NoWE (zbiór plot str. 113)

Wood Elves

Moderator: Gremlin

Zablokowany
Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Re: NoWE.

Post autor: Kefas »

Ale mroczna wycinka się zrobiła... WE to armia niszowa i taka ma być! Tylko dla wybranych! Reszta won! :>
Ci potencjalni pseudofani WE którzy mogą się pojawić po premierze nowego booka pewnie tak samo szybko znikną jak się pojawili. Taki proceder istnieje, że ludzie się rzucają na nowe armie z ciekawości i jeśli są przegięte to wiadomo z jakiego powodu i to jest zachowanie szczeniackie i proste ale z drugiej strony komuś może się po prostu spodobać klimat nowego booka, nowe zasady czy też modele i nie bardzo przystoi się z tego powodu bulwersować i robić atmosfery zamkniętego stowarzyszenia supermanów tej niszowej armii. Mam wrażenie, że niektórzy chcieliby być jednymi przedstawicielami tej armii na turniejach. Pożyjemy zobaczymy ale nie sądzę, żeby nowe WE przyciągnęły rzesze pseudowielbicieli leśniaków.
Podstawa to żeby nie zrypali nowego booka jakoś bezczelnie i żeby nie naruszyli mega klimatu tej armii.

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Kefas pisze:Pożyjemy zobaczymy ale nie sądzę, żeby nowe WE przyciągnęły rzesze pseudowielbicieli leśniaków
Kolega chyba nie pamięta pojawienia się obecnego booka... Szybko zrobiła się "moda" na leśniaki.
Kefas pisze:Mam wrażenie, że niektórzy chcieliby być jednymi przedstawicielami tej armii na turniejach.
Bynajmniej. Jeśli będzie graczy WE porównywalnie do reszty to przecież żaden problem, dla mnie jest nieciekawym sztuczne zainteresowanie armią tylko przez pryzmat nowego mocniejszego booka i tyla. Łatwo się obserwuje skakanie po armiach... bardzo łatwo.
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Czyli Ja juz się nie zaliczam do pseudo graczy WE jak nimi zacząłem pół roku temu śmigać:P?
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Ja zacząłem 3 lata temu, dużo nimi nie pogrywam, parę turniejów, dwa mastery - jestem pseudograczem WE? ;)

Imo przegięciem to było wystawianie dział u WE bo zabijało klimat...
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Pamiętam jak w 7 ed wystawiali wlasnie działa w we:/
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
sarlok
Mudżahedin
Posty: 211
Lokalizacja: Enchanted Glades of Athel Loren

Post autor: sarlok »

Nie licytujmy się kto ile i jak czesto gra leśniakami.
Co do plotek to chyba jesteśmy tak wygłodniali nowego booka, ze wszystko co ma poroze jelenia traktujemy jako zwiastun nowych wood elfow (czy athel loren jak kto woli)
Stwor ktorego mielismy okazje podziwiac to peryt - stworzenie z mitologii antycznej (skrzydlaty jelen rzucajacy cien czlowieka podczas lotu) GW juz dawno zauwazylo ze latwiej zapozyczyc niz wymyslec.
I tak samo jak zywiolak magii bestji wiaze sie raczej z wydaniem nowego booka przez FW.

A swoja droga nie wiem czy chce zeby elfy zmienily sie w athel loren.

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

sarlok pisze:
A swoja droga nie wiem czy chce zeby elfy zmienily sie w athel loren.
Mi to średnio pasuje. Zobaczymy jak zmieni się fluff.
Wogóle ruszyło się coś w temacie plotek poza reniferem z FW? Wiadomo coś kiedy AB? Następny WoCh, potem Krasie, a potem?
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
sarlok
Mudżahedin
Posty: 211
Lokalizacja: Enchanted Glades of Athel Loren

Post autor: sarlok »

no wlasnie po wochu i krasiach cisza

ze strzepek plotek jakie czasem ktos wrzuci na warserka wylania mi sie obraz armii w ktorej drzewce to juz nie ozywione drzewa tylko raczej takie undead constructy z kamieni, lisci i drewna spajane magia lasu, elfy juz sie sa lesne tylko drewniane (cos jak zielone driady u Sapkowskiego) a do tego jakies nowe monsterki wlasnie w stylu ostatnich dwoch jeleni z FW

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Oby się te plotki nie sprawdziły. Już wolę żeby połączyli We z Bretką. :roll:
Wisła Kraków.

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

to ja zacznę grac de w leśnym klimacie.. zielonych DE jeszcze nie widziałem.
xYz

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

nie idź w tą stronę :P
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Klops
Falubaz
Posty: 1062

Post autor: Klops »

mówię wam kawaleria na wiewiórkach i jeżozwierze to będzie nowa siła tej armii

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

no teoria że WE bedą tylko drzewne dośc pasuje do nowych konwencji

ergo... rzeźbic treekiny^^
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Klops pisze:mówię wam kawaleria na wiewiórkach i jeżozwierze to będzie nowa siła tej armii
Lepsze to niż kawa na owcach i dzikie kaczki u nowych kózek 8) :mrgreen:
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

z łar syra lejtest nius:

Wood Elf Rumours

In an effort to pull together what few rumours we have …
I have started threads for each of the armies rumoured to be somewhere in the pipeline.
I will do my best to keep the first posts updated as more rumours appear in these threads.
I have tried to remember as much as I can of what has been posted so far.
I will have missed or forgotten some of it ... so, any rumours that have been posted please just remind me ‘who’ said ‘what’ and I will update this first post.

Wood Elves:

Release date: Unknown.
There are rumours there was a draft book that got scrapped for not being up to par. They had to do a re-write and they had shifted it over to someone else.(Scoopdeta)
There are rumours of Wood Elves in 2013 Early to mid 2013 (Scoopdeta)
There is a rumour of Wood Elves in March 2013 (Why) UPDATE :Wood elves have been put back in favour of another army. Apparantly the book is finished and ready to go but they decided to rejig the release schedule. (Why)
Wood Elves have been in development "active playtesting" since 2010 (Meltedwing)

Author: Unknown.
Whilst there are rumours the book has been started there are no rumours of who the lead writer might be.

Rules:
There are rumours of darker and more dangerous Wood Elves based on the content of the currently unreleased Black Library Orion novel. Set for release in September? “I'm assuming that the author (Darius Hinks) spoke with the design studio prior to writing the book about the direction they wanted to take them. The guy on the Black Library stand says Darius has spent ages studying Paganism and other similar religions to get ideas, and he has really played up the darker, more capricious nature of the wood elves. One example he gave was elves cutting out the hearts of other elves to replace them with briar hearts" (Jedi)

Models:
A lot of miniature designs for new woodies already created and approved (scoopdeta)
TreeKin, Treemen and wardancers/warhawks. (Scoopdeta)
A Cavalry unit tha packed some punch but no specifics. (scoopdeta)
There are rumours of a BIG treeman. (Harry and Hastings)
The treeman, however was said to be on the new monster base and about as tall as the Ogre Thundertusk's banner, and that it stylewise is more living brushwood-forest thingy than an actual anthromorphic tree. (Birdy via Darnock)
Both High Elves and Wood Elves may get the Treeman in their updated books. (buzz0783)
Forest Dragon (Strategos)

BRING IT ON!

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Dobrze wiedziec, ze przynajmniej pracuja nad nowym bookiem. Pierwsza polowa 2013 nie jest zbyt daleko. Osobiscie licze na Driady w zwyklej formacji i dopakowanie Treekinów (przynajmniej przez obnizenie kosztu punktowego).
Obrazek

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

śledzę różne wątki plotkarskie na temat nowych armi i niestety niewiele się sprawdza, ale dobrze to pokazuje że armia żyhje i nadal mimo zaniedbania ze strony Firmy ma fanów

Awatar użytkownika
sarlok
Mudżahedin
Posty: 211
Lokalizacja: Enchanted Glades of Athel Loren

Post autor: sarlok »

mnie się podoba ta plotka z pogaństwem, pasuje mi to bardzo do leśniaków

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

dzikie, krwiożercze i nieokiełznane... :twisted:

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

:P ale mnie rozpieszczają najpierw dwarfy potem być może welfy super:D
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Zablokowany