Galeria Marynarza - elfy i inne 07.09

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marynarz Storczyk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 114
Lokalizacja: Wawa

Galeria Marynarza - elfy i inne 07.09

Post autor: Marynarz Storczyk »

Witam, jako, że jestem nowy w warhammerze i dopiero zaczynam malować to umieszczam parę moich zdjęć. Liczę na jakąkolwiek krytykę. Mam nadzieję, że dacie mi parę cennych rad co do malowania. Niestety przepraszam za złą jakość zdjęć ( jeszcze nie ogarnąłem aparatu :oops: )

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Podstawek jeszcze nie zrobiłem ponieważ nie posiadam ani wikolu ani trawki elektro statycznej :(
Ostatnio zmieniony 7 wrz 2013, o 19:47 przez Marynarz Storczyk, łącznie zmieniany 4 razy.
El dinero no es nada, pero mucho dinero, eso ya es otra cosa.

Slayer
Chuck Norris
Posty: 650

Post autor: Slayer »

koko dżambo i do przodu :D !

Teraz przydało by się figsy rozjaśnić, przejechać pędzelkiem z farbą po krawędziach i będzie git.

Awatar użytkownika
Marynarz Storczyk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 114
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Marynarz Storczyk »

Slayer pisze:koko dżambo i do przodu :D !

Teraz przydało by się figsy rozjaśnić, przejechać pędzelkiem z farbą po krawędziach i będzie git.
Figurki są dość jasne tylko ja mam w domu ciemno, a jak bym lampkę jakąś wziął to by nic nie było widać, taki aparat..
El dinero no es nada, pero mucho dinero, eso ya es otra cosa.

Awatar użytkownika
Fifek
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 44

Post autor: Fifek »

Jak na początek bardzo udane prace , po zwashowaniu porozjaśniaj tylko niektóre elementy .
Wikol w zwykłym sklepie papierniczym 3 zł , piasek podwórko i kamyczki też , polecam trawki z serii AP .
Maluj dalej :)
Gramy w W3 Frozen throne przez net ? ;) pisać .
E-mail : fifekon@wp.pl
Pozdrawiam F.

Awatar użytkownika
Marynarz Storczyk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 114
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Marynarz Storczyk »

Fifek pisze:Jak na początek bardzo udane prace , po zwashowaniu porozjaśniaj tylko niektóre elementy .
Wikol w zwykłym sklepie papierniczym 3 zł , piasek podwórko i kamyczki też , polecam trawki z serii AP .
Maluj dalej :)

Dzięki, papiernika mam 10 minut drogi od domu, a przed blokiem piaskownice 8) , a gdzie bym mógł znaleźć takie trawki ?
El dinero no es nada, pero mucho dinero, eso ya es otra cosa.

Awatar użytkownika
Fifek
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 44

Post autor: Fifek »

Jak masz sklep z figurkami w swoim mieście to podejdź , a sklepy internetowe prześle ci na Pw. (żeby modzi sie nie burzyli , że robie reklame ) . :roll:
Gramy w W3 Frozen throne przez net ? ;) pisać .
E-mail : fifekon@wp.pl
Pozdrawiam F.

Awatar użytkownika
Marynarz Storczyk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 114
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Marynarz Storczyk »

Fifek pisze:Jak masz sklep z figurkami w swoim mieście to podejdź , a sklepy internetowe prześle ci na Pw. (żeby modzi sie nie burzyli , że robie reklame ) . :roll:

Ok dzięki, tak zrobię.

Jutro może wrzucę Warlorda ( oczywiście jak będzie ładna pogoda bo tak to w deszcz źle się robie zdjęcia bo słońca nie ma :? )
El dinero no es nada, pero mucho dinero, eso ya es otra cosa.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Malowanie OK. Tak na stół w sam raz. Widać, że dokładnie nakładasz farbę, więc masz już podstawę to wskoczenia na wyższy poziom. Póki co to widzę, że jest kolor + wash, może spróbuj już coś rozjaśniać pędzlem, wyciągać krawędzie itp ;)?

Awatar użytkownika
Marynarz Storczyk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 114
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Marynarz Storczyk »

Rasti pisze:Malowanie OK. Tak na stół w sam raz. Widać, że dokładnie nakładasz farbę, więc masz już podstawę to wskoczenia na wyższy poziom. Póki co to widzę, że jest kolor + wash, może spróbuj już coś rozjaśniać pędzlem, wyciągać krawędzie itp ;)?
Postaram się rozjaśnić tego ogra, a co masz na myśli mówiąc wyciąganie krawędzi ?
El dinero no es nada, pero mucho dinero, eso ya es otra cosa.

Awatar użytkownika
Fifek
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 44

Post autor: Fifek »

Drogi Marynarzu Storczyku ;D
Chodzi o to że jak nakładasz wash np. na zielonym , to czystym zielonym maźnij najbardziej wypukłe miejsca w szczelinach zostawiając wash ;) i potem najwyżej zmieszaj zielony + biały i te najbardziej najbardziej miejsca jeszcze pomaziaj :D
Gramy w W3 Frozen throne przez net ? ;) pisać .
E-mail : fifekon@wp.pl
Pozdrawiam F.

Awatar użytkownika
Marynarz Storczyk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 114
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Marynarz Storczyk »

Fifek pisze:Drogi Marynarzu Storczyku ;D
Chodzi o to że jak nakładasz wash np. na zielonym , to czystym zielonym maźnij najbardziej wypukłe miejsca w szczelinach zostawiając wash ;) i potem najwyżej zmieszaj zielony + biały i te najbardziej najbardziej miejsca jeszcze pomaziaj :D
Ok, dziękuję za pomoc postaram się tak pobawić jutro malując wysokiego elfa na koniu, jak nauczę się lepsze zdjęcia robić to wrzucę jeszcze moje ulubione figurki które pomalowałem jakiś czas temu.
El dinero no es nada, pero mucho dinero, eso ya es otra cosa.

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

powyciągaj kolory, porób jaśniejsze kontrastowe punkty i linie, będzie git


oj, pomalowałabym sobie szczuraski...
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Marynarz Storczyk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 114
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Marynarz Storczyk »

bem pisze:powyciągaj kolory, porób jaśniejsze kontrastowe punkty i linie, będzie git


oj, pomalowałabym sobie szczuraski...
Dzięki za rade.
W zasadzie fajnie się maluje te szczurki bo można używać różnych kolorów z racji tej, że skaveni nie maja za bardzo jakichś typowych dla siebie np jak leśne elfy zielony, a tak w ogóle to przecież każdy uwielbia tych kanalarzy :D
El dinero no es nada, pero mucho dinero, eso ya es otra cosa.

Awatar użytkownika
Marynarz Storczyk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 114
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Marynarz Storczyk »

O to znów ten szczuroogr tylko po przemalowaniu z dużym naciskiem na wasze rady za które wielce dziękuję. Mam nadzieje, że wam ta wersja bardziej przypadnie do gustu niż ta starsza :)

Obrazek

Obrazek

Postaram się jutro wrzucić Warlorda.
El dinero no es nada, pero mucho dinero, eso ya es otra cosa.

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

szmatki ok ;)

sceniuj skórę i futro :) przyciemnij/wyciągniej metalik

Awatar użytkownika
Fifek
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 44

Post autor: Fifek »

I rozwadniaj farby bardziej , przekonasz sie do tego :)

Edit :
Jakich farb używasz ? bo coś mi to na cytadelki , formułe albo vallejlo nie wygląda D: .
Gramy w W3 Frozen throne przez net ? ;) pisać .
E-mail : fifekon@wp.pl
Pozdrawiam F.

Awatar użytkownika
Marynarz Storczyk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 114
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Marynarz Storczyk »

Fifek pisze:I rozwadniaj farby bardziej , przekonasz sie do tego :)

Edit :
Jakich farb używasz ? bo coś mi to na cytadelki , formułe albo vallejlo nie wygląda D: .

Używałem starych i nowych cytadelek, a tylko do spaczenia użyłem jakiejś farby vallejo dostałem ją od brata. Ma ona już ze 3 lata ale po za tym, że nazwa sie wytarła to działa znakomicie :) Ma ona taki mdły, troszkę zgniły zielony kolor.
El dinero no es nada, pero mucho dinero, eso ya es otra cosa.

Awatar użytkownika
Siena
Chuck Norris
Posty: 512
Lokalizacja: MKGB Północne Rubieże

Post autor: Siena »

Daj na złoto wash dewlan mud i gryphon sepia (nie wiem jak się teraz zwą) będzie wyglądało dużo lepiej. Skórę delikatrnie przyciemnij washami. Rozjaśnij futro na krawędziach, bo jest za płasko. Podstawka też do poprawki :mrgreen: Na podstawkę polecam korek, na to drobny piasek, jedną - dwie skałki/kamienie i dwie/trzy kępki trawy.

Awatar użytkownika
Marynarz Storczyk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 114
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Marynarz Storczyk »

Zamiast Warlorda bo muszę go jeszcze dokończyć wstawiam Wysokiego elfa. Tak mnie jakoś dzisiaj na malowanie elfów naszło :)

Obrazek

Obrazek

Mam nadzieje, że fajnie wyszedł mimo innej kolorystyki.
(oczu niestety nie umiem za bardzo malować szczególnie tych takich ,,normalnych'' więc są jak na razie takie słabe)
El dinero no es nada, pero mucho dinero, eso ya es otra cosa.

Awatar użytkownika
Janus
Masakrator
Posty: 2063
Lokalizacja: Nordin Warszawa

Post autor: Janus »

mistrzem nie jestem ale ja bym jego pióropusz trochę przyciemnił i pocieniował. poza tym ta zbroja... użyj wiecej niż jednego/dwóch kolorów. ja kiedy mi sie nie chce to uzywam "suchego pedzla"
Obrazek
Wind Sower pisze:Nawet w średniowieczu papież nerfił strzelanie.
"Jak ja nie cierpię Vampirów"

ODPOWIEDZ