Silesian Un-Limited Tournament 2012!!! 29-30.09.12

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3017
Lokalizacja: HLOS

Re: Silesian Un-Limited Tournament 2012!!! 29-30.09.12

Post autor: Yudokuno »

Wojtuś - masz ostrzeżenie za wyzywanie drugiej osoby na forum. Tym bardziej za to, że kto jak kto, ale Guldur to przemiły i wyjątkowo grzeczny człowiek.
A myślników Laika się nie czepiaj, bo użył ich poprawnie. Za to Tobie mogę polecić poczytanie sobie o zasadach pisowni i interpunkcji, bo - jak widzę - miewasz z tym problemy.
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Turniej nie był na zasady Euro. Tylko na zasady euro jest coś takiego jak ruinki. W RB ruinek nie ma. Wojtuś pretensje miej zatem do siebie.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

A Lipek do siebie :)

Skończmy już ten temat - Wojtek dostał warna na ochłonięcie - powinno mu przejść.

Jak chodzi o różnicę euro/open to ja w bitwie z Rincem totalnie nie brał pod uwagę możliwości rzucenia dużej pity, która na hicie zjadała mi 3 maszyny - przecież duża pita wychodzi tylko z IF, a na 4 kostkach to jakiś absurd:)

Przestawienie się, nie zawsze jest łatwe:)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Lipti
Falubaz
Posty: 1429
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Lipti »

No dobra, to ja może jednak dorzucę swoje 3 grosze do tematu Wojtusia. Teren o który jest spór to był Rulebookowy Mistical Monuments, w którym to opisie nie jest jednoznaczne napisane, że musi to być impass. Co więcej oprócz dodatkowych bonusów ten teren lub jego część może być traktowany jako górka, obstacle, albo każdy inny opisany w rulebooku. Ponieważ teren jaki organizator postawił w tym miejscu normalnie grałby jako jakiś obstacle albo na Euro jako ruinki to przed bitwą uzgodniliśmy z Wojtusiem, że będą to ruinki. W tej akcji dali ciała zarówno organizatorzy (bo impassy i magiczne impassy oznaczyli różnymi naklejkami) jak i Guldur z Wojtusiem, że nie uzgodnili przed bitwą co to za teren. Z duchem gry Guldur imho powinien jakoś się dogadać z Wojtusiemi i pójść mu trochę na rękę. Bo to, że nie dogadali tego jest też po części jego winą.
Pozdro.
Obrazek

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3109

Post autor: Crusader »

Dymitr pisze:
Jak chodzi o różnicę euro/open to ja w bitwie z Rincem totalnie nie brał pod uwagę możliwości rzucenia dużej pity, która na hicie zjadała mi 3 maszyny - przecież duża pita wychodzi tylko z IF, a na 4 kostkach to jakiś absurd:)
Szybko się uczysz ;)
pozdro

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

My zesmy z Thainem rzucili na 4+ bodajze, zeby ustalic, czy jest to impas, czy ruinki.

To kto nie bral pod uwage tej pitki, ja czy ty, Dymitr :) ? Bo ja to na nia mocno liczylem, jak tylko wystawiles te shrieki. Nawet sie nie moglem doczekac, jak sobie pomierze, czy nie zdejme ich malym ciachem :evil:
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Ile zarobili na Silesianie?
Kogo wielbi Lidder??
Czy na Śląsku dosszlo do przewrotu???

Nie wiesz? Wojtus wie i wszystko opisał tu:
http://thegamblers.pl/?p=638
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

wciąż jestem pod wrażeniem kunsztu reporterskiego Wojtusia :)

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4287
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Tekst o Shino i kiełbasie niszczy :D
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

IMO słabe, chyba żadna ciekawa kwestia nie została poruszona.
Wywiad laurka.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Właśnie miałem dość podobne wrażenie.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Na wszystkie (mam nadzieję) pytania odpowiem tutaj. Na początek mogę zdradzić sekret taniej kiełby (po pewnie o to Wam chodzi ;) ).
(koszt kiełbasy + koszt usmażenia i podania kiełbasy) / ilość kiełbas = cena kiełbasy :D

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Bez marży ? co ty ze Śląska jesteś ?

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Asassello pisze:IMO słabe, chyba żadna ciekawa kwestia nie została poruszona.
Wywiad laurka.
A jakie to są niby ciekawe kwestie?
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Thain
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Thain »

No jakie? Orientacja. Rozmiar. Którego boga chaosu wyznaje 8)

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Jankiel pisze:
Asassello pisze:IMO słabe, chyba żadna ciekawa kwestia nie została poruszona.
Wywiad laurka.
A jakie to są niby ciekawe kwestie?
Wydaje mi się, że ja (bez żadnych aspiracji reporterskich) bym jeszcze coś znalazł.
Np. czemu po sukcesie Silesiana nie podjął się robienia DMP 2013, choć rok temu Kozłów miał "taką świetną" ofertę.
Dodatkowo spodziewałem się po takim wywiadzie, że oprócz pochwał za mastera zadane zostaną jakieś trudniejsze pytania - choćby "Dlaczego czasem jest takim wrednym sędzią?"
Zapewne są jeszcze jakieś śląskie animozje, na temat których Lidder może mieć coś do powiedzenia. Trzeba by po drążyć. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

DMP 2013 nie może się odbyć u nas bo za rok nie ma kto tego zrobić. Przynajmniej jednego "Krzyśka" nie będzie.

Wywiad był o Silesianie, nie o mnie. Może jak będę sędziować więcej to ktoś ze mną zrobi wywiad ;)

Animozje są. Nikt nie lubi SS, nawet sam SS ;) Dobrze, że przynajmniej nas jakoś reprezentują.

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

a wtrącę swoje 3 grosze do sprawy Guldura. Mi się z nim grało zajebiście, mimo iż uważam, że miał trochę farta w niektórych rzutach (raczej ja dużego niefarta). Ale też spokojnie przyznaję się do dość dużego błędu logistycznego, także zasłużył na niewielką wygraną ;) (skończyło się 12 czy 14 dla Guldura). A gra była z nim samą przyjemnością. Nawet nie zareagował na moje prawie godzinne spóźnienie, nie kłóciliśmy się w ogóle, wszystko zostało dogadane i rozegrałem miłą bitwę.
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Lidder pisze: Animozje są. Nikt nie lubi SS, nawet sam SS ;) Dobrze, że przynajmniej nas jakoś reprezentują.
Spiertentamten - "nie lubię Koconia" a "nie lubie SS" to nie są tożsamości ; p
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

hmm ja tam lubię Koconia :)

ODPOWIEDZ