Drużynowe Mistrzostwa Polski

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hrabia
Chuck Norris
Posty: 459
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Hrabia »

Dokładnie tak jak piszesz. Jeśli zgłosisz się wcześniej przez stronę i zapłacisz przelewem, przy wejściu nic nie musisz płacić.

Nie trzeba się rejestrować przez stronę Polconu. Przy wejściu też będzie się można zarejestrować i zapłacić. Dla DMP będzie zrobiona osobna recepcja, więc nie będzie trzeba stać z innymi fantastami.
Zaszłyszane na jakimś turnieju:
- Twój WS?
- Tak

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

czy jest przewidziana sala wspólna wyłącznie dla batlowcow? zauwazyłem dopiero dzisiaj, ze do czwartku są mozliwe rezerwacje na wspólną salę za 5 zł.

Awatar użytkownika
Hrabia
Chuck Norris
Posty: 459
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Hrabia »

Tak. Już o tym wspominałem gdzieśtam :) Będą zarezerwowane miejsca dla DMP na wspólnych salach. Jeśli zatem ktoś nie jest zainteresowany akademikiem nie musi wcześniej wpłacać akredytacji na Polcon. Odpowiednia ilość miejsc na pewno będzie dostępna dla graczy DMP.
Zaszłyszane na jakimś turnieju:
- Twój WS?
- Tak

Awatar użytkownika
Piotr P.
Falubaz
Posty: 1389
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Piotr P. »

A czy miejsca dla graczy bedą dostępne już z czwartku na piatek i piatku na sobote??

Jesli tak ile trzeba za nie zabulić,.
Skupuje 5 edycyjne modele Bretończyków.

Awatar użytkownika
Hrabia
Chuck Norris
Posty: 459
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Hrabia »

Ceny noclegów są takie same na wszystkie noce. Jeśli chcecie wcześniej przyjechać dobrze byłoby się zarejestrować przez stronę Polconu. Jeśli by były jakieś problemy z noclegami to uderzajcie do mnie, będziemy kombinować. Miejsca dla graczy raczej będą zamknięte do soboty, żeby się tam nikt nie wbił wcześniej. Jeśli będzie sporo osób z DMP już w piątek to zorganizuję otwracie tych sal dla was.

P.S. Od kilku dni działa już tegoroczna strona mistrzostw dostępna pod adresem http://dmp.wfb-pol.org :)
Zaszłyszane na jakimś turnieju:
- Twój WS?
- Tak

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

Plewik z 3 składu Strefy Zero poszukuje kawałka armii szczurów:

- klocek klanratow;
- klocek monkow;
- garsc jazzow;
- magowie

grzesiu odwdzieczy sie piwemm na turnieju :)
Beasts of Chaos - circa 5k
Warriors of Chaos - circa 5k
Daemons of chaos - circa 3,5k

Awatar użytkownika
Jerzyn
Zły Dotyk
Posty: 1072
Lokalizacja: Barcelona, Moria Śmoria
Kontakt:

Post autor: Jerzyn »

ja mam jeszcze jedno pytanie. czy brany pod uwage jest tez wynik bezposredniego starcia pomiedzy dwoma druzynami w klasyfikacji koncowej?
np. earthshaker i inkwizytor maja po 200MP, ale ink ma wiecej punktow z bitew(tzn ze kilka razy mial ponad 62), przez powinien byc wyzej. z drugiej strony earthshaker i inkwizytor grali ze soba mecz i wygral earthshaker 1 punktem. czy w zwiazku z tym chlopaki z legionowa beda wyzej?
pozdro i czekam na odpowiedz :)
RaptorJesus jest fajny, ale trochę za duży.

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Przestan zadawac glupie pytania Jerzyn. Robimy 5xpo 100 a czy Ink bedzie wyzej niz Earth mamy w ...........nosie :wink:
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
Chory
Oszukista
Posty: 815
Lokalizacja: GDYNIA - Snot

Post autor: Chory »

Malal pisze:Przestan zadawac glupie pytania Jerzyn. Robimy 5xpo 100 a czy Ink bedzie wyzej niz Earth mamy w ...........nosie :wink:
W tym roku Earth chyba juz nie bedzie sie liczyl jak w poprzednich latach;).

Nawet w zeszłym juz byli na rowni pochyłej. A szkoda bo to jeden ciekawy i wymagający przeciwnik mniej.
:wink:

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Jerzyn pisze:np. earthshaker i inkwizytor maja po 200MP, ale ink ma wiecej punktow z bitew(tzn ze kilka razy mial ponad 62), przez powinien byc wyzej. z drugiej strony earthshaker i inkwizytor grali ze soba mecz i wygral earthshaker 1 punktem. czy w zwiazku z tym chlopaki z legionowa beda wyzej?
pozdro i czekam na odpowiedz :)
Rzadka sytuacja, ale IMHO w przypadku takiej samej ilosci punktow rozpatrujemy wynik miedzy druzynami, potem duze punkty.

pozdrawiam
Furion

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Chory pisze: W tym roku Earth chyba juz nie bedzie sie liczyl jak w poprzednich latach;).

Nawet w zeszłym juz byli na rowni pochyłej. A szkoda bo to jeden ciekawy i wymagający przeciwnik mniej.
:wink:
ja bym nie dzielil skory na niedzwiedziu ;) i nie martwil sie na zapas o cudze druzyny :P

ja mysle ze w tym roku bedzie duzo ciezej niz jeszcze rok temu, prawie kazdy liczacy sie team bedzie mial VC + Demony, a z tymi armiami nigdy nie wiadomo... takim najlepszym przykladem IMO jest XIII Kohorta, ktora zawsze miala dobrych graczy, ale nie miala specjalnie armii... w tym roku antycypuje sklad:
Ziemko - Lizaki
Pasiak - WE
Malin - DoCh
Dimmu - VC
Piotr - Imperium...
czyli zarowno mocni gracze jak i bardzo mocne armie, w tym roku IMO bedzie naprawde ciezko 8)

Awatar użytkownika
Hrabia
Chuck Norris
Posty: 459
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Hrabia »

Jak dla mnie regulamin mówi jasno - najpierw suma meczowych potem dużych punktów. Wynik pojedynku pomiędzy drużynami jest bez znaczenia - taki urok systemu szwajcarskiego, to nie system pucharowy. Na normalnych turniejach też tak się robi? Bierze się pod uwagę wynik pojedynku graczy? Nigdy nie słyszałem o tym.
Zaszłyszane na jakimś turnieju:
- Twój WS?
- Tak

Awatar użytkownika
Kielon
Masakrator
Posty: 2487
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kielon »

Chory pisze:W tym roku Earth chyba juz nie bedzie sie liczyl jak w poprzednich latach;).

Nawet w zeszłym juz byli na rowni pochyłej. A szkoda bo to jeden ciekawy i wymagający przeciwnik mniej.
:wink:
Żebyś się nie przeliczył. ;)
Na normalnych turniejach też tak się robi? Bierze się pod uwagę wynik pojedynku graczy? Nigdy nie słyszałem o tym
Na normalnych nie, ale na Euro tak było, dzięki czemu nasi wygrali.

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

W piłce nożnej tak jest:-P ja osobiście bym wolał żeby ważniejsze było bezpośrednie starcie:-P

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

takie pytanko, nie moglibyscie zmienic terminu zgloszen na pare dni wczesniej? umozliwiloby to jakas rozkmine... rozumiem ze pomysl z wrzocaniem pol jawnych rozp raczej nie wypali ;) ale fajnie byloby wiedziec na pare dni wczesniej zeby moc se rozpisac dobory itp... kto jaka armia w danej druzynie gra... niby ten 26 tez to umozliwia, ale nigdzie nie jest powiedzane ze ktos sie umyslnie nie spozni z rozpami, skoro i tak nie ma zadnych sankcji za ich nieprzeslanie, chyba ze byscie dodali jakies sankcjie, to wtedy luz, troche wyolbrzymiam ale IMO lepiej dmuchac na zimne ;)

pzdr

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

a co? nie dasz rady przemyśleć sprawy przed samą bitwą?:-P

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Pająk pisze:a co? nie dasz rady przemyśleć sprawy przed samą bitwą?:-P
dazymy do pelnego profesjonalizmu no nie 8) :wink:

Awatar użytkownika
Kotlet
Wodzirej
Posty: 763
Lokalizacja: Nemezis P.P.S.

Post autor: Kotlet »

No co wy mowicie, jak najbardziej powinien sie liczyc najpierw wynik bezposredniego meczu, a nie punkciory nabite na plewiuszach. Zmiencie to w regulaminie poki jeszcze jest troche czasu. Single to zupelnie inna sprawa wdlg mnie.

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

zgadzam sie - bezposredni mecz > punkciki.
Beasts of Chaos - circa 5k
Warriors of Chaos - circa 5k
Daemons of chaos - circa 3,5k

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Łeeeee.........bez oceny malowania liczacej sie do koncowego wyniku :twisted: :wink: :P
podpis nieregulaminowy - administracja

ODPOWIEDZ