ETC 2012

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Re: ETC 2012

Post autor: Siweusz »

Dymitr pisze:nawet chciałem się z Tobą pokłócić, ale spojrzałem na Twoja sygnaturę i postanowiłem postawić piwo :)

A swoim postem miałem do przekazania mniej więcej tyle, ze bycie w repie 2012 nie daje wiele w procesie wyboru selekcjonera 2013:)
Podpuszczam Cię. :mrgreen:
Ale pewnie piwko chlapniemy, bo zamierzam odżyć turniejowo.
Pozdro.
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Moim zdaniem daje. Zwycięzców się nie sądzi. Nie bawmy się w jakiś jebany PZPN, gdzie układziki są ważniejsze, niż rezultaty
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Dymitr pisze:@Kali - obawiam się, że reprezentanci mają tu tyle samo do powiedzenia co wszyscy inni. Z całym szacunkiem dla tych pierwszych.
Cauliflower pisze:
To jak będzie on wybrany, czy z głosowania czy z sukcesji to już nie mi decydować.*
Wolę pozostać graczem niż politykiem ;)

pozdro

*choć może powinno być tak, ze reprezentanci mają tutaj jakiś sensowny głos
:wink:

Myślę, że spora część Repy ma podobne podejście.
I to też jest jakaś mała cegiełka w budowaniu sukcesu.
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Nie bardzo wiem, jak piłkarzy polskiej reprezentacji mieliby pomóc PZPN-owi w wyborze Fornalika:) A to, że Fornalik powoła w dużej mierze tych samych zawodników to już inna sprawa.

To nie jest kwestia sądzenia zwycięskiej drużyny! Nie podnoszę tez głosów o zmianie systemu...
Jankielu, wyjaśnij mi więc w jaki sposób członkowie repy są bardziej kompetentni w wybieraniu selekcjonerów od innych graczy, którzy o wejście do repy walczyć chcą/walczyli wcześniej (czyli wszystkich tych żywo zainteresowanych tematem)

@Kali - mają sensowny, bo są dobrymi graczami. Tak samo jak część ludzi, która w repie nie grała. I to właśnie Wasz (i ich) skill, chęć brania w tym udziału i realne na to szanse dają prawo "ważnego w dyskusji głosu". Nie samo członkostwo w klubie "Reprezentacja"
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Mój post był odniesiem do tego, że jeśli chcesz mieć dyskusję to załóż temat w ogólnodostępnym dziale.
Zakładając go w dziale zamkniętym, a do tego para-politycznym, nie dajesz prawa wypowiedzi wielu dobrym graczom, w tym i reprezentantom :wink:

Tera rozumie? :wink:
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Dymitr pisze: Jankielu, wyjaśnij mi więc w jaki sposób członkowie repy są bardziej kompetentni w wybieraniu selekcjonerów od innych graczy
Doświadczenie? :wink:
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

w wybieraniu selekcjonera?

dobra, bo odchodzimy od sedna...
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Dymitr pisze:w wybieraniu selekcjonera?
W obyciu na ETC, które pozoli wybrać lepszego selekcjonera.

Naprawdę uważasz, że Kazik z Koziej Wólki jest lepszy/równy od Marysia, który grał na ETC? ( w wyborze selekcjonera?)
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

naprawdę uważam, że przywołany tu Maryś nie jest w tym lepszy od Maćka P. który teraz ogrami walczy z nim o miejsce w składzie. Jasne jest, że nie ma co poddawać się trolom (:*) ale sam fakt bycia w kadrze jeszcze niczego nie oznacza. Głos kadrowiczów jest ważny, bo są graczami którzy w tej kadrze grać chcą. Tak samo jak wszystkich innych którzy realnie walkę o miejsce w drużynie podejmą. Tyle.

Furion w temacie na LL słusznie zauważył, że warto poczekać na głos Młodego i Crusa. Warto jednak do tego czasu zastanowić się na alternatywami.

Bo świetnie, że Maryś (raz przywołany, więc dalej na nim pojadę) ugrał rekordową ilość punktów na ETC. Ale czy to oznacza, że nie da się zrobić lepszego wyniku?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Dymitr pisze:w wybieraniu selekcjonera?

dobra, bo odchodzimy od sedna...
powiedz mi w czym nowy system zaproponowany przez ciebie (czyli glosowanie nad kandydatami zaproponowanymi przez ll) jest lepszy od systemu ubieglorocznego i czemu chcesz go zmieniac?

czemu nagle chcesz zmieniac dobrych selekcjonerow skoro oni sami sie nie wypowiedzieli w tej kwestii?

oraz czemu zmieniles zdaie z poprzedniego roku :http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?p=828212#p828212 gdzie nie chciales zmieniac zwycieskich selekcjonerow?

na rozluznienie tematu pokaze wam tylko jak bardzo zmienil sie sposob wybierania kadry i humory z tym zwiazane :D

http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,17595.0.html

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

niczego nie chcę zmieniać:)
Chcę tylko dyskusji o konkretnych osobach :)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Najlepiej byloby, jakby zostal szczurencjusz i jaszczurencjusz, ale to moze nie byc mozliwe :(
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

i właśnie z tego powodu zaproponowałem dyskusję o potencjalnych selekcjonerach
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

To ważna sprawa dla wszystkich graczy, zarówno dla Marysia (jak wszyscy to i ja się przejadę :P ) i dla Kazia bo potem Euro tłuką wszyscy równo. Może po piątej z rzędu wygranej Polski będą też inne turnieje ale na razie system działa więc się pewnie nie zmieni.
Obrazek

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Dla mnie to dobrze jak by selekcjonorzey zostali ci sami... wprowadzanie demokracji do wyborów repy to jest bzdura i doprowadzi tylko do anarchi...
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Przemcio pisze:Dla mnie to dobrze jak by selekcjonorzey zostali ci sami... wprowadzanie demokracji do wyborów repy to jest bzdura i doprowadzi tylko do anarchi...
idź na polityka... "wprowadzenia demokracji doprowadzi do anarchii" - śliczne.
Obrazek

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Głosowanie LL w tej sprawie i po krzyku. W zeszłym roku (o ile mnie pamięć nie myli) to było głosowanko ale wcześniej Dębek polecił szczurka i jaszczurka na te miejsce i prawie jednogłośnie LL tę propozycję przyjęła :) IMO w tym roku to też byłby dobry pomysł. Jeśli szczurek&jaszczurek znów będą chcieli selekcjonować to - zważywszy na tegoroczny wynik - wygrają z wszelką inną konkurencją :)
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Mialem nadzieje, ze to sie stanie obowiazujaca procedura w kwestii wyboru selekcjonerow ETC.
W sensie, ze odchodzacy selekcjonerzy nominuja osoby na ich miejsce, LL to przeglosowuje.
Jesli nie przeglosuje, selekcjonerzy nominuja kolejne dwie osoby, LL znowu przeglosowuje.
Moga nominowac sami siebie.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Bo tak byc powinno.

Przechodzilsmy wczesniej juz i przez rozne glosowania na ll, topy, glosowania topu rankingu i nie dawalo to takich wynikow jak teraz.

Pytanie pozastaje wiec, po co zmieniac system?

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Bo w tej chwili nie ma zadnego systemu. Jest tylko pewnego rodzaju niepisana umowa ludzi, ktorym zalezy na jak najlepszych wynikach polskiej kadry.
Jakby ubrac to ladnie w slowa i wrzucic do regulaminu, wowczas bylby to system.

ODPOWIEDZ