Piłka nożna

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Re: Piłka nożna

Post autor: smiejagreg »

Dmtrij pisze:
smiejagreg pisze: W sezonie wygrywali mecze w miarę solidną defensywą.
ale zauważyłeś różnicę w tamtej defensywie i obecnej, czy tylko dla zasady rzucasz błotem. Jak to się stało, że Śląsk jest Mistrzem Polski? Bez względu na moją sympatie do tego klubu, pomyśl jak to świadczy o drużynach, które tym mistrzem nie zostały!
Niestety, różnica jest aż nadto zauważalna, widoczna gołym okiem nawet dla takiego laika, jak ja :wink: O innych ligowcach świadczy to bez wątpienia bardzo wymownie :( Jednak mi najbardziej nie podoba się sposób gry Śląska. A ten się nie zmienia. Bardzo delikatnie mówiąc jest mało efektowny :mrgreen: . Mam nadzieje, że jednak w sezonie znajdą się drużyny grające lepiej [-o< .

Awatar użytkownika
Pieta
Chuck Norris
Posty: 493
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pieta »

smiejagreg pisze:
Dmtrij pisze: ale zauważyłeś różnicę w tamtej defensywie i obecnej, czy tylko dla zasady rzucasz błotem.
Niestety, różnica jest aż nadto zauważalna, widoczna gołym okiem nawet dla takiego laika, jak ja :wink: O innych ligowcach świadczy to bez wątpienia bardzo wymownie :(.
W jaki sposób to świadczy o innych ligowcach, skoro defensywa Śląska na dzień dzisiejszy jest uboższa o 3 najlepszych obrońców w stosunku do ostatnich jego potyczek w lidze?

Niestety, ale wkrótce nowa obrona będzie tak samo solidna jak poprzednia. Kowalczyk zagrał 3 mecz dla Śląska, Grodzicki drugi, a za chwilę zadebiutuje Jodłowiec. Prawie żadna drużyna w lidze nie będzie miała takiego przetarcia przed rozpoczęciem rozgrywek co powinno przyśpieszyć ich zgranie.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Easy, Pieta, moja wypowiedź, do której nawiązujesz, była odpowiedzią na wcześniejszy post. Są to dwa różne zdania dotyczące dwóch różnych spraw. co do obrony Śląska, to szkoda, że będzie ona - jak piszesz - dobra dopiero post factum, jak już po pucharach jest. Nie rozumiem tego ni w ząb, skąd taka polityka klubu, że nie można było wcześniej zadziałać, ale co ja tam wiem... Rozumiem zatem, że np. Śląsk zdobędzie kolejnego mistrza, to przed pucharami rozpirzy defensywę, przegra kolejne puchary i znowu ją scali... Doprawdy, dziwaczne to i pokręcone jest...

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

smiejagreg pisze:Rozumiem zatem, że np. Śląsk zdobędzie kolejnego mistrza, to przed pucharami rozpirzy defensywę, przegra kolejne puchary i znowu ją scali... Doprawdy, dziwaczne to i pokręcone jest...
Ja nie rozumiem co Ciebie Grzesiu dziwi? :mrgreen:
W Polsce od dziesięcioleci mistrz Polski w wakacje rozsprzedaje/pozbywa się najlepszych/najdroższych graczy. Tradycja to żelazna i niezniszczalna. Walka o majstra w Polsce to ciężki finansowo kawałek chleba. :mrgreen: I potem prezesi klubów muszą jakoś finansowo stanąć na nogi.
Proste? :mrgreen:
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
Chory
Oszukista
Posty: 815
Lokalizacja: GDYNIA - Snot

Post autor: Chory »

Kiedy wydaje sie ze Polskie druzyny sa slabe to cały czas potrafia zaskoczyć i pokazać ,ze są jeszcze słabsze... (moze Ruch zdobedzie remis...)

Olimpiada i ilość medali tęz powala...


Ale skad maja sie brać sportowcy jak dzieci sa niestety coraz slabsze itp.(a beda jeszcze wiekszymi warzywami tudzież spasonymi świniami) a czas spedzony przed kompem na pewno nie poprawia ich kondycji, wydolności i sprawności fizycznej.

A najlepszy byl komentarz do Gruchały, że ma szczęście że nie w walczy w czasach gdzie pojedynki były na śmierć i życie.

Awatar użytkownika
Thain
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Thain »

Co się dzieje? Sprawdzam wyniki LE i wszyscy dostali po dupie. No to już jest przesada.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Siweusz pisze:
smiejagreg pisze:Rozumiem zatem, że np. Śląsk zdobędzie kolejnego mistrza, to przed pucharami rozpirzy defensywę, przegra kolejne puchary i znowu ją scali... Doprawdy, dziwaczne to i pokręcone jest...
Ja nie rozumiem co Ciebie Grzesiu dziwi? :mrgreen:
W Polsce od dziesięcioleci mistrz Polski w wakacje rozsprzedaje/pozbywa się najlepszych/najdroższych graczy. Tradycja to żelazna i niezniszczalna. Walka o majstra w Polsce to ciężki finansowo kawałek chleba. :mrgreen: I potem prezesi klubów muszą jakoś finansowo stanąć na nogi.
Proste? :mrgreen:
Niestety, właśnie tego nie rozumiem. To jest chore i tyle...

@Thain - jak to co się dzieje? Biorą przykład z mistrza :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jedynie Legia ma jeszcze realne szanse. ale muszą być u siebie skuteczni i nie rozdawać prezentów.
Ostatnio zmieniony 2 sie 2012, o 21:15 przez smiejagreg, łącznie zmieniany 1 raz.

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

:lol2: znaczy sierpien mamy =D>
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

to jednak nie tylko wroclawscy piłkarze są za słabi na europejskie rozgrywki? niemozliwe...
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Siena
Chuck Norris
Posty: 512
Lokalizacja: MKGB Północne Rubieże

Post autor: Siena »

Dmtrij pisze:to jednak nie tylko wroclawscy piłkarze są za słabi na europejskie rozgrywki? niemozliwe...
możliwe... możliwe... wszystkie polskie kluby zaprezentowały poziom dna i kilku metrów mułu...

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Chory pisze:Kiedy wydaje sie ze Polskie druzyny sa slabe to cały czas potrafia zaskoczyć i pokazać ,ze są jeszcze słabsze... (moze Ruch zdobedzie remis...)
No to na koniec wczorajszego wieczora zaskoczyły jeszcze bardziej - chyba się tego Adrian nie spodziewałeś ? :)
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

http://www.kpsport.pl/pl/#relacja
pierwsza polowa rewelacyjna dla lowlanders, pomimo wyniku 0-0, wkurw na babe sedzine z dupy dac 3x kare 5yardow podczas offensu... albo glowny podczas defensu lacznie 25yardow w prezencie dal dla spartan...
Gniewko pisze:
Zarost zarostem, ale kolory inne - u mnie kudły jednolicie czarne, u Jagala ciemny łeb, a zarost (tu cytując Kubę) "z jakimiś idiotycznymi rudawymi akcentami", co w połączeniu z niebieskimi oczami jest bzdurne i podniecające zarazem.

Ingen175
Kradziej
Posty: 950

Post autor: Ingen175 »

No no, piękny początek sezonu. Widać że chłopaki z Barcy ciężko trenowały : http://www.youtube.com/watch?v=oro3MpQB ... ture=share

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

powinna być czerwona kartka i 2miechy zawieszenia za brutalność
to jednak nie tylko wroclawscy piłkarze są za słabi na europejskie rozgrywki? niemozliwe...
niemożliwe możliwym stało się ;]
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Ingen175
Kradziej
Posty: 950

Post autor: Ingen175 »

http://www.youtube.com/watch?v=I4HRQP-G ... r_embedded

Nie wiem co się niektórzy tak spinają, nasi piłkarze grają jak dziady to i czego tu oczekiwać. Wszyscy oni zarabiają na prawdę sporą kasę a kompromitują tylko kraj i samych siebie.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Obejrzałem sobie mecz Arsenalu z FC Koeln (4:0). W obronie jest nadal dramatycznie. W ofensywie nieźle wypadli Cazorla i Giroud - może coś z nich będzie. Podolski niewidoczny, choć 2 gole strzelił. Ale mało uczestniczył w akcjach. Z nowych nabytków on najmniej mi się podobał. Ale liga zweryfikuje...

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Sorki za post po poście. Tak się zastanawiam, które to dno naszej reprezentacji zostało tym razem osiągnięte. Gramy z zespołem z dolnej strefy stanów średnich ( o ile nie ze słabeuszem) i ani razu nie jesteśmy w stanie zagrozić bramce przeciwnika. To, co zrobił nasz gwiazdor Szczęsny przy bramce, znakomicie wpisuje się w cały obraz dzisiejszej gry. Oglądam mecze reprezentacji i od kilku lat po prostu się męczę, coraz bardziej się męczę... Ale widać taki już los polskiego kibica. Czy aby nie za wysoko jesteśmy w tym rankingu FIFA :?: :wink: :(

Yourself
Mudżahedin
Posty: 295
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Yourself »

Nie ma to jak kompromitacja z Estonią na dzień dobry... Z taką grą w eliminacjach nie ma czego szukać....
matilizaki napisał:
Na brete

wybiegac biegaczem do przodu i wbijac sie od tyłu w kawalerie jak sie wyjdzie z tyłu

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Polska mistrzem Polski!!! :lol2:
-"Im dalej w las, tym więcej drzew"
-"To mały krok dla człowieka, ale dla karła, normalny...;-)"
Obrazek
P.S.WE rare 8ed. ;-p

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Obrazek

ODPOWIEDZ