Galeria Krasnoludów

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Morog
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Galeria Krasnoludów

Post autor: Morog »

teraz chyba wyszło lepiej ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
https://www.youtube.com/watch?v=m3pqEA5AXTE#t=33

posłuchaj tego islamofilu.....
http://www.youtube.com/watch?v=CMEwoGGL6dg

"nie dyskutuj z głupcem, sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Lepiej, spróbuj jeszcze ciutkę doświetlić przód, ew. coś pokombinuj z balansem bieli lub rozjaśnianiem w Photoshopie...

Awatar użytkownika
Morog
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morog »

nie mam niestety fotoszopy
co masz na myśli pisząć "doświetlić przód"?
https://www.youtube.com/watch?v=m3pqEA5AXTE#t=33

posłuchaj tego islamofilu.....
http://www.youtube.com/watch?v=CMEwoGGL6dg

"nie dyskutuj z głupcem, sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Figsy są zbyt słabo oświetlone, stąd brak właściwej kolorystyki i wręcz wiele szczegółów tonie w mroku. Konieczne jest lepsze doświetlenie figsów...

Awatar użytkownika
Robo
Chuck Norris
Posty: 417

Post autor: Robo »


Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Panowie... co sądzicie?

jakość foty nie powala - wiem, a skóra na żywo nie jest taka żółta...

Obrazek
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Wrzuciłeś duże fotki, a to się ceni =D> . Najbardziej podobają mi się pióra i broda, najmniej - dziary i gacie. Dziar jest imho za dużo i są zbyt równomiernie wszędzie rozmieszczone. Poza tym wzorki kiepskie dość. Gacie natomiast aż się proszą o rozjaśnienia - są tak wyrzeźbione, że grzech nie rozjaśniać, nawet dosyć ostro... Skóra faktycznie wygląda dosyć żółto, ale mogą przekłamywać fotki, więc nie ma co się wypowiadać. CIESZY TO, ŻE W KOŃCU KTOŚ COŚ ZAPODAŁ W GALERII =D> =D> =D> . Jakoś nie chce mi się wierzyć, że nikt nie maluje krasi...

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

thx

regularność tatoo - może faktycznie... moje pierwsze...

spodnie są rozjaśniane... znów aparat... jednak rozjaśniane delikatnie, zapomniałem o jednej warstwie najjaśniejszej w ferworze walki... po weekendzie może uda się lepsze foty zrobić

Grzegorz, nie ukrywam, że patrzyłem na Twoich Slayerów jak malowałem... ale Gotreka to masz bez dziar (lub nie znalazłem) ;P
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Moi slayerzy nie mają dziar - póki co. Jakoś nie jestem do nich przekonany (do dziar, nie do slayerów :wink: ), a poza tym nie bardzo wiem, jak się za nie zabrać. Jak zmienię zapatrywania, to może im coś skrobnę na torsach, ale wpierw muszę poćwiczyć trochę, żeby to w miarę dobrze wyszło, no i jakieś wzory opracować (podłapać :mrgreen: ).

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

To i ja coś wrzucę (chyba po raz pierwszy). Niektórzy mogą kojarzyć te figurki z jakichś turniejów w Opolu i okolicach. To akurat zdjęcie z turnieju na 800 pkt. (udało mi się wygrać :D )

Obrazek

Awatar użytkownika
Morog
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morog »

gdzie są działa z tamtych lat.... :cry:
https://www.youtube.com/watch?v=m3pqEA5AXTE#t=33

posłuchaj tego islamofilu.....
http://www.youtube.com/watch?v=CMEwoGGL6dg

"nie dyskutuj z głupcem, sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Bardzo zacne figsy =D> . Traye ujednolicają całość. Dałbys jakieś bliższe fotki, ot, choćby rangerów :wink: ...

Awatar użytkownika
Beldrin
Pseudoklimaciarz
Posty: 27

Post autor: Beldrin »

Ładnie się prezentują :) Masz większe foty ?

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

Jeśli chodzi o fotki poszczególnych oddziałów to muszę poprostu siąść i je porobić w jakiś pseudoprofesjonalny sposób bo wcześniej tego nie robiłem. Niedługo powinienem wrzucić jakieś większe foty różnych oddziałów. :wink:

#Krasnal#
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Młodzi Gniewni, Poznań

Post autor: #Krasnal# »

Morog pisze:gdzie są działa z tamtych lat.... :cry:

Na ebayu :mrgreen:

Awatar użytkownika
Beldrin
Pseudoklimaciarz
Posty: 27

Post autor: Beldrin »

Wracam do malowania krasi :) Zaczynam od Gyroska.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Brawo =D> - coś się rusza, thani zaczynają pokazywać swoich ludzi, a to się chwali :wink: .

Awatar użytkownika
Gremli
Mudżahedin
Posty: 328

Post autor: Gremli »

Witam

Pomimo braku specjalnego talentu w malowaniu popełniłem oddział 30 slayer'ów i demoniarza na dokładkę. Udało mi się dorwać parę starych modeli, najstarsze z 87, dlatego jestem dosyć zadowolony z oddziału mimo okropnego malowania.
Zdjęcia nie najlepszej jakości, bo mogły by jeszcze bardziej uwypuklić braki w technice i ciężką rękę ;-)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Podstawki "W budowie". Powinny być gotowe do Kozłowa

Zdjęcia daje żeby pokazać że coś się rusza i czasami ktoś maluje te mniej używane modele. Na pewno sporo brakuje mojemu malowanie, mam ciężką rękę, ale mi to sprawia przyjemność.
Ja tu tylko sprzątam.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Przesadzasz z tym "okropnym" malowaniem. Ci slayerzy są pomalowanie może bez żadnych szpanerskich efektów i technik ale na pewno równo i schludnie. Zresztą pomalowanie tak dużego oddzialu nawet na zwykly TT jest sporym osiągnięciem.
IMO jak skończysz im podstawki to na stole będą się prezentować bardzo przyjemnie.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

To jest malowanie, które już robi robotę i sprawia, że figurki są dopuszczane na turnieje jako "schludnie pomalowane".
Co więcej pomalowałeś ich w ten sposób, że z czasem będziesz mógł sobie przy nich dłubać i ich dopieszczać jeśli będziesz miał chęć, np. przez rozjaśnianie bród i włosów.
Podsumowując - modele, które będą wyglądały ok na stole i są dobrym punktem wyjścia żeby zrobić z nimi jeszcze co nieco.
Obrazek

ODPOWIEDZ