Wszelkie krasnoludzkie rozważania przy piwku

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Re: Wszelkie krasnoludzkie rozważania przy piwku

Post autor: Gobo »

Trzeba na bugman'sa patrzeć. Ostatnio była super oferta 21 hammerów z 5ed za 35Ł. I jeszcze kilka innych okazji. ;)
Movements Trays dla Twojej armii ---> http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=24758

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Gobo proszę Cię - jaki refleks trzeba mieć, jak oni poszli na pniu ;]
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

Dziwi Cię to? ;) Przy cenach z eBaja, dochodzących czasem do 8Ł/standardowy model to tamta oferta była prezentem. :)
Movements Trays dla Twojej armii ---> http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=24758

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Brałbym jak smok dziewice ;]
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
lividius
Mudżahedin
Posty: 295
Lokalizacja: głęboka prowincja

Post autor: lividius »

Po moim trupie, Kumotrze :wink:

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Ha! Mogę stawać gdzie chcesz. Na brody!
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Poczekam zatem, aż się wytniecie nawzajem i sam sięgnę po miodzik :mrgreen: :wink:

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Chyba z ucha ;p
A tak przy okazji będę niedługo zabierał się za dziadków - nie ma ktoś okazyjnie do odpalenia kilku ;] tak z 10.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ja mam dokładnie 40, ani mniej, ani więcej, Ty zaś oczywista do 100 pewnikiem chcesz docisnąć :mrgreen: ... Dziadki z 4 ed. rozumiem?
No to niedługo i ja się za nich zabiorę :wink: ...

Borss
Pseudoklimaciarz
Posty: 23

Post autor: Borss »

Witam, czekam jeszcze na swój egzemplarz army booka poza tym nie mam specjalnie doświadczenia w grze krasnoludami. Obejrzałem przed chwilą omówione nowego podręcznika na youtubie wykonane przez niejakiego Maloriana. Po tym dość długim filmiku przyszło mi do głowy pytanie, które chciałbym wam zadać. Rozważaliście może wersję armi bardziej ofensywną z mniejszą liczbą maszyn za to np z 4 lub więcej gyrosami, z oddziałami z vanguardem. Jak widzicie w takiej armii irondragonów. Jak widzicie w ogóle rolę tej formacji. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Moim zdaniem opcja ofensywna skończyła się wraz z nowym bookiem, brak popychaczki czy Mro challenge mocno nas ogranicza, ale trzeb pograć i zobaczyć czy się da.
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Dziś na 2,4k z 4 maszynami [ 2x aramta 2x organki ] i 3 klcokami i 4 bohaterami... skaveny zjadly mnie magia :( :( . W starym booku bym wygral ale ... w tym.. trza postawić chyba na full napór
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
TomashWwl
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: BeefTown / WaWa

Post autor: TomashWwl »

Vanguard na Hamkach i Longach + spam Gyrosow super sprawdzał się w grach z HE i WE. Płoną jak szmaty :D

Niestety, z pancernikami czy DoCh Gyrosy nadają się jedynie jako odginaczki i tutaj zaczyna boleć brak większej ilości maszyn. Bomber fajnie jak trafi centralka i to na tyle.

Organki z RofAccu dają radę. Albo po prostu mam dobrze wyważone Artyleryjki ;) do zestawu Cannon z RofForging i to tyle z mojego parku

Lord puszka mimo ze nie ginie to nikt nie chce podchodzić pod 2xRofMight wiec chłopak nie miał okazji się wykazac.

Smith z BreathRingiem (wiadomo ocb) must have do zdejmowania regenki

To tyle rozważań po domowych grach przy piwku, za tydzien pierwszy warzywniak na lokalu ;)
Remo pisze: Ja bym tabelkę miscasta też usunął bo czasem komuś Wampira wsysnie i jest to smutne i niesprawiedliwe i w ogóle brak balansu... :roll:

Borss
Pseudoklimaciarz
Posty: 23

Post autor: Borss »

TomashWwl, ile gyrosów wystawiałeś spamie ?

Awatar użytkownika
TomashWwl
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: BeefTown / WaWa

Post autor: TomashWwl »

Na Elfy zagrałem 3x Gyro + Bomber, potem na rzecz cannona wypadł 1 Gyro i ostatecznie rozpa szlifuje się do 1Gyro 1Bomber. Tyle zostało ze spamu ;)
Remo pisze: Ja bym tabelkę miscasta też usunął bo czasem komuś Wampira wsysnie i jest to smutne i niesprawiedliwe i w ogóle brak balansu... :roll:

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Da się złożyć irondrake'ów z głowami ironów? Ze zdjęć wypraski wydaje się, że tak (jak w hamkach i longach) ale wolę się upewnić :wink:
Kupię piratów slayerów i metalowe dwarfy z V edycji - thundererów, kuszników, clansmenów, longbeardów (ale jak macie jakieś inne to też dajcie znać).

Borss
Pseudoklimaciarz
Posty: 23

Post autor: Borss »

To jeszcze jedno pytanko do TomashWwl jak cie się sprawdzał gyrobomber? jest wart swoich punktów i miejsca w Rare'ach?

Awatar użytkownika
TomashWwl
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: BeefTown / WaWa

Post autor: TomashWwl »

Jak pisałem, w bitwach z elfami potrafi zrobić spustoszenie w szeregach, z czymś cięższym T4+ już było tak sobie. Pewnie podobnie będzie z klockami VuCetów. Dodatkowo skupia uwagę i ostrzał, bo to zawsze coś co ci lata nad głową więc psychologiczny aspekt uważam za równie ważny. Czy jest wart swoich pktów? Dla mnie tak, nawet jeśli ma raz zrzucić bombę i posłużyć jako odginaczka
Remo pisze: Ja bym tabelkę miscasta też usunął bo czasem komuś Wampira wsysnie i jest to smutne i niesprawiedliwe i w ogóle brak balansu... :roll:

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Takie cos na internetach znalazlem... to nowy Ungrim ?
http://i.imgur.com/0ZjuDFP.jpg
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Fuxiorr - jak się przyjrzysz to zobaczysz, że to konwersja z nowych plastikowych modeli. Ale całkiem fajna.
Model Ungrima póki co pozostaje stary.

EDYTA:
A po przyjrzeniu się to nie jestem pewien czy to nie photoshopka...
Obrazek

ODPOWIEDZ