Czym grać, przeciw komu?

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

No i bardzo dobrze, fajnie to wygląda. Do nas się to podejście jeszcze nie przebiło i lokalni gracze wystawiają przede wszystkim dużo lanc.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

H@lfing
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189

Post autor: H@lfing »

Do mnie też to nie doszło, ostatnio jak grałem z Bretką znajomego z Włoch, to ten powiedział że na te zasady Bretka ma strasznie ppod górke z DE, a mianowicie miał na myśli, armie strasznie nie manewrową i około 7 lanc rycerzy na 2250. Bardzo miło mi się wokół tego skakało Mantikorą i teroryzowało, blokowało fastami i karpiami, nawet jak mi wyłączył latanie.
Ludzie w końcu powinni zrozumieć że nawet Bretka powinna mieć tryb armii na myślenie, niestety na obecne realia chyba nie ma co myśleć o udanej potyczce z szybkimi armiami.

Ps na Bretke bardziej sie sprawdza Manti niż smok

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 737
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Ps na Bretke bardziej sie sprawdza Manti niż smok
Czy Ty przypadkiem nie grałeś z Bretonią w Cytadeli jakiś czas temu ?? Bo właśnie pamiętam , ze na bocznym stole grały DE vs Bretoniia , a Mantysia robiła popłoch na stolę.
Obrazek

H@lfing
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189

Post autor: H@lfing »

No niestety ale z kimś mnie pomyliłeś. Od roku nie gram w batla w Polsce, niestety. Kiedyś grałem bretką teraz gram DE, sklepowymi ale zawsze.

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Wracaj plewo;)

H@lfing
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189

Post autor: H@lfing »

Nie płacz ,jeszcze zapiszczysz jak wróce, jak bede miał urlop to może podjade na jakiegoś masterka w okolicy wielkanocy czy coś.

na bank DE

Krzysztov
Wałkarz
Posty: 79
Lokalizacja: z Warszawy

Post autor: Krzysztov »

macie jakies pomysly na imperialnych?

Awatar użytkownika
Lord Vlysses
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lord Vlysses »

Nie powinienem sie odzywac (4 porazki i 1 remis z Imperium wlasnie), ale jesli Twoj przeciwnik wystawi jakies machiny (te strzelajace z obsluga) to IMO powinieles miec harpie i/lub shadów.
Bison pisze:Szczególnie forma "przyszłem" ... no normalnie masakra.

Wyobraźcie sobie apokalipse, ukazuje się Bóg i mówi "Oto przyszem" ...
:lol2:

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Olac ST i zajac sie resztą rzeczy. ST najlepiej zwazywic bo ubijanie 10W za 350 pts. jest raczej średnio opłacalne..
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2177
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Racja, choć ewętualnie można go nadpsuć.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

ewentualnie tak ;)
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1390
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

I ja tam lubią COK , Hydry , DR , harpie i kolo nie wie w co strzelać , a jak masz balisty to i łądnie obsługę ściągniesz ^^

ajpinus
Chuck Norris
Posty: 415

Post autor: ajpinus »

Temat byl dobry ale na 6 edycje, teraz de maja tyle uniwersalnych a zarazem grubo przegietych oddzialow typu bg, shades, harpie w corach, hydry czy assasini ze oplaca sie je brac w starciu z kazda armia. Do tego dochodza naprawde nienormalne przedmioty typu PoK i RoH ze trudno sie oprzec wrazeniu ze De sa niestety najpardziej nagieta armia stworzana przez GW.

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

ajpinus pisze:De sa niestety najpardziej nagieta armia stworzana przez GW.
powiedzial co wiedzial i pomaszerowal dalej zwiedzac pustkowie gdzie slad po nim zaginol... :lol2:
ObrazekObrazek

Cyciek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129

Post autor: Cyciek »

co to PoK i co to RoH??

Cyciek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129

Post autor: Cyciek »

co to PoK i co to RoH??

Awatar użytkownika
Torres
Wodzirej
Posty: 675
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Torres »

Pendant of Khaeleth i Ring of Hotek

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

trudno sie oprzec wrazeniu ze De sa niestety najpardziej nagieta armia stworzana przez GW.
a to dobre :lol: fajnych "rzeczy" mozna sie dowiedziec tutaj ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Koz@a
Chuck Norris
Posty: 466
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Post autor: Koz@a »

trudno sie oprzec wrazeniu ze De sa niestety najpardziej nagieta armia stworzana przez GW.[/quote]





heh a ja zawsze myślałem że najbardziej gięte są Danonki i VC :D a tu prosze takie rzeczy :P

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2177
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Widać kolega ajpinus nie miał jescze do czynienia z BK z DB, czy też Plaguebearersami i wydaje mu się, że nowe DE to coś strasznie przegiętego. Fakt DE są silne, ale raczej nie bardziej niż inne armie (no, może poza ogrami :wink: ).
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

ODPOWIEDZ