MASTER W GDAŃSKU - BALTIC WFB OPEN wyniki str 16

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ

Awatar użytkownika
muchozol
Falubaz
Posty: 1237
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: muchozol »

Uhhh……wreszcie dochodzę jakoś do siebie :lol2:
Podziękowania dla orgów za świetnie ogarnięty turniej, a dla przeciwników za fajne, bezciśnieniowe bitwy.
Co do imprezki, na plaży nie byłem, bunkrów też nie było, ale i tak było zaje….dawno tak się nie wytańczyłem. Fakt, jeszcze nie wszedłem, a już chciałem wychodzić. Jak już weszliśmy i zobaczyłem sunący po sali pociąg 50 dziesięciolatków, uppsss........ #-o no ale co zrobić, wypadało chwile posiedzieć. Piwo podłe, ale swoje zrobiło i na tyle znieczuliło tą resztkę tych co zostali, że nie pozostało nic innego jak przyłączyć się do baletów.
Nie wiem czy była przewidziana nagroda, ale Malin Król parkietu =D>
No i ta barmanka, ehh....się rozmarzyłem :mrgreen:
podpis był nieregulaminowy

oddajcie podpis łobuzy

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

kemot pisze:http://pro1stco.blogspot.ie/2012/07/grz ... 3c11bcc5d0

tu jest cos o fetyszowaniu kostek :)
O rzesz w dupę!
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Super turniej, dz1wko! :D

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

dziękuje za dobrze spędzone chwile w Gdańsku :)

miła i sympatyczna atmosfera, bez jakiś dziwnych afer i pierdoleń, pozdrowienia dla małżeństwa Marysi i Dymitra :wink:

chyba tyle :P

o bitwach nie mam ochoty pisać, bo nie ma o czym za bardzo

1. Błażej i bretka mało grał a jak grał to HE z tego co mówił miał pewien plan ale nie wypalił i się skończyło 20 / 0

2. JK i VC, grałem z nimi raz jak miały kawalerię, dowodziłem demonami na 3x BL po 30 KB KB KB, i po problemie, chciałem zagrać na remis ale marzenia sączyły się w 1 turze jak szaman 4lvl stwierdził że lepiej wylądować w warpie niż męczyć się z martwym ścierwem, potem reszta dzielnie walczyła ale w kluczowej turze została rzucona ifa na re-roll to hit, kiedy miałem przygotowany DS, lipa 0 / 20

3. nie pamiętam imienia sympatycznego człowieka który grał o&G, już zapowiadało się syto bo nie było dużego orka ze stopą, ale pierwsze 3 tury gdzie miał 10 / 12 / 12 PD nawet golińska robi pogrom, i jedna sniperka orcza na magów 10 / 10

4. młody DF, w kluczowej dla nie go sytuacji kowadło nie popchnęło króla i dostał w czoko, gory z +1S zjechały 2 hordy krasnali 20 / 0

5. Furion HE strzeleckie, jeden kwas pod koniec, który był właściwie o pierdołę, potem podszedłem by wytłumaczyć ale zaczął się motać i za bardzo brać do siebie przedstawione argumenty, gdy chciałem na spokojnie porozmawiać 0 / 20


50 to nie tragedia ale nie tego oczekiwałem, no cóż bywa :P

Wielkie dzięki Bombajowi za użyczanie figurek 8)

pozdrawiam i może do zobaczenia na DMP

ps.: jak na razie nie mam drużyny jak ma ktoś ochotę zemną pograć to zapraszam na PM

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Dobra, czas na słynne fotki Jagala :)
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

eddie
Chuck Norris
Posty: 409
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: eddie »

Fotki właśnie hostuje. Potrwa to dość długo. Link wkleje jutro.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

dawaj te foty
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
August
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: August »

Tych fotek będzie chyba z kilkaset. Jagal, może zostaniesz masterowym fotografem? Opstrykałeś już PS oraz Gdańsk :).

Turniej bardzo dobrze zorganizowany, bawiłem się przednio. Miłe bitwy z wyluzowanymi przeciwnikami (zwłaszcza z Tutajem). Impreza sobotnie też była udana - wszelkie uwagi pod adresem seniorek na parkiecie można odbić barmanką.. szybciej się przez nią piwo piło by zamawiać następne :wink:.

Gratuacje dla topu, organizatorów oraz do zobaczenia na DMP.

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

August pisze:Tych fotek będzie chyba z kilkaset. Jagal, może zostaniesz masterowym fotografem? Opstrykałeś już PS oraz Gdańsk :).
Bazyliszka i Białystok też :P

Zdjęć jest dokladnie 565 ( po przesianiu i wyrąbaniu nieudanych) . Ale hostingi są porąbane i niestety wrzucanie ich to męka ;/ Tak czy siak Jaszczurka wrzuci je do dzis wieczor(w teorii)
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Błażej
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: Gdynia, BWT

Post autor: Błażej »

tyle zdjęć w formacie do oglądania to max 150mb powinno być. Już Ci Jagal kiedys tłumaczyłem, że zdjęcia po 3mb są bez sensu...

Klops
Falubaz
Posty: 1062

Post autor: Klops »

dawać fotki a nie marudzić

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Błażej pisze:tyle zdjęć w formacie do oglądania to max 150mb powinno być. Już Ci Jagal kiedys tłumaczyłem, że zdjęcia po 3mb są bez sensu...
Zmniejszylem je do ok 600 kb 1 :P Nie stękaj :P Wczesniej fotki z bialego i szczecina zmniejszałem do 300 kb/zdjecie i nie bylem zadowolony :P
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

I've got the moves like Jagal
Dawaj dawaj!
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

eddie
Chuck Norris
Posty: 409
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: eddie »


Awatar użytkownika
EveR
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: EveR »

Plik: zmniejszone foty balticon.rar
Serwer: zajęty.
Przyczyna: wszystkie sloty są aktualnie zajęte przez użytkowników premium.

Spróbuj za chwilę lub pobierz ten plik z serwera Premium wybierając jedną z poniższych metod:

:evil: :evil: :evil: :evil:
Obrazek
Wiadomo śmierć frajerom. ~ As1, roku pańskiego 2020

Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1824
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Post autor: Macias »

Czy do wyników będą doliczane punkty za wysłane rozpiski?
Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

nom:/
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Thomas
Falubaz
Posty: 1207

Post autor: Thomas »

eddie ma udziały w platformie hostingującej :P

eddie
Chuck Norris
Posty: 409
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: eddie »

Przed chwilą sprawdzałem ściąga się od razu bez czekania. Po prostu za dużo osób na raz się rzuciło. Teraz już jest ok.

ODPOWIEDZ