ETC 2012

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1824
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Re: ETC 2012

Post autor: Macias »

W tej rozpie są dwaj magowie z lvl 1 i dwaj lvl 2 (jeden z seerstaffem a drugi z silver wandem), więc jak najbardziej jest możliwe aby nie mieć 2x banishmentu (choć mało prawdopodobne). Natomiast jest też jedna rozpiska imperialna na 2xbanishment (s7 i s8), gdzie nie da się nie mieć go 2 razy.
Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

Awatar użytkownika
Bean_
Wałkarz
Posty: 76
Lokalizacja: Kraków/Rzeszów

Post autor: Bean_ »

Ok, prawie wszystko jasne, tylko jedno pytanie jeszcze, o siłę mianowicie. Jak wychodzi s7 skoro to jest 4 + 1 za każdego maga nie wliczając jego samego. Mamy 3, dlaczego jest s7 a nie s6?
"Popatrz, leci ptaszek
Może on w swej wolności,
poznał istotę miłości
Popatrz dalej, obsrał daszek
Widać gdy go coś dręczy,
to się chłopak z tym nie męczy"

Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1824
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Post autor: Macias »

W rozpisce HE Włocha jest 4 magów. Ten bsb też jest magiem
Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

Awatar użytkownika
Bean_
Wałkarz
Posty: 76
Lokalizacja: Kraków/Rzeszów

Post autor: Bean_ »

Dzięki za wyjaśnienia :wink:
"Popatrz, leci ptaszek
Może on w swej wolności,
poznał istotę miłości
Popatrz dalej, obsrał daszek
Widać gdy go coś dręczy,
to się chłopak z tym nie męczy"

DolmiR
Falubaz
Posty: 1324
Lokalizacja: Krotoszyn, , Zielony Smok

Post autor: DolmiR »

gdzie relacja z Euro i ranking końcowy?

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

Gniewko pisze:
Zarost zarostem, ale kolory inne - u mnie kudły jednolicie czarne, u Jagala ciemny łeb, a zarost (tu cytując Kubę) "z jakimiś idiotycznymi rudawymi akcentami", co w połączeniu z niebieskimi oczami jest bzdurne i podniecające zarazem.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Bean_ pisze:Ok, prawie wszystko jasne, tylko jedno pytanie jeszcze, o siłę mianowicie. Jak wychodzi s7 skoro to jest 4 + 1 za każdego maga nie wliczając jego samego. Mamy 3, dlaczego jest s7 a nie s6?
Nie wiem o jakiej rozpisce mowa, ale jeśli jest w niej altar, to on właśnie ma banishment z większą siłą.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

ETC 2013
Skład wygrał po raz drugi - oznacza to, że system się sprawdza. Myślę, że warto już dziś zastanowić się, kto będzie selekcjonerem polskiej kadry na następne mistrzostwa. Myślę, że możemy zrobić coś na kształt wyborów, zbierając pojawiające się propozycje. Pamiętajmy, że wybieramy dwóch szefów:)
a moze wzorem z poprzedniego rou poczekac na to co tegoroczni selekcjonerzy maja do powiedzenia na ten temat i poczekac kogo oni zaproponuja na to stanowisko w przyszly roku?

Rok temu sie to sprawdzilo. Czemu zmieniac dzialajacy system?

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

myślę, że możemy otworzyć dyskusję. Akurat sukcesja nie jest dobrze widziana w demokratycznych tworach
:)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Dmtrij pisze:myślę, że możemy otworzyć dyskusję. Akurat sukcesja nie jest dobrze widziana w demokratycznych tworach
:)
demokracja mówisz... :wink:


To jeśli chcesz mieć dyskusję to otwórz ją w tym dziale, a nie na LL.
Jeżeli dojdzie do głosowania to będzie na LL, ale głos w dyskusji powinni mieć wszyscy ;)

Tymbardziej, że nawet większość tegorocznej repy łącznie z Crusem na LL się wypowiedzieć nie może... :roll:
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

maruda:)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

A co selekcjoner ma do gadania? Jeśli ktokolwiek ma rewolucyjny pomysł na to, jak ma być wybierany skład na ETC to może zabrać głos. Do tego czasu obecny sposób zostaje.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Dmtrij pisze:myślę, że możemy otworzyć dyskusję. Akurat sukcesja nie jest dobrze widziana w demokratycznych tworach
:)
akurat w wyborach zarówno selekcjonerów jak i samej reprezentacji nie ma za wiele z demokracji i chyba właśnie dlatego tez system działa.
Jak zaczną się na wszystko głosowania to selekcjonerami będą: jedna osoba z Wawy i jedna ze Śląska. Jeśli selekcjonerzy się nie dogadają to będą musieli iść na kompromis typu: 4 graczy z Wawy i 4 ze Śląska... przez co nie da się zagwarantować wspólnej wizji reprezentacji, jak i tego że będzie to silna drużyna.

Czym mniej LL się miesza w wybory repy tym wyniki są lepsze :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Jeśli selekcjonerzy się nie dogadają to będą musieli iść na kompromis typu: 4 graczy z Wawy i 4 ze Śląska...
Wątpię. Nie ma co ukrywać, Warszawa jest najmocniejsza i nie sądzę, by ktokolwiek u nas chciał na poważnie forsować jakiś parytet. Słabe było co prawda trochę, że nawet jak rok temu zwracali się do selekcjonerów gracze od nas, to nawet nikt nie raczył im odpowiedzieć "nie widzę cię w składzie", nie mówiąc już o jakichkolwiek zachętach do rywalizacji. Niemniej ja jestem całkowicie przeciwny jakimkolwiek zmianom na stanowisku selekcjonerów, dopóki sami o to nie poproszą. Po co zmieniać zwycięskich trenerów, którzy nie tylko obronili złoto, ale zrobili to w dużo lepszym stylu?
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

+1
Obrazek

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Ja bym chciał Kudłatego jako selekcjonera. Problem w tym, że nie wiem czy on tego chce :mrgreen:

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Warto tutaj przypomnieć, że to nie jest tak, że selekcjoner musi grać.
Selekcjoner ma być osobą odpowiedzialną za wybór składu i jego wynik.
Selekcjoner powinien być osobą odpowiedzialną, której zależy na tym aby jego drużyna zaszła jak najdalej.
Selekcjoner powinien być osobą, która jeżeli zajdą takie potrzeby zrezygnuje z gry na ETC na koszt innego gracza.
Selekcjoner nie musi być kapitanem drużyny. Kapitana wybiera drużyna po jej wybraniu przez selekcjonera.
Dobrze jak selekcjoner ma spore doświadczenie na ETC.


To tylko kilka wytycznych cech, które ja widziałbym w osobie selekcjonera.


To jak będzie on wybrany, czy z głosowania czy z sukcesji to już nie mi decydować.*
Wolę pozostać graczem niż politykiem ;)


pozdro




*choć może powinno być tak, ze reprezentanci mają tutaj jakiś sensowny głos
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

@Kali - obawiam się, że reprezentanci mają tu tyle samo do powiedzenia co wszyscy inni. Z całym szacunkiem dla tych pierwszych.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Dymitr pisze:@Kali - obawiam się, że reprezentanci mają tu tyle samo do powiedzenia co wszyscy inni. Z całym szacunkiem dla tych pierwszych.
Z całym szacunkiem dla tych drugich, sensowniejsze są posty tych pierwszych. :wink: :mrgreen:
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

nawet chciałem się z Tobą pokłócić, ale spojrzałem na Twoja sygnaturę i postanowiłem postawić piwo :)

A swoim postem miałem do przekazania mniej więcej tyle, ze bycie w repie 2012 nie daje wiele w procesie wyboru selekcjonera 2013:)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

ODPOWIEDZ