Ranking Ligi WFB 2012

Moderator: swieta_barbara

Zablokowany
Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: Ranking Ligi WFB 2012

Post autor: swieta_barbara »

Grolshek w Wawie juz od jakiegos czasu robi turnieje niezglaszane do ligi (bodaj Rivendell sie to nazywa). Nikogo z graczy ligowych na nich nie uswiadczysz, nikt nie ma problemu ze turnieje sa punktowane tak czy inaczej, ogolnie sprawdza sie to bardzo dobrze i te typki przychodza potem na Narbutta na normalne turnieje ligowe.

Awatar użytkownika
Napoleon
Wałkarz
Posty: 83
Lokalizacja: Łódź United
Kontakt:

Post autor: Napoleon »

Nie wiem czy to właściwy temat i właściwa osoba (naczy ja - nie wiem czy nie powinien tego robić zembol od nas albo inny delegat) - jesli nie proszę o informację jak powinna wyglądać właściwa procedura.

Proszę o dopisanie klubu "KGB Marauder" do id 2449 (Ośmiornica jeśli to możliwe to nadal zostaje - mamy w Łodzi pare osób dwuklubowych - jesli się nie da proszę o informacje bo będe musiał coś pomyśleć....)
Proszę o zamianę klubu na "KGB Marauder" dla id 1963, 4146, 4177, 2444, 3910, 3911
Prosze o scalenie kont 4205 z 4178 oraz dopisanie klubu "KGB Marauder" do scalonego konta.

Miśku - dałbyś radę uaktualnić listę graczy z OŁ ? Np. Ty czy cahir nie macie klubu podanego.... No i trzeba będzie zobaczyć co z dwuklubowymi ludźmi - nie ruszałem ich póki co.

Zablokowany