Pytania wszelakie ... ;)

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Re: Pytania wszelakie ... ;)

Post autor: Karlito »

Na ebayu możesz kupić same skrzydła :wink:
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

ma ktoś kmine na nowo edcyjne imperium? Irytujący jest czołg który nie musi widzieć żeby szarżować,oraz demigryfy które kroją mi warriorów od boku(tu akurat ja zawalam powinienem je czymś odgiąć)
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Awatar użytkownika
jamoz
Pseudoklimaciarz
Posty: 29

Post autor: jamoz »

Mógłby mi ktoś polecić jakieś sklepy int w którym kupię najtaniej marudy i chosenów?
Może być również najtańszy sklep stacjonarny w wwa.
Ah i podręcznik, znalazłem gdzieś za 140zł, moze ktoś znalazł taniej?
Jeśli nie można pisać takich rzeczy na forum to odpowiedzi proszę na priv =] z góry dzięki
"Po dniu harówki mam chęć na parówki"

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Ja tam zawsze kupuję w Cytce, na pewno taniej niż w GW:Warsaw (tylko mi nie pisać, że po to ten sklep jest, bo wiem o tym). :)

Co do Army Booka to wstrzymaj wodze - za miech, dwa ma wyjść nowy do WoChu, więc bezsensowne jest kupowanie teraz starego, chyba, że w celach kolekcjonerskich.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
wedge
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wedge »

Inna sprawa, że zawsze można kupić army book z allegro. Wyjdzie znacznie taniej

Awatar użytkownika
jamoz
Pseudoklimaciarz
Posty: 29

Post autor: jamoz »

Źle się wyraziłem, chodziło mi o podręcznik główny, AB zakupiłem już dość dawno.
Za cytką nie przepadam, a ceny w moim odczuciu nie są satysfakcjonujące, chociażby w porównaniu do graala, ostatnio akurat miałem okazję to sprawdzić przy okazji wizyty w blue city. I asortyment mieli sporo bogatszy. Ale dzięki =]
"Po dniu harówki mam chęć na parówki"

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Eeee, ja w Graalu zrobiłem zakup swojego życia jako newbie i nabyłem nowego RB w cenie 260 zeta, w momencie kiedy chodził za 180-200. Odbiłem się strasznie i pozostaje to moim jedynym zakupem w tym sklepie.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
jamoz
Pseudoklimaciarz
Posty: 29

Post autor: jamoz »

Albo Ty miałes pecha albo ja miałem szczęście =] może akurat produkty na które patrzyłem miały korzystne ceny jak na sklep stacjonarny, nie ogarniałem cen tak ogólnie. Sam prowadzę sklep więc wiem, że część rzeczy można mieć najtaniej w mieście a część drożej niż konkurencja. Oczywiście u mnie wszystko jest taniej hehe.
Jaki kolor polecacie na pancerze khorników? Albo od jakiego wychodzić a na jakim kończyć?

edit: a akurat RB z tego co zauważyłem mają najbardziej niestałą cenę jeśli chodzi o porównanie w różnych sklepach i przypomniałem sobie, że na RB też tam spojrzałem i zaskoczyła mnie aż tak wysoka cena, szczególnie, że jak wyżej pisałem, wyczaiłem gdzieś za 140
Ostatnio zmieniony 13 lip 2012, o 13:41 przez jamoz, łącznie zmieniany 1 raz.
"Po dniu harówki mam chęć na parówki"

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Graale mają chyba najwyższe ceny w całej Polsce i zdecydowanie odradzam zakupy w tych sklepach. Zdecydowanie lepiej przy nich prezentuje się Księgarnia Faber i Faber jeśli chodzi o sklepy stacjonarne, a przy większych zakupach najlepiej się zaopatrywać w http://www.arena-sklep.pl/
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
jamoz
Pseudoklimaciarz
Posty: 29

Post autor: jamoz »

Ofertę areny już zbadałem i rzeczywiście jest bardzo dobra, napewno będę z niej korzystał. Najbliższe zakupy początek miesiąca =]
"Po dniu harówki mam chęć na parówki"

Awatar użytkownika
Lucyfer
Chuck Norris
Posty: 382

Post autor: Lucyfer »

Szybkie pytanie: konie w konnicy khorne mają +1 atak?
Obrazek

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

Tak mają
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

Czy z Cepami lub włóczniami można używać Parywarda?
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1823
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Post autor: Macias »

nie, tylko z hand weaponem
Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

Trochę dziwne skoro włócznia nie wymaga obu rąk to dlaczego niema pary warda?Ale skoro tak powiedzieliście to muszę się z tym pogodzić :?
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

Bo rulebook mówi że do parry warda trzeba mieć w łapach hand weapon i shielda. Włócznią ciężko parowac ciosy :D
Pocisk pisze:No sztandar jest mocny... dużo rzeczy jest mocnych, zamknijcie japy i nauczcie się grać

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

W zasadach specjalnych włócznia nie ma "Wymaga obu rąk" więc się uprzejmie pytam.A jeśli chodzi o trudność parowania tarcza trzymając włócznie to powiedz to spartanom :wink:
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

I mam pytanie,czy w naszych chaośnickich szeregach jest coś wartego uwagi poza rzecz jasna chosenami,nightami,warriorami pomijając wypakowanych bohaterów?Bo moje rozpiski na 2400 turniejowe glównie sprowadzają się do 2-3 kloców piechoty czasami nighci ale jest to monotonne.
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Kedo pisze:Tak mają
moim zdaniem nie, chociaż oczywiście bym wolał, żeby miały :D

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Kedo pisze:I mam pytanie,czy w naszych chaośnickich szeregach jest coś wartego uwagi poza rzecz jasna chosenami,nightami,warriorami pomijając wypakowanych bohaterów?Bo moje rozpiski na 2400 turniejowe glównie sprowadzają się do 2-3 kloców piechoty czasami nighci ale jest to monotonne.

Łączymy się z tobą w żalu. Gra WoChem jest jak picie wódki - nie robimy tego dla przyjemności.
A tak poważnie, to dopisz Maruderów, Szrajny, Rydwany i Hellcannon i wyliczyłeś wszystkie grywalne jednostki WoChu, reszta to fillerzy źle napisanego booka.
Obrazek

ODPOWIEDZ