Praca na Play Mini Of The Month XLI krasiowy Thane

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ

Awatar użytkownika
Mapet
Falubaz
Posty: 1148
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński/SNOT Gdynia

Post autor: Mapet »

pingu pisze:bo micro art studio postarało się żeby podstawka nie miała 20x20 tylko 18x18 ;), Kuba zobaczysz w mielcu;)
znam ten ból :D ... ja kupiłem 6 podstawek pod jazdę, zrobiłem figurki, zamówiłem treja... i się okazało, że oddział jest o ponad 1cm węższy niż powinien być :shock:

Jeśli chodzi o Twojego bohatera to proponuje:
albo odpiłować dół podstawki z micro art i dokleić w jej miejsce normalną;
olać to że jest mniejsza (w oddziale na jednym kolesiu tego nie będzie widać) i odkleić tą dolną
lub zeszlifować połączenie podstawek na gładko tak aby nie było widać odcięcia

bo moim zdaniem na razie psuje to mocno cały efekt

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

mam zamiar przykleić w tym miejscu posypkę zielona żeby wykładało jak zarośnięte porostem
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

bardzo fajny, żywy i kolorowy krasiek ;) duże wrażenie zrobił na mnie ten żółty płaszcz! bardzo niespotykana kolorystyka ;)

Gunnila
Mudżahedin
Posty: 212

Post autor: Gunnila »

Gratuluję wygranej w konkursie :)
A ja się zastanawiałam, czemu ta podstawka taka wysoka, stawiałam na kompleks niższości ;)

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Dzięki:) a co do kolorysyki to tak bedzie wyglądała cała armia niebieski z żółtym ;) w końcu to glówna twierdza
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

ODPOWIEDZ