Drużynowe Mistrzostwa Polski - Gorzów nad Wartą 11-12.08.12

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Buszman
Wodzirej
Posty: 712
Lokalizacja: murzynowo leśne
Kontakt:

Re: Drużynowe Mistrzostwa Polski - Gorzów nad Wartą 11-12.08

Post autor: Buszman »

Daw pisze:
Buszman pisze:Robcie tak dalej, a osiagniecie level PiSu :(
Busz... level polityki Pisu jest taki sam jak level PO, PSL, RP czy SLD. Dokładnie taki sam bez wyjątków - czyli dno. Nie wchodź do tematu o najfajniejszym turnieju w sezonie, do turnieju na który wiele graczy z całej polski czekają z polityką. To tylko tworzy kolejne flejmy, po co Wam to?
wiesz... nie mialem zamiaru czytac tych bzdur w nieskonczonosc- i tak dlugo wytrzymalem. zadnemu z orgow nie jest milo kiedy osoby z "konkurencji" oceniaja negatywnie ich turniej tydzien przed rozpoczeciem. nie zasluguje na to Szmaja ani zadna osoba, ktora przeniesie choc jeden blat.
a jesli chodzi o polityke to oczywiscie 100% racji. ale mi nie chodzilo mi o poziom polityki :P

Awatar użytkownika
Malin
Kretozord
Posty: 1705
Lokalizacja: SNOT Gdynia MANTRA Studio
Kontakt:

Post autor: Malin »

Dla człowieka z południowej Szwecji (trójmiasto) Gorzów jest logistyczną apokalipsą. Albo jedziesz furą albo wcale. PKP nas nie kocha w tej materii. Muszę stwierdzić, że po X DMP zaliczonych w swojej karierze, nie wyobrażam sobie lepszej miejscówki na DMP niż Gorzów. Chłopaki, ogarniacie to tak, że głowa mała, dajecie nam wszystko na co możemy liczyć itd, itp. Jakoś trudno mi sobie wyobrazić DMP w innym miejscu niż Gorzów.

Cała eskapada pijanym Jagalobusem, opowiadanie kretyńskich historii, walenie browarów na trasie, wytaczanie się z fury na miejscu. Cytując klasyka, this is Legen, wait for it, dary, Legendary.

Także róbcie tak jak robiliście nadal, bo po prostu nadajecie się do tej roboty, SIŁA i MOC, organizujecie DMP tak jak byście wpierdalali szalone Sztejki Roberta Burnejki :!:

Jako gracz demonów, który po prostu się trzęsie na myśl o nowych zabawkach, motyla noga jak ja mam złożyć nową rozpę, bez 1+ flamerów itd. Uważam, że podjęliście słuszną decyzję. Zablokowanie nowych zabawek na DMP jest słuszną decyzją. Nikt poza garstką wtajemniczonych się nie spodziewał tej zmiany. Jeszcze zdążymy się nacieszyć naszymi soulgrinderami, exalted Chariotami itd.

Ja nie po to jadę na DMP dzyndzylion kilometrów, żeby słuchać jakiegoś biadolenia o polityce. Jadę tam po to, żeby pograć w teamie z 4 kumplami, spotkać się z masą ludzi z całej Polski, poturlać kostki, starać się wykręcić najlepszy wynik w każdej grze i zapomnieć o tym całym gównie z którym muszę walczyć na co dzień (praca, życie, inne dyrdymały).

Jak dla mnie to jesteście bezkonkurencyjni :!:

No dobra, chlanie to jest też nieziemskie z chłopakami z Frontu, bo przecież: "Byłoby afrontem nie napić się z Frontem" :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Lucas
Chuck Norris
Posty: 385
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Lucas »

+1 dla Malina.

Lepiej zacznijcie trenować (picie lub granie), bo DMP tuż tuż ;)

A na politykę jeszcze przyjdzie czas... cheers! :D

Buszman
Wodzirej
Posty: 712
Lokalizacja: murzynowo leśne
Kontakt:

Post autor: Buszman »

Lucas pisze:Lepiej zacznijcie trenować (picie lub granie), bo DMP tuż tuż ;)

A na politykę jeszcze przyjdzie czas... cheers! :D
ile skladow sie od Was zapowiada? cos mi sie wydaje, ze 40 minut drogi to swietny argument zeby wpasc duza banda :)

Awatar użytkownika
Malin
Kretozord
Posty: 1705
Lokalizacja: SNOT Gdynia MANTRA Studio
Kontakt:

Post autor: Malin »

Lucas pisze:+1 dla Malina.

Lepiej zacznijcie trenować (picie lub granie), bo DMP tuż tuż ;)

A na politykę jeszcze przyjdzie czas... cheers! :D
O mamo, wczoraj to miałem taki trening komandosów, że głowa jeszcze mi faluje. No nic pozostaje potrenować teraz pacynkowanie...
Obrazek

Awatar użytkownika
Lucas
Chuck Norris
Posty: 385
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Lucas »

Buszman pisze:
Lucas pisze:Lepiej zacznijcie trenować (picie lub granie), bo DMP tuż tuż ;)

A na politykę jeszcze przyjdzie czas... cheers! :D
ile skladow sie od Was zapowiada? cos mi sie wydaje, ze 40 minut drogi to swietny argument zeby wpasc duza banda :)

Szczecin jeszcze nigdy nie zawiódł i nie zawiedzie ;)

Mnie osobiście po raz pierwszy od kilku lat nie będzie, ale z tego co widzę ze 4 składy Animosity powinny się pojawić.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

wiesz... nie mialem zamiaru czytac tych bzdur w nieskonczonosc- i tak dlugo wytrzymalem. zadnemu z orgow nie jest milo kiedy osoby z "konkurencji" oceniaja negatywnie ich turniej tydzien przed rozpoczeciem.
Taaa... Lista Śląska, zwana kiedyś Listą Sędziowską, nie chciała opublikować uściśleń do eurocompa żeby zrobić na złość ośrodkowi, z którym przegrała walkę o DMP.

Chill out,Busz. Nikt z nas nie ma żadnych zastrzeżeń do DMP ani ETC. Ja wiem, że zrobicie najlepszą imprezę w historii polskiego battla. Zawsze robiliście najlepsze turnieje i chyba nikt tego nie kwestionował. Bardzo żałuję, że mnie tam nie będzie. Więc proszę, po starej znajomości, nie doszukuj się nie wiadomo czego w naszych postach. LS nie będzie się babrała w rozwiązywanie problemów związanych z korzystaniem z różnych compów. Tyle i nic więcej. Nikt z nas nie ma zamiaru w jakikolwiek sposób najeżdżać na najlepszą battlową imprezę w historii.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Bardzo proszę, o zaprzestanie głupiej dyskusji. Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości - podejrzewam, że zainteresowani mogą wyjaśnić na pm.
pozdrawiam, Dymitr
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Pamiętajcie Miśki, żeby się ogolić i ładnie ubrać, bo Wujek Sławol będzie pstrykał aparatem ;)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Będzie wielki grill (spoko ceny).
Mam nadzieję:)
W zesżłym roku nie były spoko:)

Mogę przysłać rozpy w jednym PDF-ie czy koniecznie musi być 5xtxt?
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5109
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

czy będą jakieś reperkusje za niedogrywanie bitew?
na wysokich stołach ten problem jest nagminny a myślę że 99% osób chciało by zobaczyć wynik bitwy po 6 turach a nie 2-3...
:twisted: always Vampire :twisted:

Klops
Falubaz
Posty: 1062

Post autor: Klops »

Sędziowanie znajdziecie tutaj
http://www.mediafire.com/view/?1ucpaoab4tfjfn7

Jest w pierwszym poście, zobaczymy co z przestrzeganiem

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Rozumiem Klops, że jesteś drugim sędzią? ;)

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Lidder pisze:Rozumiem Klops, że jesteś drugim sędzią? ;)
Jak to "DRUGIM"? :shock:
Nie jest głównym...?

;)
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

a przypadkiem Klops nie miał za zadanie roznosić ręczników?? :lol2: :lol2: :lol2:

EDIT:
zgłoszenie poszło :wink:
"(...)Imperium raz zaatakowane, zawsze kontratakuje(...)"
Kajus C+, Misja Kleopatra
Obrazek
GALERIA

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Zgłoszenie poszło
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Nie chce być marudny itp bo wiem, że dużo macie teraz na głowie :) ale przydałaby się lista zgłoszonych teamów , bo na stronie póki co w dziale ZGŁOSZENIA pustka ;)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

nie marudź, pewnie większość i tak wyśle jutro :P

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Gokish pisze:Nie chce być marudny itp bo wiem, że dużo macie teraz na głowie :) ale przydałaby się lista zgłoszonych teamów , bo na stronie póki co w dziale ZGŁOSZENIA pustka ;)
Mówisz, jak by to był Twój pierwszy master ;) Wiadomix, że ludzie wysyłają rozpy o godzinie 23.15 w ostatni dzień zgłoszenia.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

no, dawać listę zgłoszonych:D
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

ODPOWIEDZ