ETC - relacja na zywca

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Re: ETC - relacja na zywca

Post autor: Dymitr »

a jak!
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Lipti
Falubaz
Posty: 1429
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Lipti »

No nie za dobrze.
Stachu jak sobie poradzi z 3 herowraciakami to włoży maskę.
Kalafior grał już na DMP z tymi demonami. Włożył niby machę. Ale ten gość jest kumaty (też z nim grałem) i nie zrobi tych samych błędów. Założę się, że drugi raz nie będzie tak łatwo.
Duke z tymi dwarfami nie będzie miał łatwo. 2 razy minersi i rangersi to duży problem dla niego. Będzie pewnie koło remisu.
Dębek pewnie zagra na remis.
U Młodego Rinca i Marysia może się zdarzyć wszystko.
Gąsior powinien i musi pocisnąć.
Obrazek

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Rince też zbyt dużo nie odda... myślę, że sporo ugra.

B: Rince, Bretonnia, jak to widzisz?
R: Masakra.
B: Do przodu?
R: A jak?

Pełne skupienie :D:D:D
Ostatnio zmieniony 19 sie 2012, o 09:30 przez Daw, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Dukowa rozpa z DF ma bardzo spoko. Ja spodziewam się 15:5 dla Woc. Bagno+pita w kowadło źle nie robi...
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Toczek
Chuck Norris
Posty: 552
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Toczek »

Wpier*** Ma byc. Polska oczekuje Krwii :D

Awatar użytkownika
Lipti
Falubaz
Posty: 1429
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Lipti »

Dmtrij pisze:Dukowa rozpa z DF ma bardzo spoko. Ja spodziewam się 15:5 dla Woc. Bagno+pita w kowadło źle nie robi...
A Duke połapie minerów i rangerów? Magia u Wochu przebija się przez Antymagię dwarficką?
Obrazek

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Przebija się wystarczająco, żeby był to dobry pairing:)
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Królik
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3739

Post autor: Królik »

Gąsior też nie ma jakoś bardzo łatwo. KBki z kotła to dobry straszak na lorda. Ninje z flamingami i ten lordunio zdejmują duże pany w 1 turę CC jak ich trochę gwiazdkami nadgryzie.
Ninje kroją też vampira. Duża suka z fire trzyma mortisa na dystans. Wiem, że Gąska go pojedzie ale wcale nie jest to jakaś mega łatwa bitwa...
Ostatnio zmieniony 19 sie 2012, o 09:37 przez Królik, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

nie musi ich łapac. Sprawa jest prosta. ustawiasz się relatywnie na srodku, shrinem blokujesz przyciagajkę i magia tłuczesz. na 6 tur magii w końcu trafia Ci się niezła faza magii. a masz czym wcześniej scrolle wyjmować
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5907
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

2 niszczarki są, oby to nie zabolało magii Duka

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

czyli mniej kostek. w Nurglowo shadowej magii jest bardzo dużo czarów, których nie chcesz widzieć.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Pierwsza tura strzelania Kalafiora i 20 małych bladkow schodzi (po połowie z dwoch oddziałow). Niezły poczatek. Marys napiera na imperium. Bretonczyk niemiecki (jak to brzmi...) schował sie w rogu przed naszymi DE. Młody ogarnał juz z 15 skinkow przeciwnika a sam nie stracił jeszcze nic. Debek robi kontrolowany pdwrot przed szczurami. Stachu zaczyna faze strzelania. Przed nim stoi Terrorgheist. Czy skinki dadza rade? Duke ma przed soba armie widmo. Krasnoludy maja na stole tylko maszyny i kilku strzelcow. Ciekawe gdzie wyjdzie reszta armii. Duke idzie srodkiem. Niemieckie DE mocno ruszyły w strone Gasiora. Sam nie wiem, co planuja...
Obrazek

paulinka17
Kretozord
Posty: 1758

Post autor: paulinka17 »

bless pisze:FILMIK - przed bitwą z Niemcami:

http://youtu.be/4MlJ5VYbtp4

Zszedłem troche z jakości filmu, zeby szybciej sie ładował.
Gale finałowa wolicie w jakosci HD, ale jutro. Czy w jakosci takiej jak ta, ale prawie zaraz po imprezie?
Jakość ok. Sundance tym nie wygrasz, a tak szybciej możemy obejrzeć co i jak.

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5907
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Dmtrij pisze:czyli mniej kostek. w Nurglowo shadowej magii jest bardzo dużo czarów, których nie chcesz widzieć.
To dobrze :D

Ja tam jestem pewien że chłopaki wjebią maxa.
:mrgreen:

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Rince! Trzymamy kciuki! Aczkolwiek paring masz masykrycznie zły :(
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Skinki dały rade. Terrorgheist siada a wraz z nim połowa klocka zombiakow, w ktorych siedza herosi przeciwnika. Duke pilnie obserwuje flanki i rozpoczyna natarcie. Młodemu cos nie idzie zgodnie planem ale o szczegoły nie moge pytac przy Niemcu. Rince probuje znalezc luke w obronie niemieckiej bretonnii ale gosc jest dobrze ograny i poki co nie robi błedow. Widac, ze obaj gracze czuja wobec siebie respekt. Marys przyjmuje na Irungutow steamtanka. Tego chyba nie było w planie. Czołg po prostu bardzo daleko pojechał bo miał na sobie birone. 22” szarzy. Marys ma jednak na sobie plus jeden do siły i patrzy na to ze stoickim spokojem. Kalafior postawił przed hordami demonow przeszkadzajki (m.in. Kadaia... Hehehe...) i kontynuuje ostrzał. Poki co sytuacja na stołach wyglada dla nas ok.
Obrazek

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

U Marysia mega fart. Cannon ma misfire i wybucha panikujac pobliska 5 demigryfow, w ktorych był BSB. Oddział ucieka za stoł. Teraz tylko cud moze uratowac niemieckie imperium. :)
Obrazek

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

no to mamy pierwsza maske? ;)
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2938

Post autor: Golonka »

Stachu na swojej rozpie ma mocno do przodu z tymi wampirami. Co do reszty to Młody powinnien jak zwykle wtubić maskę, Maryś spokojnie do przodu, lecz nie wysoko, jeżeli imperium jest prowadzone mądrze. Co do reszty to może być ciekawie, nie spodziewam się kaastrofy (w tym wypadku braku maski), ale jest parę paringów, gdzie może się zdarzyć wiele. Na przykład paring Duka, gdzie dwa niezdane look outy i koniec, itp. itd. Ciekawym czy Rince wtubi maskę.

P.S. Właśnie doczytałem o Marysiu. Game Over ;)
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Spoko, Maryś radzi sobie z czołgami znakomicie, cała Polska trzyma kciuki!
Wisła Kraków.

ODPOWIEDZ