ETC - relacja na zywca

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Re: ETC - relacja na zywca

Post autor: Dymitr »

Furion?!? A ja go tak nie ładnie w nocy potraktowałem w Gdańsku, że porzucił moje objęcia na rzecz...nawet nie wiem gdzie się schował:)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Dzis bylem u dermatologa z noga. Ukaszenie kosztowalo mnie 200zl
Dostał poisona. =D
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Angole opisują nasze rozpy ;) (moją, Marysia, Rinca i Gąski)

http://baddice.co.uk/
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4287
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Nikt nie wrzuca fotek dalszych?

Chociazby z tego tygodnia grania kilka osób powinno miec fotencje...
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

właśnie - SŁawol?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »


Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Nie chce nic mowic, ale jednak maja sporo racji.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Rince pisze:Nie chce nic mowic, ale jednak maja sporo racji.
Proste, sam bym coś dodał od siebie, ale nie będę srać we własne gniazdo....
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

trochę zarzuty przypominają te z zeszłego roku z krajowej imprezy... Mam nadzieję, że jednak jakiś pozytywny feedback się trafi
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Dokładnie po zeszłym DMP były podobne
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Niektore posty sa naprawde smutne i wystawiaja nam bardzo slaba opinie. A to, ze w cenie wejsciowki za 150 zl nie bylo nawet JEDNEGO posilku jest zwyczajnie zenujace.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

a ile od osoby kosztowalo wejscie na ETC?? czy placilo sie jakas sume za caly team???
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Bo tak jak ktoś dobrze napisał na TWF - ETC to nie jest event na robienie kasy.
Czapka by z głowy chłopakom nie spadła, jakby wzieli sobie po kaflu, a za to dali obiady w cenie czy postawili dodatkowe toalety. To, że busy kosztowały tyle co taksa to aż wstyd mi komentować. To, że polska repa musi płacić we wlasnym kraju po 150zł za możliwość reprezentowania naszych graczy też pomijam. Chociaż Kudłaty jako coach mógł być zwolniony... nevermind

W każdym razie, ja się bawiłem przednio, myslałem że wydam ze 3 razy mniej niż w Szwajcarii, nie wydałem, ale nie żałuję.
Odwiedzę każdy kolejny event w gorzowie chętnie, składam podziekowania organizatorom za włożoną pracę, a komentarze z TWF proponuję przeczytać i wziąć do siebie ;) ;) ;)


pozdrawiam
Marcin


P.S. Napisze wkrótce relację z bitew dla chętnych ;)

P.S.2. Rince, w zasadzie w trzykrotnie wyższej cenie niż DMP mielismy dokładnie to samo, nawet medale są identyczne!! Może i dobrze, że tak mało zagranicznych teamów było na jednym i na drugim... :P :P :P
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Kalafior ogarnij się :wink: , jechałem jednym z busów(wycieczka 8h) jako pilot na 2 lotniska i mój kurs wyszedł na minus 200pln... nie da się zapełnić 50cio osobowego busa, kiedy każdy team przylatuje o innej godzinie. Jak ktoś sugeruje, że w podobnej cenie można było wziąć taxe to jest trolem hejterem.

Nie wiem i nie interesuje mnie jak się ma cena wejściówki do kosztów poniesionych, wiem ze namiot i klima były droższe niż hala. Cena wjazdu była znana przed głosowaniem na Gorzów, nie było zaskoczenia.

Najbardziej poważny zarzut to tereny, ale przecież wszyscy wiedzą jakie tereny są w Gorzowie, identyczne od pierwszego etc, pojawiające się na każdym dmp. mówienie po fakcie, że są za duże jest niepoważne. Grałem na etc w Modenie i Munster i standard oraz rozmiary tamtejszych makiet był dużo gorszy, co do Szwajcarii to niech ktoś inny się wypowie.

Ilość toalet byłą wystarczająca, pod samymi trybunami na hali były ze cztery.

Zarzuty w postaci braku zamków w drzwiach od kibli i braku możliwości zakupu piwa na miejscu nie wymagają komentarza.
To, że polska repa musi płacić we wlasnym kraju po 150zł za możliwość reprezentowania naszych graczy też pomijam.
Nawet się zgadzam, ale takie rzeczy trzeba negocjować przed a nie po :)
mnie zastanawiaja wpisy pod adresem Furiona, ja wiem ze to dosc kontrowersyjna osoba, natomiast chcialbym zeby ktos opisal jak sie tam sprawowal, nie ukrywam ze bedzie to pewnie mocno rzutowalo na nastepne wybory LS.
Furion odwalił dobrą robotę. :)
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Nie wiem ile kosztowały te busy, czytam z forum i widze niezadowolenie ;)

Ja swoje komentarze wypisałem i mówiłem o nich gospodarzom na miejscu. To to co mnie rozczarowało.
Tematu nie wywoływałem i jako miniony średnio mnie interesuje, ale że wystawia wizytówkę Polsce to już troszkę co innego i uważam, że polska scena battlowa powinna wziąć opinie zagranicznych pod uwagę. To tyle Robson ;)
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

lohost pisze:mnie zastanawiaja wpisy pod adresem Furiona, ja wiem ze to dosc kontrowersyjna osoba, natomiast chcialbym zeby ktos opisal jak sie tam sprawowal, nie ukrywam ze bedzie to pewnie mocno rzutowalo na nastepne wybory LS.
Jeśli chodzi o Furiona, to lepiej jakby sam się wypowiedział o sytuacjach z Asgerem.

Nam Furion nie sedziował,
sytuację z Marysiem uważam za zasędziowaną ok,
pomysł kartek oceniam dobrze - atmosfera łagodniała.

Ja sędziowanie, mapki, etc faq itd oceniam pozytywnie. Jedyne co bym zmienił to ilość sedziów z innych krajów, ale na to nie mamy wpływu.
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Maciek P.
Falubaz
Posty: 1234
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Maciek P. »

Aż tak bardzo nie jadą imho. Zawsze na kilkaset osób znajdą sie niezadowoleni z pewnych rzeczy.

A w kwestii finansów - nie warto słuchać baranów, co pieją o evencie że ma być non profit - to najcześciej tacy co nigdy palcem nie kiwneli i najlepiej znają się na zaglądaniu do cudzego portfela. Najchetniej innym by zabrali, a sami nic nie zorganizują. Ja bym chciał, żeby każdy turniej z nawiązką zwracał się ogranizatorom, wtedy będzie sporo ekip które będą chciały organizować fajne turnieje. A dzięki temu gracze będą mieli super zabawe, a nie kłótnie kto robi następnego mastera/ETC, bo nikomu się nie chce. Mam nadzieje, ze chłopaki za te kilka miesiecy zapierdalania i organizowania wyszli na swoje. Ja przyjechałem na gotowe i dobrze się bawiłem.

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Ciekawe, co jest w PM od Asgera, skoro to, co przeczytaliśmy jest wersją "ocenzurowaną".
Obrazek

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Asger to znany hejter i niesamowity egocentryk, chodził nawalony i szczęśliwy przez 10 dni, a teraz go wzięło na rozprawkę o wadach i zaletach etc. w Gorzowie. On już robi etc w Danii w 2015r... dlaczego? bo wszystko musi być tak jak on myśli :)
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2658
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

jeżeli Asger zachowywał się w trakcie ETC tak jak przy stole w piątek/sobotę przed DMP, to nie dziwiłbym się jakby Furion potraktował go siekierą :wink: mnie musiał Leniwy uspokajać, a ja zazwyczaj mam spore pokłady cierpliwości do takich ludzi :P

ODPOWIEDZ