ETC - relacja na zywca

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Re: ETC - relacja na zywca

Post autor: Rince »

Jakby mu ktos zaserwowal porzadny e-wjazd na psyche, faktycznie wytykajac kompleksy, ktore leczy, to by sie pewnie zamknal :)
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Najlepszy tekst: "Byłem tam już 5 razy... i za cholerę nie pamiętam czym ta dziewczyna gra"
poważnie, nie zapamiętałem :mrgreen:
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Cyckowężami!
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

PiotrB pisze:
Lazur pisze:Jedyny błąd to umawianie się na jakieś późniejsze terminy co do wyjaśnień.
...to jest to co ja powiedziałem- trzeba mu było kartkę dać od razu. Wy chyba nie zrozumieliście co Asger zrobił... Gracz udający ,że nie zna podstawowej zasady swojej armii aby osiągnąć korzyść i do tego nie chce pokazać booka przeciwnikowi jest zwykłym wałkarzem... Jedyne co Furion zrobił źle to ,że umawiał się z nim nie wiadomo po co "na później" -powinien go od razu wyjebać ... chciał być grzeczny - ale z chamami nie da się być grzecznym bo potem właśnie tak się to kończy...
Czegoś nie rozumiem, jaką korzyść miał mieć Asger z tego, że jego pelty miały nie działać na s&s przeciwnika? Bardziej jestem w stanie sobie wyobrazić, że nie pokazał podręcznika, bo to olał i i tak się jakoś dogadali a potem zrobiło się z tego jakieś wielkie nieporozumienie, Asger uznał, że Furion jest niekompetentny, zachował się potem jak buc i teraz jest wielkie wieszanie psów...

Aseoks
Chuck Norris
Posty: 403
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Aseoks »

@UP
+1 ja choć bardzo mało gram wiem jak działają te płaszcze lionów, więc dziwi mnie nie wiedza takiego gracza -,-
_______________________________

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Rince pisze:Jakby mu ktos zaserwowal porzadny e-wjazd na psyche, faktycznie wytykajac kompleksy, ktore leczy, to by sie pewnie zamknal :)
To dawaj panie lingwista! Jedziesz z koksem! :D
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Dmtrij pisze:Jak dobrze pójdzie to za kilka dnia pojawią się prawdziwe hity:)
Ekskluzywny wywiad z Asgerem pt. "Furia Furiona" ?
Obrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Obrazek

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5108
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

a na drugim planie Robosn pokazuje ciałko ehehhe :P
Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Tomek gwiazda normalnie :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Jasif
Masakrator
Posty: 2979

Post autor: Jasif »

paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Dreef
Falubaz
Posty: 1300
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dreef »

Jasif pisze:Tak mi się skojarzyło :
http://sport.wp.pl/kat,1909,title,Dozyw ... omosc.html
Takie są zasady gry w rugby ;) tam sędziego dotknąć nie można. Widać w grach mniej brutalnych jest to dopuszczalne..
Obrazek

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Jedno trzeba oddać Asgerowi, doskonale zmoderował dyskusję. Z jednej strony Jurek ma rację, że sędziemu należy się szacunek, aczkolwiek z drugiej po pierwsze sytuacja była jednak lekko prowokowana, po drugie przeskok jakościowy w sędziowaniu nie może nastąpić z dnia na dzień mimo, że wielu z nas wie jak być powinno. Tak samo jak wielu z nas wie jak działa spalony, a gra w nogę bez niego. Mi osobiście się słabo ogląda jak dwie bardzo rozpoznawalne osoby ze środowiska przykrywają naprawdę bardzo fajną imprezę (a na pewno mój najlepszy wyjazd na turniej) konkurencją kto zrobi z drugiego większego buca, szkoda że obaj nie widzą że można tu w najlepszym wypadku nisko przegrać.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

I mamy kolejną arcyciekawą rozmowę na thegamblers.pl tym razem nieoceniony Kudłaty tłumaczy: na czym stoi cały świat WFB, dlaczego nie grał na ETC oraz kogo nie potrzebujemy by wygrywać mistrzostwa! Polecam poczytać na: http://thegamblers.pl/?p=530

BTW - jako, że ten temat niedługo zostanie "odklejony" przeniosę linkowania do tematu w dyskusji ogólnej: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=2&t=36253

Zapraszamy do czytania i komentowania!
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Slayer
Chuck Norris
Posty: 650

Post autor: Slayer »

Co się stało z morrokiem?

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

a co miało się stać? nie gra obecnie.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

K: Masz dobrą pamięć. Generalnie coś podobnego powinno tworzyć się na Śląsku, aczkolwiek tam nie bardzo jest się od kogo uczyć. Jankiel ma jakieś klimatyczne wkręty, Butan to gdybym nie miał tych jego opisów na gmail czacie nie byłbym pewny czy żyje, a młodzi rozkminiają strategię pt. „ja rzucę”
Pfff... Drugi raz z rzędu Szybki Szpil jest tuż za Wawą na DMP i nie ma się tam od kogo uczyć.
A Butan to Krakus, nie Ślązak ;)
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Mówisz morrok myślisz mistrz, mówisz mistrz myślisz morrok ^^ a aluzja z cyklu ja rzuce to podobno sugestie że Solo zbyt czesto narzeka na to że abomka wstaje mu zaledwie w 2 na 3 bitwy i najczęsciej tylko na 5 woundach. Czy cos : )
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Dymitr, bardzo fajna sprawa z tymi wywiadami. Dawaj kolejne. :)

A co do rozmowy z Kudłatym, to:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Swietne sa te wywiady Dymitr.

ODPOWIEDZ