7 ed. - nowe HE

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Artemis
Chuck Norris
Posty: 495

Post autor: Artemis »

IMO Caradryan jest piękny,
Korhil mi się nie podoba, jakoś ma mało HE gracji,
Chariot wole ten 6 ed.,
Lord na koniku genialny,
SW jacyś tacy śmieszni, jutro jadę nakupować tych 6 ed.
:D

Edit: A Army Deal tragiczny

Awatar użytkownika
Sito
Mudżahedin
Posty: 224
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Sito »

Mi się figurki bardzo podobają, tylko malowanie przez panów z GW takie sobie wszystko białe ( nie żebym malował lepiej ale w końcu zawodowcem nie jestem :P ). Korhil całkiem fajny tylko coś ma z twarzą, a topór trochę za duży ale w końcu ma dawać te +3 do siły :wink: Co do koni w rydwanie to cały efekt psuja te płachty, po prostu są dużo za długie. Army Deal całkiem spoko widać będzie powrót do klimatów poprzednich edycji czyli: masa corowej piechoty.
" Sito- proste urządzenie do oddzielania od siebie obiektów o małych i większych wymiarach lub do oddzielania obiektów stałych od płynów, wreszcie do oddzielania zawiesin od płynów. "

http://pl.youtube.com/watch?v=xJqsFwIP0 ... re=related

Awatar użytkownika
redyforaction
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 41
Lokalizacja: konopnica near lublin

Post autor: redyforaction »

rydwan nie psuja tylko plachty ale to ze jest zbyt niski- prawie jak wiscigowki. jadac z tak duza predkoscia to ci warriozy pospadaja szybciej niz dokads dotra, konny lord imo fajny ale ten helm troch przesadzisty, najbardziej bulwersuja mnie twarze z daleka malo wyrazne z bliska jakby ich konie elyrianskie z brzydoty kopnely podkowa. army deal nie jest wart nawet komentowania- bo oprocz bohaterow to wszystko po staremu, no i zadnych speciali(ew. chariot-ale jeden?)- mam nadzieje ze to tylko plota bo w porownaniu do orkowych to zwykla zenada...

Awatar użytkownika
Elgrond
Wodzirej
Posty: 699
Lokalizacja: Festung Posen

Post autor: Elgrond »

no czyli wielki powrót starych heroes korhila można zawsze skonwertowac co fakt stary był bosk i i bardziej dynamiczny nie zdążyłem, go kupić a szkoda, no lodr ma tak wielgachny hełm ze hej ciekawe ile będzie kosztował fiksy SW można zawsze skonwertować

moim zdaniem fiksy SW nie sa tak fatalne tylko co fatalne jest malowanie bo jak zwykle ic malarze GW robia wszystko na odp.......... hmm który zwiadowca a tym bardzej ccien załozy jasna a tym bardzej biała togę co ? i to mnie bardzo śmieszy hehee
a nie lepiej wrzucić do rozpuszczalnika i później szczoteczką?

Lord MC
Wałkarz
Posty: 85
Lokalizacja: dziedzina Chaosu

Post autor: Lord MC »

Ogólnie imho powrót do klimatów IV/V edycji. Zbyt kolorowo fikuśnie i wogóle. A ten shadow walker (nie wiem jak u tam) zbyt odstrzelony wogóle jakieś blaszki koraliki itd. Ale nie wiem, czego się spodziewaliście po lordzie. Chariot też niezły, choć żadnego przełomu nie widzę.

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

a oglądaliście wypraski do lorda można mu zamontowac łep bez hełmu ;)

Awatar użytkownika
Elgrond
Wodzirej
Posty: 699
Lokalizacja: Festung Posen

Post autor: Elgrond »

Hełm fajny jest nawet tylko syfnie wygląda w tym złocie to ma być dragońska zbroja no nie, wieć dobrze by wyglądała w czerwonym albo niebieskim odcieniu ( tak najlepiej wyglądają dragoni ehhe)
a nie lepiej wrzucić do rozpuszczalnika i później szczoteczką?

Michaelius
Mudżahedin
Posty: 252

Post autor: Michaelius »

Nie wiem czemu czepiacie sie deala?
Jak dla mnie to jest to jeden z najlepszych kiedykolwiek wydanych jesli plotki o ulepszeniu archerow i spearmenow sie potwierdza.

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

a oglądaliście wypraski do lorda można mu zamontowac łep bez hełmu
To prawda ale wtedy Bsb musisz dac glowe z helmem a mysle ze tak sobie by wygladal... :wink:
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

Celedor11 pisze:
a oglądaliście wypraski do lorda można mu zamontowac łep bez hełmu
To prawda ale wtedy Bsb musisz dac glowe z helmem a mysle ze tak sobie by wygladal... :wink:
a nie masz wyprasek i bitsów zawsze można wstawić lepszą ;)

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

W sumie racja...

Tak btw ciekawe czy te plachty od konikow w rydwanie bedzie mozna nie przyklejac...
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

szczerze watpie

Awatar użytkownika
Elgrond
Wodzirej
Posty: 699
Lokalizacja: Festung Posen

Post autor: Elgrond »

zawsze jest też inna opcja hehe zawsze można wyciąć :D :D
a nie lepiej wrzucić do rozpuszczalnika i później szczoteczką?

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Prościej jest chyba wstawić bardziej charakterne koniki, a jeszcze prościej nie kupować tego poloneza caro :evil:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2632
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

ale shit :/ znowu plastik sam... bez sensu! GW sie denerwuje ze teraz metalowe figurki z 4th edycji mają taką cene :/ debile...

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Popieram...

A co do rydwanu i tak bede skladal rydwan z lwami bo sa zajebiste...
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

a co do nowego army deala czy warto wydawać 700 zł żeby mieć wcześniej podręcznik?? choć patrżc na to co oferuje nowy AD nie powinien kosztować więcej niż 300 zł

zreszta chyba umrę za ten czas gdy ktos już bedzie miał podręcznik a ja nie bo nei bedę kupowal AD ;/ poronione

Awatar użytkownika
Elgrond
Wodzirej
Posty: 699
Lokalizacja: Festung Posen

Post autor: Elgrond »

mi są tylko potrzebne te lwy sam powóz to sam sobie zrobię, nowy kolejny i będzie wyglądał tak jak będę chciał (jak pozostałe)

nie podoba mi sie bardzo ze gw wprowadza więcej plastiku. dotyczy to tych herosów przecie w częściach mogłyby być ale z metalu i to by miało sens tak jak kiedyś amia z plastików a bohaterowie metalowi
a nie lepiej wrzucić do rozpuszczalnika i później szczoteczką?

Awatar użytkownika
Sito
Mudżahedin
Posty: 224
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Sito »

Mi się tam podoba akcja "plastik", wszystko łatwiej konwertować (metale za długo się tnie :wink: ) i w razie wojen domowych nie walczą ze sobą identyczne figurki. Szczerze mówiąc nie kupię nowego rydwanu (chyba), jak coś to lwy kupie w tutejszym bits studio, o ile będą je sprzedawać :P
" Sito- proste urządzenie do oddzielania od siebie obiektów o małych i większych wymiarach lub do oddzielania obiektów stałych od płynów, wreszcie do oddzielania zawiesin od płynów. "

http://pl.youtube.com/watch?v=xJqsFwIP0 ... re=related

Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

Pohenix jest spox,korhil beznadzieja,rydwan,hmm dość długi,mnie tam się podoba i tak niekupię bo mam 4,smok z plastiku aż smierdzi 5 ed(lejce i ten hełmik) ale może być,ale ja już mam swoje smoki.Bardzo mnie zastanawia na którą jednostke wydam najwięcej $,pewnie na swordów chociaż niema co gdybać,trzeba zaczekać na nowy book,pograć,zobaczyć.

ODPOWIEDZ