ETC - relacja na zywca

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Re: ETC - relacja na zywca

Post autor: Daw »

Darek, niestety ale w WH40K tylko piąte ;)
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek


Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

proponuję wszystkie wywiady przeprowadzone wrzucić na stronę ligi by potem nie zaginęły w odmęcie "stron" i tematów.

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Albo po prostu zasubskrybować kanał.... To nie boli. 8)
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Lenart
Falubaz
Posty: 1194

Post autor: Lenart »

=D> =D> =D> =D> =D> BRAWO!!! =D> =D> =D> =D> =D>

Awatar użytkownika
hellsing
Chuck Norris
Posty: 557
Lokalizacja: Toruń

Post autor: hellsing »

kiedy będą zdjęcia z ETC chyba ze już gdzieś są?
Klub Gier Bitewnych Toruń https://www.facebook.com/Triclinum/
Blog https://miniaturepaintingstudio.blogspot.com/
Każdą moją prace publikuje na YouTubie https://youtube.com/channel/UC6DW9zlhA9 ... zFQ/videos
Facebook https://www.facebook.com/miniatureps/
Instagram https://www.instagram.com/miniaturepaintingstudio/
Szukam kogoś do współpracy przy malowaniu modeli Toruń i okolice

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

UN Team w ostatniej bitwie grała z Włochami. Rzuciłem czelendż ich kapitanowi i wygrałem 11 do 9 z jego lizakami. Strasznie się denerwował biedaczek. :D Polacy nabili na nas ponad(?) 120 pkt remisując jedną bitwę i wygrywając resztę, Włosi nabili na nas równo 100 przegrywając 3 bitwy. Dosyć spora różnica w umiejętnościach graczy polskich i włoskich z tego co doświadczyłem i zaobserwowałem przy stołach. Nasze repa była po prostu lepsza od wszystkich innych.
Obrazek

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

czy aby nie upraszczasz? :) inne paringi itd itd. a że nasi są lepsi to każdy i tak wie ;)
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Dobra, to teraz i ja wtrące swoje trzy grosze do relacji, gdyż byłem tam przez wszystkie dni wszystkich imprez. Przepraszam, że dopiero teraz. Kilka razy próbowałem wbić się tam na neta, jednak przy tylu osobach szkolne wifi nie wyrabiało i komórka się wieszała. Po trzech 5min próbach zawiesiłem starania i oddałem pałeczkę Blessowi (Malin na pewno zaraz wymyśli zręczny komentarz w obleśnych nurglowo-slaaneshowych słowach ;-) ).

Jako, że Repie już gratulowałem osobiście to: wszystkim chłopakom z RS należą się wielkie gratulacje za pociągnięcie takiej imprezy! Czegoś takiego jeszcze nie widziałem. W jednym miejscu ETC WFB, W40k i jeszcze Flames of War a na deser jakieś magic the gathering, stoiska, barbacue bar, działające dostępne prysznice, ochrona, medyk, rozstawiana klimatyzacja (choć przy tylu osobach to nie dawała rady), świetni sędziowie i w ogóle wszystko szło gładko i pięknie :)

Jako, że Bless skupił się na relacjach bitew naszych reprezentantów to nie muszę nic dodawać :) Najbardziej mi przypadła do gustu anegdotka z Nilsem, kapitanem repry Niemiec. Otóż poszliśmy we wtorek na dyskotekę, w pewnym momencie napalona polka wyciągnęła go za rękę z dyski, rzuciła na trawę, rozebrała go i siebie, usiadła na nim i ... chłopak puścił pawia :-8 Jak to określił Nils "...and then she fled". Gość obudził się potem o 7 rano gdzieś w centrum miasta pod krzakiem z rozpiętym rozporkiem... będzie miał wspomnienia z Polski, nie ma co :lol2:

Poza tym jeśli następne ETC również będzie w Gorzowie to polecam wszystkim pojechać na te side eventy. Pełno graczy z zagranicy, większość to naprawdę wysoki poziom. Były trzy turnieje, na 40, 60 i 14 osób. Wszystkie to 5 bitew - można było się poczuć jak na normalnym ETC grając przeciwko osobom z repry Niemiec, Malty czy Danii :)

Dobra, bez ceregieli ukoronowanie tematu:
http://www.youtube.com/watch?v=_Lo3GrMv ... e=youtu.be
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

http://www.youtube.com/watch?v=fWNaR-rxAic

This is crazy! Zajebisty weekend! Gratulacje dla kadry i wielkie podziekowania dla orgow i ekipy sedziow. Polacy rozwalili system, nie ma dwoch zdan!
Panie z gastronomii...

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

PS. ma ktoś zdjęcie tej laski od w40k co miała dekolt taki, że wciągał wszystkich obecnych facetów do warpa?
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Rabsp
Masakrator
Posty: 2445
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rabsp »

zagadaj do Sławola 8)

Awatar użytkownika
jawor
Oszukista
Posty: 867
Lokalizacja: Animosity Szczecin, Poznań

Post autor: jawor »

Karli pisze:PS. ma ktoś zdjęcie tej laski od w40k co miała dekolt taki, że wciągał wszystkich obecnych facetów do warpa?
Podpinam się do pytania.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Żyć mi nie daliście na imprezie przez tę Rumunkę :lol:

Mam gdzieś fotki w każdym ciuszku, więc na pewno się doczekacie, ale to chwilę potrwa. Robiłem średnio 400-500 zdjęć dziennie przez 9 dni... Obiecuję w tym tygodniu wszystkie ogarnąć.

P.S. A nie wiem, czy wiecie, ale ta sympatyczna Czeszka od WH40k w niedzielę paradowała w namiocie i po okolicy w samym staniku.
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8647
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

od chłopaków z 24 cala ;P
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 20 sie 2012, o 22:24 przez Gokish, łącznie zmieniany 1 raz.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Dla zwycięskiego teamu i dla wszystkich fanów. Polska zwycięża po raz kolejny. :)

FILMIK
http://s1161.photobucket.com/albums/q50 ... 012067.mp4
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8647
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

bless pisze:Dla zwycięskiego teamu i dla wszystkich fanów. Polska zwycięża po raz kolejny. :)

FILMIK
http://s1161.photobucket.com/albums/q50 ... 012067.mp4
Obrazek


ołłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł:D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Wszystkie fotki związane tylko z ETC.

Nie ma ich aż tak dużo, ale można pooglądać.

Nie daje żadnej pobieralni - każdy wybierze sobie co chce.

http://s998.photobucket.com/albums/af10 ... 1QQtppZZ20

Awatar użytkownika
Lipti
Falubaz
Posty: 1429
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Lipti »

Nooo Bless, w końcu coś ciekawego wrzuciłeś :!: :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5110
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

bless pisze:Dla zwycięskiego teamu i dla wszystkich fanów. Polska zwycięża po raz kolejny. :)

FILMIK
http://s1161.photobucket.com/albums/q50 ... 012067.mp4
jak sławol wrzuci zdjęcia jej pierwszego dnia na ETC...
tak na szybko z tego co pamiętam
1 bitwa z demonami. (walia)
skampiłem się w rogu (wbrew pozorom zawsze tak gram z demonami ale nie trzeba traktować tego jako "obrone" :) ). bloodek nie mógł podlecieć za blisko. 1 fiend przerżnał 11 zombi (0 punktów), hosta w szarży na 11', wpadł w bat swarmy zadał 5 woundów i posypał w ture, po czym zabił nekromante :). duży klocek horrorów z bsb tzentchowym z dwóch IFek zabili oddział zombi. w mojej 6 jedyne szarże, zabiłem bsb, i duży klocek horrorów. 13:7

2 bitwa z CHadecja na latającym słonku (Austria)
w pierwszej słonko na 30 cali zabija 9 z 10 dużych panów. podchodze, w drugiej snajperka w ostatniego, i spadł. podchodze zabijając przy tym odginaczke. w 3 lub 4 słonko z ifki od boku znowu na 30 cali. zabija jeden caly klocek zombi, z drugiego zostaja 2 sztuki, mortisa, 3 z 5 vargow. mortis zabija fell baty, i wilki, bat swarmy na ostatniej ranie. zostal klocek ghuli do ktorego wskoczylem bohaterami i to wszystko. w ostatniej przeciwnika dobil zombiaki 5:15

3 bitwa z imperium i UN (jedyny paring którego nie chciałem, ale chłopaki nie chcieli bardziej :) )
zaczął, na szczęście w magii i strzelaniu nic ważnego nie zrobił. podchodze, z ifki popchniecie, zablokowalem dwa oddzialy demisiow jednymi nowymi zombiakiami a wilki w czolg (ustaly z nim 2 tury). lord z ghulami zabija 3 z 4 demisiow, ostatni ucieka pozniej zostaje zabity. pegazista wpada w 5 fell batow, mortis od boku (3 tura) i go zakrzyczał, jak już nie było dział (jedno spadło od vargów, drugie zacięło się na 4 ture i w owej 4 spadło od kolejnych nowych zombi. zabijam 3 detachmenty, i jednego maga (odginaczka) plus klocek spearmenów. 50 zombi z bsb i nekrosem stoja juz w walce z klockiem halabard z duzym magiem i priestem. niestety w 4 zabija bsb. duze pany w walce z demisiami dostaja szarze od czolgu i od tylu z 5 knightow. dobiajm tam od boku 40 zombi w bok 5 jazdy. niestety duze pany splynely. koniec czasu. szkoda tych 2 tur bo zjadlbym jeszcze klocek z herosami (~800 pkt) tracąc przy tym tylko baty. 11:9

4 bitwa z Angielskimi DE
duży fart na początku i słonko przechodzi przez jego oddział, zabijając POKa. ruszam do przodu, powoli punktujac z magii. jednym klockiem ucieka z losa duzych panów, tam przechodzi herosami. odwracam sie do nich, tym samym na bok przyjmujac w nastepnej turze klocek wariorów. nowymi zombiakami blokuje droge ucieczki herosom. w swojej wbija 40 ghuli z bok walczacego unitu i przepycham go. wilki zajmuja sie tym przetrzebionymi z magi shadami. drugimi zajmuja sie vargi i duch, trzecie spadly od 2d6 s4. w 4 rzuca mi slonko przez 6 duzych panow ktore z pogoni wpadly w klocek z pegazista, 2 duzymi sukami, i assasinem. muszę wpuścić żeby nie rzucił flaming sworda. zostaje 2 i przeżywają kombat. w 5 swojej duch wbija się w kocioł i go przepycha, vargi i ghule niszczą przedostatni klocek, zombiaki z lordem i bsb wpadają po kancie w ostatni klocek z herosami, do tego oczywiście bat swarmy. wygrywam kombat o pierdyliard, wskrzeszam duze pany. nie rzuca breaka, a ze stal cal od krawedzi... 20:0 nie tracac malego punktu. duzy fart z tym POKiem

5 bitwa z niemieckimi DE
calkiem ciezki paring, lekko punktuje z magii i strzałów. assasini z flaminigem gwiazdkuja duze pany, shadzi po vargach. w swojej drugiej szarza duzymi, na 10 cali w 15 shadow z duza suka - nie dochodzi. oczywiście nie miał żadnej kontry.macanki macanki, w 3 pali szarże na 5 lub 6 swoim pokiem w żle ustawione vargi i staje przed ghulami z lordem. zombiaki nie pchnely od boku korsarzy bo zablokował całe wskrzeszanie. pok w koncu oblewa breaka (nie dostawiałem lorda), ghule lecą w korsarzy i je kroją. zostaje z 6 i dobijam to z flary i ducha. reform i dostaje klocek woriorow z 2 asami i lordem z axem. w tzw. miedzyczasie bat swarmy zabijaja w samobojczej szarzy duza suke. a duze pany nie dochodza do tego kombatu na 8.ghule lordem maja na sobie re roll hita, chalange lordów, trafiam 4 (czwórki z przerzutem) i rzucam 3 pały na ranienie (bez zadnego save i warda)... drugą rane wbijam z red fury. odwija się, i jego lord rzuca 2 paly na d3 woundy....asasini jednak nabijaja za duzo woundow, i niestety pozniej caly klocek sie sypnal. zostaje tez 5 z 15 shadow. za bardzo się spieszyłem w przedostaniej turze, moglem nie podstawiac sie pod szarze tylko w ostatniej skumulowac ja z innymi oddziałami. niestety mielismy chyba tylko z 10 minut na dogranie bitwy. wynik 10:10

6 bitwa z greckimi WOchem
ustawiłem się za domkiem, czekając na przyjazd walca z 9 knightów i 3 herosów do bicia. on powiedział że do mnie nie idzie, ja powiedziałem że nie dość że nie pojde do niego to czary rzucam z jednej kości :). tak oto zagraliśmy sobie funowo biorąc wynik 10:10. z funowej gry wyszło 10:10, cohciaz zupelnie nie musialem oddawac mu vargow i wilkow czyli moze by sie udalo zrobic 12-13 dla mnie. bardzo fajny gracz ale jak na 1 stol to chyba malo ogarnial. kawaleria chcial jechac przez field (2 tury dangerusów), nie znał zupełnie bat swarmów (wraz z dużymi panami i mortisem zjadły w ture 24 woriorów slanesza).

sumarycznie 69 punktów, więc piękna liczba. wynik nie powala, ale że to drużynówka, wydaje się dość ok.
podziekowania dla rogatego wraz z furionem za najlepsza tego typu impreze w życiu. 11/10 za ogranizacje.
podziekowania dla chłopaków za najlepszym team ever, dzięki że mogłem z wami zagrać.
podziekowania dla blessa za tą zajebistą relacje i dla wszystkich którzy na nas liczyli.
:twisted: always Vampire :twisted:

ODPOWIEDZ