Bretoński wernisaż Matijjosa [Niemcy]

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ctan
Chuck Norris
Posty: 442
Lokalizacja: Kraków / Proszowice
Kontakt:

Re: Bretoński wernisaż Matijjosa [Nowe zdjęcia 22.06.12]

Post autor: ctan »

Nie myślałeś, żeby dodać im jakieś skrzydła na plecach?
http://www.fantasygames.com.pl
Mój ranking na CMoN Obrazek

Nie maluję figsów na zamówienie.Obrazek

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

Jakie skrzydła? To ma być zwyczajny oddział errantów, bliższy wzorcowi historycznemu, bez jakiś udziwnień

Awatar użytkownika
ctan
Chuck Norris
Posty: 442
Lokalizacja: Kraków / Proszowice
Kontakt:

Post autor: ctan »

No takie jak husaria miała (wiem, wiem, husarze wcale nie mieli skrzydeł) na plecach.
http://www.fantasygames.com.pl
Mój ranking na CMoN Obrazek

Nie maluję figsów na zamówienie.Obrazek

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

W sumie ciekawe, ale to co chciałem osiągnąć, to przedstawiłem na fotografiach, a skrzydła na plecach to może kiedyś jak będę miał dużo czasu :D

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2149
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

Całkiem spoko, tylko twoje ludki nie mają oczu :(.

Słabe są dla mnie podstawki, mało trawki + 0 gratisów.

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

są są gratisy, chyba z 4 czachy i jakiś toporek. Po prostu jakoś tak nie widać na fotkach

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Skrzydła nie głupi pomysł, ja od jakiegoś czasu myślę czy sobie nie zrobić takich rycerzy chaosu:D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

I co, nie mówiłem że będzie dużo lepiej z wycieniowaniem kurczaka na bannerze?;)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Przepiękny czerwony, bardzo mi się podoba! :)

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

Najpaskudniejszy model, jaki do tej pory malowałem. Sam koń spoko, ale czarodziejka... Nie dość, że jednoczęściowa i trudno dojść do niektórych miejsc, to jeszcze jakoś to dziwnie odlane i trzeba było trochę piłować. Ale cycki są więc więcej nie marudzę. Średnio wyszło, ale to trzecie podejście do pomalowania tego i tak zostanie.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Matijjos pisze:Ale cycki są więc więcej nie marudzę.
+1 :)

Model bardzo fajnie pomalowany, konik świetny.
Jedyne co to popraw ranty na podstawce :)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Kurde, Matijjos, gdzieś tam żalisz się, że nie ma dyskusji, w Twojej galerii... Zajrzałem specjalnie, jak to jest i co widzę? 3 strony i upów jak na lekarstwo. daj więcej rzeczy [-o< , to się coś ruszy może :wink: .Czasem tak jest, że ludzie nie komentują, ale trzeba dawać im kolejne szanse :mrgreen: ...

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

najpierw kurs fotografii a potem komentarze - ja nie komentuje bo nic nie widzę:)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

ej no, nie doczytaliście- pisałem żeby po 4 godzinach nie marudził że nie ma komentów, bo nie wszyscy są tak zafascynowani ich figurkami jak innych znanych figurkowych bossów. Na przykład podałem swoją galerię, ktoś odpisał po jakimś czasie, niekoniecznie zaraz, ja nie czuję się obrażony, wiem że wolno mi idzie malowanie i robię słabe focie, ale no szybciej nie dam rady. Po prostu to był przykład, nie forma wyżalenia się czy w ten sposób zachęcenia do obejrzenia mojej skromnej galeryjki. Cieszę się ze tu weszliście, ale mówię- po prostu chciałem napisać to co Ty smiejagreg. :P Najwyraźniej zostałem źle zrozumiany, zaraz zobaczę, może faktycznie coś niezrozumiale napisałem. Fotki są słabe, wiem bo po prostu NIE UMIEM robić zdjęć- w dodatku mam dość przeciętną cyfrówkę (zawsze fajnie się na coś zwala :) ). Ale koniec tego tematu, mam nadzieję że się w końcu rozumiemy. Aby mój post nie poszedł jedynie na wyjaśnienia, mam nadzieję że uda mi się skończyć lorda na pegazie, który weźmie udział w formowym konkursie. Spodziewajcie się więc niebawem fotek, miejmy nadzieję że choć trochę lepszych

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

odkryłem funkcję aparatu robienie zdjęć małym rzeczą, o to efekty:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

lord ma głowę własnego wyrobu, obciąłem też zwisające z pegaza jakieś duperele bo mi się nie podobały

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

fajny =D> :P
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Niczego sobie ;) Ten zamek to freehand?
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

tak, na kropierzu dwa i na tarczy zamki to freehandy

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ja bym jeszcze ostrzej brązy wszelakie rozjaśniał - a już skrzydła, ogon i grzywę w szczególności... Fajny figs i malowanie =D> ...

Awatar użytkownika
Gniewko
Masakrator
Posty: 2320
Lokalizacja: czasem Bielitz, czasem Breslau

Post autor: Gniewko »

A skąd głowa z basinetem?
Lepiej doma iść za pługiem, niż na wojnie szlakiem długiem.

ODPOWIEDZ