DMP Łódź 29-30 sierpnia 5x2250

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Re: DMP Łódź 29-30 sierpnia 5x2250

Post autor: Morrok »

to przecież element taktyki rogatego. Wnieść w twój spokojny i niezburzony, kołkowy umysł fale zamętu byś na DMP nie mógł się skupić.

Ja tu nie widzę spamu ;)

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Co sie dziwisz przecież Kołek broni tytułu :D
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

tia... :)
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

spazo
Plewa
Posty: 9

Post autor: spazo »

:)

Rozmowy zaiste ciekawe bardzo, ale niewiele wnoszą do tematu. Mógłbym prosić moda o przeniesienie ich do innego wątku?

Ja natomiast prosiłbym o wyjaśnienie, w jaki sposób można zaklepać sobie nocleg w akademiku nie płącąc akredytacji na cały konwent w przedpłacie.

Jaki jest termin odpowiedzi na wysłane zgłoszenia?

Pozdro

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1950
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Wasze doszło, a co do tego zaklepania to miałem dostać info i nie dostałem więc będę musiał przedzwonić.
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

Jedzie ktos autem z trójmiasta czy wlaczacie alkociag - można sie dołaczyc i dowiedzieć o której jedziecie?

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

zafael pisze:Jedzie ktos autem z trójmiasta czy wlaczacie alkociag - można sie dołaczyc i dowiedzieć o której jedziecie?
jedziemy pewnie i tak i tak, Snot autami, BWT chyba pociagiem, co do aut jedziemy zapewne jakos kolo 5-6 rano w sobote
co do dolaczania to nie wiem ile mamy aut i ile osob chcacych w nich jechac, ty bys wnosil auto czy chcial sie do kogos wbic? czy preferujesz pociag?
dokladniejsze ogarnianie w tym temacie ruszy zapewne pod koniec przyszlego tygodnia

pzdr

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Hej, mam pytanie do kolegów z Ośmiornicy i reszty graczy z Łodzi. Prawdopodobnie ze względu na moją magisterkę, będę musiał wpaść do Łodzi już w piątek. Czy któryś z was mógłby przenocować mnie z piątku na sobotę przed DMP w miejscu niezbyt oddalonym od lokacji Polconu? Byłbym bardzo wdzięczny i pewnie będę mógł się zrewanżować noclegiem 200m od miejsca gdzie będzie Bazyliszek.
Obrazek

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

thurion pisze:
zafael pisze:Jedzie ktos autem z trójmiasta czy wlaczacie alkociag - można sie dołaczyc i dowiedzieć o której jedziecie?
jedziemy pewnie i tak i tak, Snot autami, BWT chyba pociagiem, co do aut jedziemy zapewne jakos kolo 5-6 rano w sobote
co do dolaczania to nie wiem ile mamy aut i ile osob chcacych w nich jechac, ty bys wnosil auto czy chcial sie do kogos wbic? czy preferujesz pociag?
dokladniejsze ogarnianie w tym temacie ruszy zapewne pod koniec przyszlego tygodnia

pzdr
Auta jeszcze nie wnosze ... bo prawko w trakcie robienia
jest mi w zasadzie obojetne tylko zeby z kimś dojechac - w kupie rażniej :P
Zreszta wisze od jakies 2 lat jednemu Gdańszczaninowi Piwko to bedzie okazja postawić ;) Byle by dojechać na DMP :P

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1950
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Kalesoner pisze:Hej, mam pytanie do kolegów z Ośmiornicy i reszty graczy z Łodzi. Prawdopodobnie ze względu na moją magisterkę, będę musiał wpaść do Łodzi już w piątek. Czy któryś z was mógłby przenocować mnie z piątku na sobotę przed DMP w miejscu niezbyt oddalonym od lokacji Polconu? Byłbym bardzo wdzięczny i pewnie będę mógł się zrewanżować noclegiem 200m od miejsca gdzie będzie Bazyliszek.
Ktoś się pewnie znajdzie. U mnie zawsze można się przespać, ale to cholernie daleko od hali jest.
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1950
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Rozmawiałem w sprawie akademików i nie ma problemu żeby zamówić je pomimo braku pełnej akredytacji. Jak nie ma w formularzu to napiszcie w uwagach i będzie dobrze. To jest info od polconowego capo di tutti capi, więc powinna być prawdziwa. :)
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1551
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

czyli wystarczy zaznaczyc byle co a w Uwagach napisać ze chce 2 dni i ze akademik i uiścić odpowiednią opłatę?

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

b_sk pisze:Rozmawiałem w sprawie akademików i nie ma problemu żeby zamówić je pomimo braku pełnej akredytacji. Jak nie ma w formularzu to napiszcie w uwagach i będzie dobrze. To jest info od polconowego capo di tutti capi, więc powinna być prawdziwa. :)
a kazdy musi to sobie robic indywidualnie czy mozna zrobic dwudniowa akredytacje grupowa po prostu :) ?

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1950
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

thurion pisze:
b_sk pisze:Rozmawiałem w sprawie akademików i nie ma problemu żeby zamówić je pomimo braku pełnej akredytacji. Jak nie ma w formularzu to napiszcie w uwagach i będzie dobrze. To jest info od polconowego capo di tutti capi, więc powinna być prawdziwa. :)
a kazdy musi to sobie robic indywidualnie czy mozna zrobic dwudniowa akredytacje grupowa po prostu :) ?
Jest napisane:
Zgłoszenia grupowe oraz pytania w sprawie akredytacji proszę kierować na adres akredytacjapolcon@gmail.com.

Więc na waszym miejscu pchnąłbym maila na ten adres z wszystkimi potrzebnymi informacjami i poprosił o konto, na które można wpłacić kasę.
Rzymek pisze:czyli wystarczy zaznaczyc byle co a w Uwagach napisać ze chce 2 dni i ze akademik i uiścić odpowiednią opłatę?
Też myślę, że da radę, ale chyba lepiej grupowo.
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
Leszczu
Chuck Norris
Posty: 641
Lokalizacja: Krotoszyn, Zielony Smok
Kontakt:

Post autor: Leszczu »

Idzie pocisnąć jakiegoś wała, żeby zapłacić akredytacje za sobote - niedziele ale w piątek spać na sali nie odwiedzając konwentu ?

Awatar użytkownika
Marek G
Kretozord
Posty: 1874
Lokalizacja: Warszawa Kamionek

Post autor: Marek G »

zgloscie do ligi turniej :).

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Chciałbym złożyć już akredytację na moją grupę, lecz się zastanawiam co z noclegiem ? Gdzie będą spać wszyscy uczestnicy DMP ??

Może B_sk zarządź coś, tak abyśmy mogli w nocy razem popić, a nie że każdy w innej części miasta...
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1950
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Akademiki są rzut beretem od hali sportowej, sala wspólna pewno też. Dookoła pełno pubów i klubów bo to w końcu miasteczko studenckie w Łodzi, a na środku jest mały park, w którym zdarzało mi się pić spore ilości wódki. Myślę, że z piciem nie będzie problemu. :wink: Jak sensowna liczba osób wyrazi chęć to mogę nawet skoczyć do któregoś z pobliskich pubów i zaklepać parę stolików na sobotnio/niedzielny wieczór bo pracuję tuż obok.
A licky boom boom down!!!

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Ale turniej do ligi kiedyś zgłosicie?
Obrazek

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

karlee pisze:Chciałbym złożyć już akredytację na moją grupę, lecz się zastanawiam co z noclegiem ? Gdzie będą spać wszyscy uczestnicy DMP ??

Może B_sk zarządź coś, tak abyśmy mogli w nocy razem popić, a nie że każdy w innej części miasta...
nasza drużyna optuje za akademikiem..
wspólna sala oznacza hałas, ludzi przebranych za elfy i zapewne prohibicje...

a w akademiku przynajmniej prześpię się na łóżku :)
Obrazek

ODPOWIEDZ