Nowy WoCh

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Ninos
Wałkarz
Posty: 91

Re: Nowy WoCh

Post autor: Ninos »

Przemcio pisze:Z dużą dozą pewnością można stwierdzić, że pre-order CSM pojawi się 29 września a book wypuszczą 6 października.
Potem jest pre order Wave CSM z pre-orderem 13 października a w sklepach będzie 20 października.
Można zatem założyć, że jest szansa na pre-order naszego booka na 27 października lub 3 listopada.
Źródło?

Dobre newsy, zastanawiam się jedynie skąd pochodzą :)

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Ninos pisze:
Przemcio pisze:Z dużą dozą pewnością można stwierdzić, że pre-order CSM pojawi się 29 września a book wypuszczą 6 października.
Potem jest pre order Wave CSM z pre-orderem 13 października a w sklepach będzie 20 października.
Można zatem założyć, że jest szansa na pre-order naszego booka na 27 października lub 3 listopada.
Źródło?
Musisz uwierzyć na słowo iż bardzo zaufane 8)
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Warseer... i wydaje mi się, że te newsy są dość wiarygodne wystarczy sprawdzić kalendarz.
Sporo plotek się pokazuje ale np. w to, że znów połączą Chaos nie wierze (choć było by bosko znów zagrać połączonym chaosem jak w 5ed)
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Przemcio pisze:Warseer... i wydaje mi się, że te newsy są dość wiarygodne wystarczy sprawdzić kalendarz.
Sporo plotek się pokazuje ale np. w to, że znów połączą Chaos nie wierze (choć było by bosko znów zagrać połączonym chaosem jak w 5ed)
To se ne wrati... :oops:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

JaSzczuras
Chuck Norris
Posty: 484
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: JaSzczuras »

Przemcio pisze:Warseer... i wydaje mi się, że te newsy są dość wiarygodne wystarczy sprawdzić kalendarz.
Sporo plotek się pokazuje ale np. w to, że znów połączą Chaos nie wierze (choć było by bosko znów zagrać połączonym chaosem jak w 5ed)
Piękne wspomnienia, ja chce 50% móc wystawić w dowolnych demonach jak kiedyś, dopchać beastmenami i jazda :)

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

A pamiętasz te koszty pkt:?:

W Warhammer Armies Chaos i Relm of Chaos, które wyszło w 97 Knecht Chaosu kosztował 80pkt. z Chaos Armorem warrior bez tarczy z chaos armorem 31pkt. a np. Bloodletter 20 :twisted: Gor kosztował kilkanaście pkt. ale można mu było dać AHW,Halabarde albo GW... no i miał 2W :mrgreen: Ehhh to były czasy chętnie bym sobie zagrał na zasady 5ed ale nie mam pojęcia skąd karty magi wziąć :mrgreen: no i oczywiście suplement magic.
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

Jestem ciekaw jak grało się w 5Ed jak były Hordy ale gdybanie nad tym zostawię dla graczy z tamtej epoki,mam nadzieje że informacje które podają na cytadeli są w jakiś sposób prawdziwe a jeżeli są to trza przygotować się na nadejście armii pełnej złych zamiarów :D
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Przemcio pisze:(choć było by bosko znów zagrać połączonym chaosem jak w 5ed)
predzej 6tej. Chyba, ze chcesz zagrac 2 oddzialami na krzyz.

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

eee shino nie przesadzaj grało się na 2000-2500 pkt. więc tak źle nie było:) nie grałem w 6ed więc nie wiem jak wtedy było:)
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Była herohamerem ale ja zawsze miałem unity:)
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Cory :wink:

JaSzczuras
Chuck Norris
Posty: 484
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: JaSzczuras »

Przemcio pisze:Była herohamerem ale ja zawsze miałem unity:)
Mówisz o kawalerii za 80 punktów model??
Szybka recepta na tanią armię na 5 ed :
5 kawalerzystów -> odziały już mamy
Do tego smok i wielki khorna
koniec 2k armia stoi gotowa :)

Assur
Oszukista
Posty: 781

Post autor: Assur »

eee shino nie przesadzaj grało się na 2000-2500 pkt. więc tak źle nie było:) nie grałem w 6ed więc nie wiem jak wtedy było:)
Było źle. 5 ed można wspominać tylko przez sentyment, tak ją widzę z perspektywy czasu. To była gra w której grały combosy magicznych przedmiotów i magii, a oddziały były (w ogromnej większości, były oczywiście wyjątki) klimatycznym dodatkiem. Dużo gorsza od obecnej edycji (choć ta miejscami nawiązuje niestety do "starych dobrych czasów").

6ed to był skok jakościowy.

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Assur pisze: 6ed to był skok jakościowy.
+

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Kutwa - jest juz tak blisko premiery ksiązki a tu nic nie ma. Może ktoś mi powiedzieć jakie sa najnowsze newsy? jakieś mocno prawdopodobne plotki? jak nie tu to na pm..
Ładnie proszę i obiecuję dożywotnio nie spać za blisko pomocnego kolegi na masterze
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

WoC może brać odziały z DoC ale tylko te w corach tak samo z BoC, wchodzą dwa nowe unity rycerzy na dyskach i na wężach sleanesha, wraca odział jugernotów, forsakeni mają być w corach i dostaną ostrego kopa, maruderzy koszt cenowy ten sam ale podobno mają mieć opcję halabardy, wypadają choseni z piechoty i wracają opcje wykupienia ich jako umiejętność dla warriorów i dla rycerzy, nie będzie szagota ani DragonOgrów, hellena dostaje worda na 5 + i zasady zbliżone do tych z 6 ed.
Wraca bohater z 5 edycji ten na dwugłowym smoku ma wyjść w figurce ale nie pamiętam nazwy.
I ogólnie będzie ogień :D już się ciesze, właśnie dla tego nie sprzedawałem herosów do chaosu :D

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Solo pisze:WoC może brać odziały z DoC ale tylko te w corach tak samo z BoC, wchodzą dwa nowe unity rycerzy na dyskach i na wężach sleanesha, wraca odział jugernotów, forsakeni mają być w corach i dostaną ostrego kopa, maruderzy koszt cenowy ten sam ale podobno mają mieć opcję halabardy, wypadają choseni z piechoty i wracają opcje wykupienia ich jako umiejętność dla warriorów i dla rycerzy, nie będzie szagota ani DragonOgrów, hellena dostaje worda na 5 + i zasady zbliżone do tych z 6 ed.
Wraca bohater z 5 edycji ten na dwugłowym smoku ma wyjść w figurce ale nie pamiętam nazwy.
I ogólnie będzie ogień :D już się ciesze, właśnie dla tego nie sprzedawałem herosów do chaosu :D
Obyś się nie mylił ! =D>
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

ee... tam co będzie to będzie :wink:

bardziej nudnego AB chyba już nie można złożyć :wink:

jest informacji na duże zmiany, może bardziej reperacje zobaczymy za miech może dwa :roll:

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Solo - gdzieś takie info wyłapał?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
B0BER
Mudżahedin
Posty: 316

Post autor: B0BER »

Fajnie jakby wyszly nowe modele marasow bo te obecne sa dosc lipne... Warriorom dorobienie halabard tez byloby dobre.
Ahh gdyby jazda na juggerach wyszla to nawet jakby ssala to bedzie stalym elementem mojej rozpy :D
Przydalaby sie zmiana w postaci 10LD na lordzie bo czasem mnie dobija mysl ze obecnie ma tak malo.
Ciekawe czy dadza cos podobnego do helki bo brak walki na dystans prowadzi do monotonii jak brak magii w kraskach...
PS brak polskich znakow dedykuje mojemu kochanemu telefonowi, ktory ten opcji mi nie zapewnia...

ODPOWIEDZ