Salwa z Boltera Turniej 2700pts 09.05.2010 SPECIAL CHARACTER

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Re: Salwa z Boltera Turniej 2700pts 09.05.2010 SPECIAL CHARACTER

Post autor: Morrok »

Marys pisze:Bardzo Was przepraszam, że nie dotarłem (szczególnie Kosza i Morroka), ale miałem mały sajgon.

spoko

Kosza i tak nie bylo, a ja wpadlem tylko na chwile, zeby pojsc z plewkami na bro ;)

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

hmmm...
...

1. Dymitr
2. Maciek Sz.
3. Thomas
4. Mieks
5. Malal
6. Janiszek
7. Khumanoe
8. Maciek
9. Bałagan
10. Marcins
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

Punkty, punkty 8)

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

Marcin, to nie Dymitra wina, że postanowiłes wystawic armie ktora zajmuję dwa blaty 48x48. Trzeba dopasowywac rozpiski pod turnieje, nie na odwrót.
Dymitr: Punkty zamiesc.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

zasyanów się dwukrotnie zanim kogoś obrazisz...
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

Karczmarz pisze:Trzeba dopasowywac rozpiski pod turnieje
trzeba również dopasowywać stoły do formatu...

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

No fakt, Marcin też ma rację.
Prawda jest taka, że można byłoby zrobic większe stoły. No ale jak więcej osób ma armie w max. 60 figurkach + sam organizator, to tak jest. Albo przynajmniej dwa takie stoły mogłyby się znaleźc.

Ja co do turnieju mam zastrzeżenie takie, ze nagród powinno byc więcej. Dwie nagrody na ponad 10 osób to czysty zysk, a chyba nie o po to się gra w tą grę. A tak to nawet osoba początkująca ma szanse na chocby blister czy farbke.
Warto się nad tym zastanowic i zrobic jakiś układ nagród na lokalach.
A tak w ogóle to o rozplanowaniu nagród powinni gracze dowiedziec się na początku turnieju, a nie na samym końcu.

A co do obrażania kogoś przez kogoś, to stwierdzenie "jesteś słaby" również zalicza się do obrażania kogoś.
Nie bądźmy hipokrytami.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

1. miedzy "jestes slaby" (na co jest wymierny dowod w postaci 0ptk z bitew) a "jestes debilem" jest pewna różnica...to prawda, na tym poprzestańmy.
2. zawsze przy 10 osobach robimy 2 miejsca
3. przykro mi ze znow Ci sie nie udalo wygrac...hmmm jak przestaniesz popelniac takie bledy to moze cos ztego bedzie
4. Pozdrawiam i dziekuje wszystkim przybyłym. Mi gralo sie fantastycznie
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

...
Niektórych można bardziej obrazic słowem "jesteś słaby" niż półgłówek.
Zawsze tzn. kiedy? Nie przypominam sobie takiej sytuacji. I na moich turniejach i na Morroka zawsze jest losowana.
Błedy? Jakie? To nie błedy. To stół,kości i może za duza przerwa w graniu.
Popatrz na swoje paringi i na moje. Ty w trzeciej bitwie na pierwszym stole grałeś z Kumanem i jego bestiami, a ja z Szawicą i VC. Chyba nie musze mowic kto miał trudniej. Kolejny raz stwierdzam fakt, że system szwajcarski ssie, na lokalach oczywiscie.

Pozdrawiam

Miałem nadzieję, że odpuścicie już sobie i obejdzie się bez cenzury...nie udało sie. Bardzo proszę sobie klulturalniej ubliżać, najlepiej tak żeby mod nie zrozumiał. Pozdrawiam -Lohost

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

nie byłem na turnieju ale mam takie pytanko do pana Karczmarza janiszka:
skoro system szwajcarski ssie to jaki system proponujesz???
pucharowy????? czy jaki????

pucharowy jest do bani bo czasami ciężko będzie dobrać przeciwników i się okaże ze w 2 i 3 bitwie grasz z tą samą armią co ty masz (miałem taki przypadek)
szwajcarski jest dobry bo można krorektować takie błędy jak napisałem powyżej
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

mój nauczyciel od wosu mawia:
''demokracja jest najgorszym systemem ale lepszego nikt nie wymyślił'' :mrgreen:
podobnie jest w tym przypadku...

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

Marcin ma rację.
Jarek: Nie wiem, wisi mi to. Jedynie komentuje. 8)

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Karczmarz pisze:Ty w trzeciej bitwie na pierwszym stole grałeś z Kumanem i jego bestiami, a ja z Szawicą i VC. Chyba nie musze mowic kto miał trudniej. Kolejny raz stwierdzam fakt, że system szwajcarski ssie, na lokalach oczywiscie.


no cóż może jestem noobem, może nie jestem Pro(blem), może nie gram z zajebistą fantazją ( a może na odwrót ), ale jeśli znalazłem się w 3 bitwie na 1 czy 2 stole, to znaczy że miałem farta i tyle czy też może jednak taktyczne sprawy się bardziej potoczyły myślą mą niz przeciwnika, a nie miałem łatwo...

po za tym nie jest normalne że minoski które szarżują na chaos knightów z 9A w trafia 3 ( a 2 na pewno zraniłem i polegli ) to jest już nie moja wina, tak się kostki turlają i tyle... to samo tyczy się szarży razorgory w knightów choć tam ładnie SV szły. :?

pozdrawiam :)

ps.: masz następnym razem chalenga :twisted:

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

szacun Dymitr (masz to co się liczy, szacunek człeka ulicy ;) :P)
oprócz 22 grmy w maju jeszcze jakiś tur?
Janiszek pewni sugeruje system który od niedawna obija się w pewnych tematach, tam na dole gdzieś jest tur "Jam cię wybrał", poczytajcie sobie i się pomyśli, warto spróbować ;)

pozdro
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

@Kuman: Ale z Ciebie burak :P . Wcale nie miałem na myśli twój skill, tylko armie. Między VC a Bestiami jest przepasc. I o to mi chodziło, a nie o to czy jesteś słaby czy nie. A wiec wiesz, nie dopowiadaj sobie :lol2: 8)
To, że grałeś na 1-szym stole to nie szczęscie, a udane bitwy. Taktyka, przeciwnik, kosci. W takiej kolejności :P
A co do czelendża to bardzo chętnie, aczykolwiek nie wiesz na co się porywasz. Monster truck skaveński :P

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Karczmarz pisze:@Kuman: Ale z Ciebie burak :P . Wcale nie miałem na myśli twój skill, tylko armie. Między VC a Bestiami jest przepasc. I o to mi chodziło, a nie o to czy jesteś słaby czy nie. A wiec wiesz, nie dopowiadaj sobie :lol2: 8)
To, że grałeś na 1-szym stole to nie szczęscie, a udane bitwy. Taktyka, przeciwnik, kosci. W takiej kolejności :P
A co do czelendża to bardzo chętnie, aczykolwiek nie wiesz na co się porywasz. Monster truck skaveński :P
walka pomiędzy Skaveny vs VC a WoCh vs bestie nie wiele się różni, w pierwszym przypadku oboje macie silną magie i masy a w drugim przypadku oboje mieliśmy po 2 ruchome katapy taką o magię i po 2 / 3 oddziały naporu i tyle... :twisted:

co do mego skill nie oszukujmy się nie jest najlepszy, może przeciętny ( w sumie głupio się oceniać w tym kierunku ) ale tak mi się wydaje, masz inne zdanie? z chęcią posłucham też opinii innych osób 8)

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

Kuman, nie porównuj magii VC do Skavenów, gdzie VC jeszcze mają Manfreda. Miał z 14 kości, znał całe 2 lory i miał 4 popychaczki. Paring był trudny, ale brakowało tylko dojscia jednej abominacji i bym wygrał. Ale nie doszła.
Twój skill-nie wiem co mam opisac. Dawno mnie nie było, nie wie jak grasz. Na czelendzu za tydzien bede mogl powiedziec cos więcej. :P

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

na 22.05.2010 niestety mię nie będzie, będę już w nowej robocie i na razie chcę się zaaklimatyzować, w mym fachu jednak zmiana zakładu to duża różnica... no ale jak nadejdzie czas to będzie wyzwanie :D

ps.: dlatego szkoda że już turniejów nie ma w niedziele może "ya" zrobię jeśli macie ochotę na kolejne ograniczenia choć już określonych z góry :roll: jak coś piszcie prv i się zastawanie i dobiorę odpowiedni termin :)

ODPOWIEDZ