Nowy WoCh

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Re: Nowy WoCh

Post autor: ^Karpiu^ »

smiejagreg pisze:Karpiu - nadal uważasz, że mantysia jest szczytem bezguścia :?: . Przy nowych figsach wygląda wręcz odschoolowo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ogłoszenie : Mocną linkę długości 2,5 m z pętlą sprzedam w dużych ilościach. Dla wielbicieli Wochu specjalne rabaty :!: :!: :!:
wygrales :)

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Afro pisze:może dadzą wam tabelkę wzorem chaos space marines, gdzie rzuca się d66 i jest multum możliwości, a zrezygnują z przerzutów :D
Proponuję d666. :twisted:
xD
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Shadar
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Shadar »

Dymitr pisze:
Shadar pisze:Imo mają frenzy.
nie tylko Twoim zdaniem mają frenzy
No nie dokońca tak miało to wyglądać :lol2: Powinno być "imo mają frenzy więc gra na nich..." #-o

Ale tak po chwili namysłu, to może być ciekawie. Na serio może się okazać, że gra na krówkach będzie wymagała zupełnie nowego podejścia i będzie ciekawa. Już się podjarałem. :twisted: Co do samej rozpy, to jeśli oni będą w rarach, to w special pewnie będzie się opłacało wziąć rycków do czyszczenia śmiecia (tego slaaneshowego gówna nie wiem jak skonwertować, żeby nie było slaaneshowe).
Wieszkto pisze:
Szaman pisze:wieszkto - zabawny jestes...
Wiesz gdybyś mnie nie traktował poważnie i nie czuł się winny to byś się tym postem nie tłumaczył tylko byś mnie olał a ty odpisałeś.

Awatar użytkownika
sarlok
Mudżahedin
Posty: 211
Lokalizacja: Enchanted Glades of Athel Loren

Post autor: sarlok »

na youtubie jest bardzo trafny komentarz co do wyglądu nowego warsharine'a

http://www.youtube.com/watch?v=o5G1vG_QT7U

Awatar użytkownika
Mauler
Wodzirej
Posty: 734

Post autor: Mauler »

Tak oglądam te nowe figurki i sobie myślę tak
(pomijam kwestię zasad bo ich jeszcze nie znamy)
Juggernauts & Knights - kupię koniecznie. Fajnie wyglądają, nowe podstawki, wyglądają dynamicznie te modele.
Festus - koniecznie, kocham Nurgle'a.
Valkia - olewam, nie wiem po co ten model. Z Festusa to jeszcze zwykłego lorda/maga można zrobić. No chyba, że na półeczkę, to tak.
Scyla - metalowy miałem ale kiedyś sprzedałem. W sumie źle zrobiłem...
Marauderzy na cyckowężach slaanesha - bardzo fajnie wyglądają. Koniecznie kupuję.
Warshrine.....Taa, kupię. Dla bitsów. Barbara napisał ile można z tego pojedynczych modeli zrobić, nawet jeśli nie do końca dobrze policzył ilość i rodzaje tych modeli to i tak pewnie więcej niż wymyślili fachowcy z GW. Ja sobie wyobrażałem na podstawie opisu w książce, że ołtarz wygląda tak (i tak go zrobiłem)
Obrazek

Ale to coś... No nie wiem.
Aha, wcześniej były plotki, że z GW wypuści wypraski w pudełku, z których będzie można zrobić warshrine ALBO rydwan.
Ja tego nie widzę obecnie.
pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 24 paź 2012, o 20:38 przez Mauler, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

kowaljl
Chuck Norris
Posty: 398

Post autor: kowaljl »

Wiecie co ogolnie to kazda MC wyglada na papierze po prostu genijalnie, ale w grze to tak jakos juz sie nie sprawdza. Gram Lizakami i imperium i Morfangi jeszcze nigdy mi nic nie zrobily. A demisie mimo ze tez mocne na papierze,jakos tak na stole sie nie sprawdzaja. Najwazniejsze minus to to ze każda CM ma spore podstawki i niesamowicie ciezko tym manewrowac przy natloku terenów. Trzech jeszcze przejdzie ale juz przy czterech naprawde nie jest latwo. wystawianie 2 szeregow po 3 niema sensu bo niestety mounty nie bija z drugiego szeregu wiec to strata pkt.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

gadasz bzdury - Demigryfy jadą lizaki jak chcą- moim zdaniem to obecnie jeden z trudniejszych paringów dla lizaków...a ksiądz nie daje już hate demisiom - polecem lekturę najnowszego Faqa..
@ Mauler ano tak to jest - jak wyszło nowe Imperium ja wydałem prawie 800 ( book ,3boxt demisiów ,limitowany mag, (no bo żal nie kupić) altar)...zanosi się na to ,że gracze Wochu skończą podobnie albo nawet i drożej - i o to właśnie w GW chodzi...nowe jednostki muszą być dobre bo kto by je kupił? Ale na pewno nie będzie przegięć...dużo rzeczy wróci do normy - zniknie +3 ward, zniknie pupet i zniknie Helenka ...(poprawi się :mrgreen: )...i dobrze!
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

a grasz na crusopodobnej rozpie? miliard śmiecia? to się nie dziwię że Ci nie wjeżdżają. Ja jak na to MC, a ostatnio trafiam ogry za ogrami, to 2x5 murfangów mnie kardzi i gwałci, bo w 2,3 turze jest w combacie, a po drodze wyłącza mi magię na turę. i boli zajebiście. jak mam odginaczki boli mniej, łatwo to odgiąć i wymanewrować gdzieś w impasy lub wystawić na moją szarżę. Ale jak to mi napierdala mając jeszcze saubertuski z przodu i kloc z bohaterami z tyłu, to zazwyczaj wiem jak się skończy... wejdzie ward, będzie remisowo, nie wejdzie, maska w ryj :P
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

zaczynam doceniać moje klimatyczne oraski.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

kowaljl
Chuck Norris
Posty: 398

Post autor: kowaljl »

Piotr a co maja demigryfy do lizakow? Ja napisalem o morfangach jak gralem przeciw nim i lizakami i imperium. A o hate napisalem z przyzwyczajenie i poprawilem zanim napisales swoj post:P Ale fakt ze mam T4 u demigryfow to marna pociecha jesli zabrali nam to co dawal kaplan.

Awatar użytkownika
jurak
Kradziej
Posty: 952
Lokalizacja: kato szybki szpiiiii.....

Post autor: jurak »

Chciał bym zobaczyć taitor-kin, który wejdzie na tą juggową kawe :)
Marasy spoko, trochę pokraczne, krok w dobrą stronę. Warriorzy i kawa powinni być dodatkami a więcej urozmaicenia powinno być w maraskach.

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Jurak, czyżbyś wracał do regularnego grania ?
Obrazek

Awatar użytkownika
Artur
Chuck Norris
Posty: 541
Lokalizacja: Koszalin, Klub Zad Trolla

Post autor: Artur »

PiotrB pisze:.dużo rzeczy wróci do normy - zniknie +3 ward, zniknie pupet i zniknie Helenka ...(poprawi się :mrgreen: )...i dobrze!
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... I28#t=196s
Obrazek

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Oglądałem zdjęcia na cytadeli tych nowych figurek.
Hmm z tego co widać, GW zrobiło to samo co z demonami - wydali "broszurkę" ulepszającą podstawy podręcznik w celu sprzedania paru nowych figurek:
1. marudy na konikach slaanesha, to jeszcze szybsza lekka kawaleria.
2. rycerze na jaggerach to jeszcze mocniejsza ciężka kawaleria,
3. valkia i festus imo są ok. Festus wiadomo spasiony grubas nurgla, podróżnik ehehhe,
4. scyla... no cóż zęby... GW ma coś do nich, za miast zrobić jak u tyranidów, to nie, na zewnątrz... ale sam model dużo większy nich dotychcasz. Nie interesuje mnie model, bo w sumie specjalny charakter, a jako chaos spawn też się nie nada.
5. warshrine to trochę przerost formy nad treścią. O ile w empire to chociaż powóz jest, koniki, cuda wianki na karecie, no ale tutaj to mamy spaczoną łódkę bols z czymś co ją niesie ... no już mogli dać jakiegoś mamuta, cokolwiek, nawet żeby to się unosiło w powietrzu czy coś... a tak mamy jakieś niby łogry ... Góra całego modelu nawet ok, dół, zrypany na maksa. Mam nadzieję, że gracze doczepią kółka i konika/jaggera i będą jeździć, bo to dla mnie nieporozumienie.


edit.
Coś siedzi festusowi na półce - zapewne jakiś nurgling heeh - on robi face palma!@? :wink:

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

tzn nie będzie nowego booka? :shock: :shock:
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Obrazek
Wygląda na to, że nie.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Czyli tylko taki świstek jak do demonów na razie...

Awatar użytkownika
Marks
Falubaz
Posty: 1492

Post autor: Marks »

To akurat było wiadomo od kilku tygodni. Jeśli wierzyć natfce:

Was correct on WoC for Nov, as that's in the bag now, moving on to Dec.

Dec:
No DA. Boo. Hiss. Eating crow again. Looks like what we can expect for Dec is a lot of Hobbit as expected, and I believe a little surprise is still in store.
There is an outside possibility of 2 terrain pieces and 3 flyers, but I'm really expecting these now to be in a spring wave.

Jan:
Daemons. Still on track. Vetock doing WFB and 40k books, but I havent had confirmation that the books are actually coming in Jan. Expect Greater Daemons in plastic, a couple new chariots, a new daemon engine, and a couple new characters (well...characters which have never received models) Word is the Daemons update will not be a huge overhaul to the current book. Expect few new units. But the new GD models are phenomenal, love every one of them, especially the new GUO. None of the new units are single system, everything is in both 40k and WFB now.

Feb:
Hobbit/LOTR are the biggest contendors right now.
Might be a splash month for 40k in the form of that missing flyers wave. Still trying to get more info on when it might see light of day.

March:
Rumors point to WoC Army book. But with all the new models coming in Nov, I'm not sure what is left to release with it.

April:
New rumored slot for DA now. Yes, I'm sorry, rumoring sucks, you get told a lot and its very difficult to sort out what is fit to pass on and what is not.
However, I am being told some of those rumored generic SM kits may get released along side the DA codex and DA specific models. So thats something promising.

May:
WFB model wave and army book. High Elves I'm being told.

June:
Nothing hard, rumors range from the flyer wave to Tau to new fortifications to the 40k supplement book (allies?)
Lead contendor is the Flyers if they dont get an earlier slot.

July:
Most likely slot for this rummored 40k supplement book.

Beyond that:
Tau and Eldar are the only codexes with some weight behind it to come late in the year I expect Tau following DA, and right now it does look like Eldar will follow Tau.
Puszka Pandory, o immersji w grach
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1
Nosił Wilk razy kilka, czyli inaczej o grach TellTale Games
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Festus - w sumie nada się na heralda nurgla :) A Scylli doda się skrzydła, da stary pysk, dorobi zbroję czaszek i będzie Bloodzio :)

BTW - rzeczywiście wygląda jak Oozaru Goku (małpa ;p
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

nom to będzie taka łatka na book - tak jak pisałem.
trochę żeście się zagalopowali z tymi domysłami o nowym booku :D

ODPOWIEDZ