Nowy WoCh

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Dargor
Chuck Norris
Posty: 479

Re: Nowy WoCh

Post autor: Dargor »

Witam

Ja mam pytanie, bo chyba czytałem inną Chaoticę niż autor Ab, czy dotyk wierzchowca Slannesha nie powoduje śpiączki? Czy to tylko jego język?
Już pomijając fakt że Norsmeni dostali takiego wywyższenia że mogą brać demoniczne wierzchowce....

P.S Scyla wygląda jak Diabeł z Filmu Pick of Destiny. Tylko mu gitarę dodać i na sztandarze "You are Fucked and now my cook You will suck" :/

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

Scyla brzydka w opór, za to valkia bardzo mi się podoba, jednak trzeba by spojrzeć na nią z bliska. Jugger kawaleria też spoko, pewnie mało kto to kupi i skonwertuje z demonów i knightów sobie. Ci soulhunterzy też nie wyglądają okropnie, sam jeździec ma fajny model, ładna tarcza i fajne pejczyki, jednak mount wygląda średnio, trochę zbyt rozjebany we wszystkie strony, ale pewnie tutaj też sobie poradzimy i skonwertujemy, choć tych to bym jeszcze kupił.

Statystyki wyglądają nieźle, zobaczymy czy to będzie fenzy czy coś innego. Mają mr1, też fajnie, sztandar można dać ładny, zapowiada się niezła jednostka. Szczególnie że będzie to coś szybkiego i z przytupem w końcu (stompy/impacty?). A nie w kółko coś co może tylko i wyłącznie siekać.

Btw Ci soulhunterzy wydająsię być stworzeni do zjadania odginaczek/śmietnika.
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

@Dębek

Czyli są nieco do przodu, jednak to wyrównana walka.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

ej właśnie - nie ma zasad, czyli nie będzie updatu do książki? bo zaczynam się martwić
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Laik pisze:@Dębek

Czyli są nieco do przodu, jednak to wyrównana walka.
Si senior. Myślę, że w walce z innymi przeciwnikami Juggery będą wypadały lepiej niż Demiśki. IMO ich przewagi w statsach będą tam miały istotne znaczenie.
Np. walka z WL gdzie demiśki są lepiej trafiane i lepiej ranione, a ich ogólnie lepsza Inicjatywa i AP nie mają większego znaczenia. Albo walka z crypt horrorami z analogicznych przyczyn.
To co mnie jednak "martwi" (bo tak na serio to cieszy :wink: ) to frenzy. Nie wyobrażam sobie puki co skutecznego, dużego kloca Juggerów. W sumie dobrze, bo ta jednostka dzieki temu nie będzie się nadawała do nobrainowego grania. Ogólnie fajne te nowe booki.
Ostatnio zmieniony 24 paź 2012, o 14:17 przez Dębek, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek

scoutmaster
Chuck Norris
Posty: 485

Post autor: scoutmaster »

Azgaroth pisze:
Bizim pisze:W jakim slocie? będą rycerze na jurkach?
Pewnie special tak samo jak demisie.
warseer podaje że molochy są rare
a strusie special
post #1031
http://www.warseer.com/forums/showthrea ... -II/page52

w takim razie w rare będzie ciasno :mrgreen:

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

600 pkt do wykorzystania...
300 na shriny zostaje 300 co starczy na 4 juggery.... bo z muzyka raczej nie będzie można zrezygnować... a i sztandar się przyda choćby +1 ld dla kontroli frenzy... ewentualnie można na markach przyoszczędzić ale to ryzyko...
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Z WL i tak nie będą się chciały spotkać, nawet na BL wypadają słabo
Są fajne, frenzy balansuje koksiarskie statystyki.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Laik pisze:Z WL i tak nie będą się chciały spotkać, nawet na BL wypadają słabo
Są fajne, frenzy balansuje koksiarskie statystyki.
+

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Hmmmm 600 pkt. Idealnie 6x Jugg i 2x Shrine dajesz im +1T i nagle robi się ciekawie... a jak wrzucisz +1S lub +1A robi się masakra:)
a na WL jest Treasonka... po 1 już spokojnie można w nich wjeżdżać
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Durin pisze:600 pkt do wykorzystania...
300 na shriny zostaje 300 co starczy na 4 juggery.... bo z muzyka raczej nie będzie można zrezygnować... a i sztandar się przyda choćby +1 ld dla kontroli frenzy... ewentualnie można na markach przyoszczędzić ale to ryzyko...
A może nowe euro będzie na 2500 ? Wtedy 2xszrajn i jakiś klepacz na juggu w 5 juggów ?
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

scoutmaster
Chuck Norris
Posty: 485

Post autor: scoutmaster »

na warseer piszą że dzięki shrine mogą mieć AS 0+ ale nie siedzę w wochu i nie wiem czy to nie ściema

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

panowie czy ja dobrze słyszę że szrajny nadal mają mieć tą durną tabelkę w fazie strzelania z milionem przerzutów przez którą odechciewa się grać tą armią?
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Wl będą do lutego/marca i do widzenia- tak czy inaczej MC z T5 i +1 AS będzie mocna ...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

loko pisze:panowie czy ja dobrze słyszę że szrajny nadal mają mieć tą durną tabelkę w fazie strzelania z milionem przerzutów przez którą odechciewa się grać tą armią?
uhm uhm tak tak. Niestety pewnie zmienia nam tabelke z nowym bookiem albo z niej zrezygnuja.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

może jugery zostaną zamienione w rozpach za chosenów jeśli wchodzą dwa szrajny plus favorka... do sava 1+ doliczmy ward 4+ i ten stuborn, któy moze się im bardzo przydawać.
Jeszcze staną się gorsi niż wybrańcy :P
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Shadar
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Shadar »

Nigdy nie będą większym horrorem niż czołzeni. Imo mają frenzy. Gra na nich będzie wymagała magi pociskowej (tzeentch/fire?) i dużo fastów do ogarniania śmiecia. Serio to nie będzie gniotło jaj.
Wieszkto pisze:
Szaman pisze:wieszkto - zabawny jestes...
Wiesz gdybyś mnie nie traktował poważnie i nie czuł się winny to byś się tym postem nie tłumaczył tylko byś mnie olał a ty odpisałeś.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5674

Post autor: Afro »

może dadzą wam tabelkę wzorem chaos space marines, gdzie rzuca się d66 i jest multum możliwości, a zrezygnują z przerzutów :D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Shadar pisze:Imo mają frenzy.
nie tylko Twoim zdaniem mają frenzy
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Grolshek pisze: A może nowe euro będzie na 2500 ?
Na 100% będzie 2400 ;)

Co do przerzucania tabelki to mam nadzieję że wraz z wyjściem booka już tego nie będzie :)

Nowe modele - spoko mi się podobają, tylko shrine słaby, ale podejrzewam że jak to ktoś dobrze pomaluje to wyjdzie spoko - jak już pisał jeden z przedmówców :)

Zrób mi jeszcze raz dwa byki w jednym poście... :evil:
Wisła Kraków.

ODPOWIEDZ