Nowy WoCh

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Re: Nowy WoCh

Post autor: Khuman »

Przemcio pisze:W CSM marki są podobne bo booka pisał ten sam człowiek Phill Kelly... szansa, że napisze WOCH jest żadna... nie liczcie na zmiany w markach i czarach w dodatku do WD...
+

AB do CSM jest przyzwoicie napisany, nie ma jakiś wielkich przegięć, jedynie czym się różni od poprzedniego to trym że slanneshyci będą częściej wystawiani, bo dostali feel no pain z icony, teraz jest bardzo mocna zasada, no i kilka nowych zabawek np.: warp talons, choć wątpię żeby to wystawił ktoś po za night lordami bo jest klimatyczne, albo multilatory, coś jak obligeratory tylko z brońmy do CC, i wszystko może mieć marki poza maszynami, dość ciekawy, tak jakby chcieli wrócić do AB z przed dwóch druknięć ale im wytrzymałości nie starczyło, skończyło się na chęciach :P

choć jest fajny z tego względu że dużo rzeczy jest do CC a nie tylko do shootingu, to raduje me serce :twisted:

jak będzie taki nowy AB do WFB jak do 40K, w sensie wizji i realizacji, to naprawdę nie będzie za ciekawie :roll:

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Nie zapominaj, że slaaneshyckie Sonic Blastery dostały zasadę Salvo i to powoduje, że ignorują cover a to chyba mocne... :mrgreen:

Nie no Kelly napewno naszego booka nie napisał... boję się, żeby to nie był Cruddence albo Ward...
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2936
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Blastery po porstu dostały jeden łączony profil zamiast starego podwójnego ( ass 2 lub hev 3, teraz jest po porostu slavo 2/3). Bardziej (DUŻO) mocarne jest ignorowanie covera, armie z niskim sv. i tak nie mające łatwego życia dostały po dupsku :P .

Sam codex jest całkiem spoko. Ludzie przyzwyczajeni do byli do kretyńskiego komba lsh+oblity+berki/plagusy, to jak dostali w miarę solidny codex, to płaczą :roll: . W wochu też będzie prawdopodobnie tak samo - znefią chosenów to się rozlegną lemanty "że mam booka skaszalini" mimo ze w gruncie rzeczy systemowi WFB jako takiemu wychodzi to na dobre :P .
boję się, żeby to nie był Cruddence albo Ward...
(Awk)ward owszem, niech się trzyma za daleka. Ale Cruddence mógłby być, jego Gwardia Imperialna jest naprawdę super codexsem :D .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Problem jest taki, że nasz book może być zupełnie inny niż ten co mamy bo nie będzie go Phill Kelly pisał... a niech nerfią choosenów dla mnie to mogą ich nawet wywalić płakać nie będe. Jak daje radę bestmenami to i nowym WOCH dam :twisted:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Popieram. Po co komu Choseni, na Maruderach też da się grać. Byle kawalerii nie spieprzyli.
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

A ja nie popieram - choseni to imho jedne z ładniejszych figsów w młotku - szkoda, żeby zniknęli ze stołów...

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

A ilu ich wystawiasz ? Oddziały mniejsze niż 50 na nikim nie robią wrażenia...
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

To nieistotne - ważne, żeby były na stołach... W sumie można ich używać zamiennie jako warriorów np. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

ważne by wzmocnili Khorna :twisted:

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Khuman pisze:ważne by wzmocnili Khorna :twisted:
Piwa mu (i krwiiiiiii)!!!

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

smiejagreg pisze:To nieistotne - ważne, żeby były na stołach... W sumie można ich używać zamiennie jako warriorów np. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zgadzam sie wystawianie Chosenow w liczbie ponizej 40 jest niewarte zachodu :)

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

przecież wiadomo że podczas walnych bitew chaosu zawsze było mało, ale to tylko z tego powodu że większość wyznawców ( :twisted: po za Khornitami :twisted: ) kryła się w murach miast :wink:

40 chosenów jest nie realnym widokiem :P

Awatar użytkownika
Loke
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 190
Lokalizacja: Bristol/Wodzisław Śląski
Kontakt:

Post autor: Loke »

Nie wiem czy gdzieś już było, ale właśnie doczytałem, że book do Wochu został ukończony i zostanie wydany gdzieś między "early 2013" a luty 2013, bo w lutym wychodzą HE. W listopadzie figurki o których już było pisane wyżej i update w WD. Oprócz tego doczytałem jeszcze, że WE i dwarfy weszły właśnie w fazę projektowania. News pochodzi z Warhammer Fantasy Battle Reporter Forum.
o.b-one pisze:
Barbarossa pisze:(..) co przynosi mieszaninę ulgi, że turlanina skończyła się, oraz niesmaku, że imba.
Podobne uczucia towarzyszą mi po czytaniu tych wszystkich żali. Pod koniec każdego takiego posta pozostaje niesmak i jednocześnie ulga, że to już koniec... :wink:

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

wyjdzie to wyjdzie już za dużo śmieciowych info się pojawiło o wydani nawet przez samo GW, to może oznaczać dwie rzeczy:

1. chęci mają i stworzyć naprawdę solidny AB coś w stylu OK albo VC, nie tracąc klimatu armii

albo

2. zaczęli i nie wiedzą jak skończyć, a chęci na kontynuację pracy coraz mniej

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Khuman pisze:
40 chosenów jest nie realnym widokiem :P
Zagraj z Karlitem - ten burżuj pewnie tylu ma :mrgreen: :wink: :P

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

fajnie że ma ale szkoda bo ich nie wystawi :roll:

przynajmniej nie najbliższe formaty masterów, na oiro z tego co wiem też nie wiele się zmieni, no i już powinien być nowy AB do nich 8)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Karlito raczej gra for fun na sporo większe punkty, np. 12k :mrgreen: ... I raczej wystawia chosenów... Życie nie kończy się na turniejach, gdzie królują standardowe rozpy...

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

smiejagreg pisze:Życie nie kończy się na turniejach, gdzie królują standardowe rozpy...
niestety ostatnio gram tylko na turniejach bo nie mam czasu na inne gry, co do standardowych rozp to nimi nie gram, króluje u mnie Khorne i Khorne x 2 :twisted:

fakt też męczą gry tylko do 2800, z chęcią bym zagrał na jakieś 8K :D

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

No panowie jeśli woch to tylko dodatek do wd to wydaje mi się że przyszly weekend pojawia się preordery:)
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

GW: Nie spieprzcie tego !
Obrazek

ODPOWIEDZ