Tydzień Gier i Zabaw DMP - ETC: Turnieje

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Re: Tydzień Gier i Zabaw DMP - ETC: Turnieje

Post autor: Daw »

Dmtrij pisze:na thegamblers.pl ciągły update i nowiutkie informacje:)
4 linijki tekstu bez porządnej dyskusji po 30-tu minutach to nie jest jakiś wielce zadowalający wynik... w komentach na stronie słabo się komentuje. Piszcie tutaj - przynajmniej będzie większy odbiór...
11 RUSSIA
GERMANY
Ciekawy paring :D:D:D
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

na razie robie to sam. Jutro będę miał juz wsparcie:)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

No pierwszy pairing w porządku, Walia :)

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5108
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

SIDE-ETC

Kod: Zaznacz cały

stol	Player	Army	Country
1	Johannes Rimpiläinen	BOC	Finland
	Filip Szokalski	OG	Poland
2	Julius Thy 	HE	Denmark
	Patryk Maciąga	LIZ	Poland
3	Eirik Kristoffersen	OK.	Norway
	Christian Nislev	WE	Denmark
4	Karol Wyszkowski	EMP	Poland
	Felit	VC	Germany
5	Łukasz Jagalski	BRE	Poland
	Michael	DOC	Germany
6	Karol Malinowski	DOC	Poland
	Iridan Kiiskinen	EMP	Finalnd
7	Błażej Rajkowski	HE	Poland
	Klops	BOC	Poland
Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5108
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

Kod: Zaznacz cały

	ROUND 5     START 12:30  END 15:30		
table	Player	Army	Country
1	Klops	BOC	Poland
	Michael	DOC	Germany
2	Karol Wyszkowski	EMP	Poland
	Karol Malinowski	DOC	Poland
3	Błażej Rajkowski	HE	Poland
	Filip Szokalski	OG	Poland
4	Christian Nislev	WE	Denmark
	Łukasz Jagalski	BRE	Poland
5	Julius Thy 	HE	Denmark
	Iridan Kiiskinen	EMP	Finalnd
6	Oczko	WE	Germany
	Johannes Rimpiläinen	BOC	Finland
7	Patryk Maciąga	LIZ	Poland
	Eirik Kristoffersen	OK.	Norway
Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5108
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

wyniki:

Kod: Zaznacz cały

ETC-SIDE		END				
Miejsce	Player	Army	Country	start ##	VP	BP
1	Karol Wyszkowski	EMP	Poland	10	4415	73
2	Filip Szokalski	OG	Poland	6	3150	67
3	Konrad Jankowski	BOC	Poland	14	2362	66
4	Michael Klostermann	DOC	Germany	12	2064	62
5	Iridan Kiiskinen	EMP	Finalnd	13	1461	59
6	Patryk Maciąga	LIZ	Poland	4	1286	59
7	Łukasz Jagalski	BRE	Poland	9	783	55
8	Karol Malinowski	DOC	Poland	7	345	47
9	Błażej Rajkowski	HE	Poland	8	341	47
10	Christian Nislev	WE	Denmark	2	-825	45
11	Johannes Rimpiläinen	BOC	Finland	5	-827	45
12	Julius Thy 	HE	Denmark	3	-2700	40
13	Marcin Chłopek	WE	Poland	11	-3907	25
14	Eirik Kristoffersen	OK.	Norway	1	-7248	10
Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

Maciek P.
Falubaz
Posty: 1234
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Maciek P. »


Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Puff...

Dzisiaj był ostatni dzień ogarniania szkoły. Krótko z rana. Wreszcie koniec.

Główne i największe podziękowania należą się oczywiście Buszmanowi. Do tego podziękowania dla Klubu RS, dla organizatorów Flames of War, Warhammera 40000, dla wszystkich fanów i organizatorów pozostałych imprez, jak turniej w Warhammera Inwazję czy Magica. Tutaj ukłon w stronę załogi Przystani Gier i Damiana :)

Dzięki także tym, którzy byli wcześniej przed imprezą i pomagali (Robson, Śmiechu) oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do sukcesu imprezy: współorganizatorom, graczom, kolegom, koleżankom i oczywiście pracownikom szkoły! Wiecie, że to o Was mowa. Nosili stoły, pomagali z obcokrajowcami, angażowali się w miarę możliwości i na wszelkie sposoby zupełnie z własnej woli. DZIĘKI WAM WIELKIE!

Dzięki także wszystkim sponsorom i firmom, które przyjechały do nas i rozstawiły swoje stoiska sklepowe. Atrakcji było naprawdę sporo, spisać je wszystkie nie sposób. Wszystko widać na zdjęciach :)

Udało mi się nawet spotkać Miśka z ZG, którego nie widziałem już kilka dobrych lat, a ostatnio na jakimś Wojennym Młocie w Warszawie w 2005 czy 2006... Jakoś tak. W tym roku sprzedawał u nas w Gorzowie koszulki imprezowe :)

Udało mi się także poznać kolegę z forum CofC o nicku michal83. Hehe, okazało się, że szybko znaleźliśmy wspólny język i przeszliśmy na typowy poziom żartów... :lol:

Dzięki także dla wszystkich razem i każdemu z osobna, za wszystkie rozmowy kolegom i koleżankom, za wspólnie spędzony czas przy stolikach sędziowskich i wieczorach integracyjnych. Były miejscówki do grania, miejscówki do spania, zaopatrzenie w wodę z dystrybutorów, grill przy szkole. Mieliśmy także doraźne dyżury dla obcokrajowców, którzy chcieli zamówić taksówkę, czy jedzenie z naszych zaprzyjaźnionych pizzerii i ganiali samochodziki po całym Gorzowie :D

Niedociągnięcia zawsze jakieś były, komuś coś nie pasowało... Normalka. Żale i marudzenia w odpowiednich tematach już lecą. Na przyszłość można wziąć pod uwagę. Przydałoby się tylko omówić zachowania niektórych ludzi przy okazji zarzutów...

Ale W sumie kto chciał, to uzyskał pomoc, za co dzięki wszystkim zaangażowanym. Gdyby ktoś zasłabł podczas imprezy, to także i tutaj czuwała odpowiednia osoba ze swoim podręcznym sprzętem , by udzielić pierwszej pomocy :)

Obrazek

A w weekend ETC porządku pomagali pilnować ochroniarze z jednej z firm działających w Gorzowie.

Trochę świata się do Gorzówka zwaliło: od USA, poprzez Europę, a na Singapuerze i Australii kończąc... Niektóre państwa wystawiły swoje reprezentacje nawet we wszystkich grach. Sporo ich było: Łotwa, Bułgaria, Białoruś, Rosja, Ukraina, USA, Portugalia, Polska oczywiście, Singapur, Australia, Nowa Zelandia, Irlandia, Irlandia Płn., Malta, Niemcy, Czechy, Belgia, Grecja,Serbia, Francja, Włochy, Szwecja, Anglia, Hiszpania - gracze WH40k mieli na koszulkach słynne hasło z Monty Pythona o hiszpańskiej inkwizycji :D I jeszcze inni...

Od rana do wieczora ganianie i granie, szum, tłum, gwar i atrakcje. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie było, ale daliśmy radę. Co prawda do dzisiaj mam pozdzierane nogi i odsypiam, ale co tam - warto było :)

Zdjęć narobiłem mnóstwo, mnóstwo czasu także zajęło mi ich obrabianie i przesiewanie. Trochę niewypałów się znalazło jak zwykle i dzięki temu zmniejszyła się liczba zdjęć nieco. Ale i tutaj w końcu się uporałem z materią. Pozostały mi tylko fotki z sobotniego konkursu malarskiego, ale tu już szybko pójdzie i podrzucę jutro jeszcze.

No to żeby nie przedłużać - macie albumy. Podzielone na dni, wyłączyłem tylko Flames of War, reszta razem. Z sobotniego ETC nie mam zdjęć, bo byłem zajęty konkursem malarskim w innej części szkoły, ale ktoś tam jeszcze fotki robił :) Najważniejsze, że jest dekoracja wszystkich z niedzieli.

Dla porządku podkleję poprzednie, żeby było wszystko w jednym miejscu:

DMP I dzień - sobota 11.08.12

DMP II dzień - niedziela 12.08.12

PVT I dzień - poniedziałek 13.08.12

PVT II dzień - wtorek 14.08.12

ESC WFB i WH40k - środa, 15.08.12

ESC WFB i WH40k - czwartek, 16.08.12

ESC Flames of War - piątek, 17.08.12

ETC WFB i WH40k - piątek, 17.08.12

ETC WFB i WH40k - niedziela, 19,08.12

ETC Flames of War - niedziela, 19.08.12

GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM I ZWYCIĘZCOM ORAZ WSZYSTKIM, KTÓRZY BYLI! To dzięki Wam warto robić takie imprezy i być ich częścią =D>

I kilka zdjęć do tematu...

Ekipa Singapuru, Furion i ja:

Obrazek

Stoiska, przy których można było zostawić trochę pieniędzy - Black Rune, Wargamer, Przystań Gier, Titan Forge, Misiek z koszulkami, Puppets War, Micro Art Studio:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I krótka przekrojówka:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A to Aleksiej, bardzo sympatyczny Rosjanin i ja - WFB:

Obrazek

I trochę humoru:

Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 23 sie 2012, o 22:00 przez Sławol, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Fajne fotki... a moją zatytułowałem sobie "kubota warrior" :D
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

"kobuta" ^^
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Karli pisze:Fajne fotki... a moją zatytułowałem sobie "kubota warrior" :D

bo kubota to nie klapki kubota to styl życia :lol2:

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

-Qc- pisze:"kobuta" ^^
HA! Tylko ja mam podróbki Kubotów!
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Sądże że moje sfotografowało na tych eventach sporo osób ^^
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ