczka mam szacunek za to, co osiągnął w Hiszpanii. I tyle. Zobaczymy, co zrobi Fornalik, najwięcej zależy od tego, czy uda mu się nakłonić graczy, żeby chciało im się chcieć. LATO MUSI ODEJŚĆ :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

smiejagreg proszę Cię tyle wypowiadasz się o piłce a podstaw nie znasz. najlepsi na olimpiadę nie przyjeżdżają bo nie mogą w przeciwieństwie np. do siatkarzy czy koszykarzy.W każdej drużynie mogą występować maksymalnie trzech piłkarzy dowolnego wieku, reszta zawodników w momencie rozpoczęcia igrzysk olimpijskich rocznikowo nie mogą przekroczyć 23 roku życia. Dlatego często reprezentacja olimpijska kraju jest zwana również reprezentacją narodową U-23.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

:P :P :P Przecież post był nie o tym. Post dotyczył wypowiedzi Piechniczka i tylko tego. Nie poruszałem tematu przyczyn nieobecności piłkarzy, stwierdziłem tylko, że jest to dość pośledni turniej. Przykład koszykarzy NBA miał posłużyć tylko dla zobrazowania tego, że w koszu też nie zawsze grali najlepsi. Jeśli tak zrozumiałeś moją wypowiedź, to może jakoś dziwnie ją sformułowałem. Postaram się zatem bardziej jasno formułować posty, żeby każdy rozumiał je właściwie...

BTW, ograniczenie wiekowe, o którym piszesz, Buła, wprowadzono dość późno... Nie pamiętam dokładnie, ale bodajże na przełomie lat 80/90. Wcześniej też - wyobraź sobie - grano w piłkę :mrgreen: i było z tym bardzo różnie, np. zawodowcy nie mogli grać, stąd m.in. również sukcesy krajów RWPG, itp, itd. Ale to tak tylko na marginesie...

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

http://www.sport.pl/pilka/1,64946,12092 ... pitan.html

Przedłużą kontrakt za awans. #-o
Czego my oczekujemy od polaków. Chyba zbyt wiele. :D
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Ingen175
Kradziej
Posty: 950

Post autor: Ingen175 »

U nas powinny być premie za samą odwagę, za wyjście na boisko i za trening. Przecież trenowanie to ciężka sprawa :lol2:

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Powiedz to Wasylowi prosto w oczy. :lol2:
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

co Ty Siwy chcesz od Wasyla? jeden z najbardziej samokrytycznych pilkarzy reprezentacji Smudy: http://www.youtube.com/watch?v=MRH432fAlms

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Czarny, właśnie o tym mówię, niech Ingen brak zaangażowania na treningu zarzuci Wasylowi w szatni. Będzie szybki nokaut. :mrgreen:
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Ingen175
Kradziej
Posty: 950

Post autor: Ingen175 »

Ja to mogę zarzucić Murawskiemu, Piszczkowi, ...
Poza tym zaangażowanie na treningu to wykazuje nawet reprezentacja Kazachstanu, Trynidadu i Tobago czy Walii.


BTW. Real jest podobno znów zainteresowany Piszczkiem, tylko nie wiem czemu. W Borussii na stanowisku obrońcy się średnio spisuje, to dobry skrzydłowy ale na zastępstwo dla Arbeloy to chyba się jednak nie nadaje.

ODPOWIEDZ