Skaveńskie Q&A

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cosmo
Oszukista
Posty: 886
Lokalizacja: Zabrze

Re: Skaveńskie Q&A

Post autor: Cosmo »

Ja wiem czy dziwny... No tak jak pisali - taki jak dzwonu i Furnace'a.. Samotne stworki zawsze mialy szerokosc 50mm, ale z drugiej strony przy 60 zetkniesz sie z wszystkimi modelami w klocku. Pytanie czy tego chcesz czy nie...

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

jak ma byc 60x100 to gw planuje wydać duuuży model, w chuj wielki, żeby im puste przestrzenie w głowach wypełnić.

Chyba pierwszy raz będę za polhammerem i prosił LS żeby dozwolili 50x50 i 60 x100 [-o<

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Arbiter Elegancji pisze::| skąd im się wzięło 6x10, co to w ogóle za jakiś dziwny rozmiar?

P.s.: A jak swoją abomkę dopiero jakieś dwa tyg. temu na 50tke przykleiłem :cry:
dlatego ja wstrzymałem się z mocowaniem mojej abomki na jakakolwiek podstawkę ;)
myślę, że rozmiar podstawki będzie w pewnym stopniu ograniczał możilwości abomki ale dopóki nie pojawi się w FAQ za robotę się nie biorę...

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

Kij im w oko, Shinoo prawda, że będzie 50x50 podstawka? Prawdaaaaaaaaa? :oops: :wink: :^o =P~

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

Janiszek pisze:Kij im w oko, Shinoo prawda, że będzie 50x50 podstawka? Prawdaaaaaaaaa? :oops: :wink: :^o =P~
nie wiem co to tobie zmienia skoro i tak za miesiąc zmienisz armie #-o

ale jestem za opcją 50x50 bo już zrobiłem model :mrgreen:

Knight
Wodzirej
Posty: 724
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: Knight »

Jaki zasięg mają warpstone stars?
Przy warpstone stars jest -1 do trafienia za multiple shot?

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

9 ".Nie.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Dlaczego nie?
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

i skąd wziąłeś te 9"?
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

Knight pisze:Jaki zasięg mają warpstone stars?
Przy warpstone stars jest -1 do trafienia za multiple shot?
wg zasad z RB gwiazdki mają 6 cali i kara -1 za wielokrotny strzał obowiązuje, tak więc szału nie robią :)


swoją drogą fajna była interpretacja która krążyła po necie, że skoro nie ma wypisanego zasięgu to są bez zasięgowe i można nimi świgać po całej mapie

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

tyle, że warpstone stars to broń magiczna i zasady ogólne throwing weapon nie obowiązują tutaj (odnośnie zasięgu, multiple shots dalej sa na -1)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

nie ma podanego zasięgu dlatego można mniemać iż jest to 6''
i nie wiem skąd wzięło się 9'' nigdy o tym nie słyszałem.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

bardziej bym się skłaniał do zasięgu z 6 edycyjnych gwiazdek, ale dalej to jest tylko przypuszczenie
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Hobbit
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: O(j)pole

Post autor: Hobbit »

Afro pisze:tyle, że warpstone stars to broń magiczna i zasady ogólne throwing weapon nie obowiązują tutaj (odnośnie zasięgu, multiple shots dalej sa na -1)
Jeżeli tak to zinterpretujesz, to jednocześnie robią się bezzasięgowe. Albo bierzemy całe zasady broni rzucanej, albo żadnej. Droga środka nie istnieje.
O największy z wielkich! Co będziemy robić w tej edycji? To samo co w każdej głupcze... Opanowywać świat!
Opolski klub gier bitewnych "WarAcademy"

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

Afro pisze:tyle, że warpstone stars to broń magiczna i zasady ogólne throwing weapon nie obowiązują tutaj (odnośnie zasięgu, multiple shots dalej sa na -1)
Ignorujesz special rules broni a nie jej basic rules, więc zasięg 6 cali moim zdaniem nadal obowązuje

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Pytanie które mnie nurtuje od jakiegoś czasu:

Dlaczego wszechobecne są oddziały slejwów w liczbie 21, dlaczego nie 20?
Muzyków jeszcze jestem w stanie zrozumieć (choć sam nie wystawiam), ale magicznej liczby 21 nie ogarniam. Ktoś mógłby mi wytłumaczyć?
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
antonio
Chuck Norris
Posty: 529
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: antonio »

kluczem do rozwiązania tej zagadki jest panika przy stracie 25% oddziału :wink:
Obrazek

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

Dokładnie. Jak masz 20, to przy zabiciu 5 slejwów masz panike. A jak masz 21 to musisz zabic ich 6.
Niby to nie dużo a jednak :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

a ja wystawiam 22, 23 lub też 33, 47 lub sto milionów :>

Awatar użytkownika
Malcavian
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Malcavian »

grałem wczoraj z VC, kiedy przyszło do strzelania Doomwheela przeczytałem odpowiedni fragment w booku i mam dylemat :
doomwheel musi trafiać swoimi pierunami na BS gryzonia w środku czy są to auto hity?

ODPOWIEDZ