Drużynowe Mistrzostwa Polski

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

A bedzie grill jak w zeszlym roku?? :D
podpis nieregulaminowy - administracja

Koszo
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 111
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Koszo »

Malal pisze:Łeeeee.........bez oceny malowania liczacej sie do koncowego wyniku :twisted: :wink: :P
i tak nie zdąże wszystkiego zrobić... :D

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

Zgłoszenia i rozpiski!: Należy wysłać na rogaty-szczur@o2.pl

• Zgłoszenia należy nadesłać do 26.08.2008 r. Zgłoszenie powinno zawierać nazwę drużyny, dane 5 graczy (razem z numerami ID graczy – patrz www.ligawfb.prv.pl), 5 rozpisek! i wyznaczonego spośród nich kapitana, prosilibyśmy również o telefon kontaktowy.
tajne czy jawne rozpiski wysylamy?
Beasts of Chaos - circa 5k
Warriors of Chaos - circa 5k
Daemons of chaos - circa 3,5k

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

jedziemy do Was Falubazy :) , dzisiaj doszliśmy do ładu ze składem

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

tajne czy jawne rozpiski wysylamy
Spodziewalem sie ze to bedzie trudne pytanie, ale nie że az tak .... ;)
Beasts of Chaos - circa 5k
Warriors of Chaos - circa 5k
Daemons of chaos - circa 3,5k

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

nie doceniales sie ;)
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Hrabia
Chuck Norris
Posty: 448
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Hrabia »

thurion pisze:takie pytanko, nie moglibyscie zmienic terminu zgloszen na pare dni wczesniej? (...) troche wyolbrzymiam
Dokładnie tak - wyolbrzymiasz ;) Jak się ktoś spóźni to dostanie kopa ode mnie ;) W najgorszym razie będziecie robić rozkminkę w drodze na turniej ;)
Kotlet pisze:No co wy mowicie, jak najbardziej powinien sie liczyc najpierw wynik bezposredniego meczu, a nie punkciory nabite na plewiuszach.
Stosujemy system szwajcarski, więc punkty zdobyte w kolejnych rundach liczą się jednakowo. Gdyby była pucharówka to by się liczyły wyniki konkretnych starć pomiędzy zespołami - jak dla mnie proste ;) System i tak został zmieniony żeby nie było systuacji że jakiś team wybija się na "plewiuszach" i wydaje mi się być całkiem niezły w tym roku.
Malal pisze:A bedzie grill jak w zeszlym roku??
Będzie, ale nie darmowy :P Za to o niebo tańszy niż ten w Wawie. More details to follow ;)
Szafa@poznan pisze:tajne czy jawne rozpiski wysylamy?
:roll: tajne. A Szmajson, który będzie sprawdzał rozpiski sobie powymyśla jakie przedmioty się tam kryją ;) A na poważnie - jawne rozpiski, jak zwykle. :)
Zaszłyszane na jakimś turnieju:
- Twój WS?
- Tak

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

nie żebym był czepialski, podejrzliwy, wierzyl w spiskowe teorie i kogokolwiek o cos podejrzewal (szczegolnie team ktory wygral chyba 2 z 3 poprzednich dmpów) ale takie rozwiązanie nie budzi we mnie zadowolenia ;)
Beasts of Chaos - circa 5k
Warriors of Chaos - circa 5k
Daemons of chaos - circa 3,5k

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Hmm w sumie do pewnego stopnia jest to dość ekhe dziwna sytuacja. Mnie również ona zdziwiła jak podawałeś powyższy cytat.
Jakoś rozwiążemy na pewno tą sytuację

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Hrabia pisze:
:roll: tajne. A Szmajson, który będzie sprawdzał rozpiski sobie powymyśla jakie przedmioty się tam kryją ;) A na poważnie - jawne rozpiski, jak zwykle. :)
to kto gra w Rogatym Alpha jak Szmaja sprawdza rozpiski :P ?

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1558
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

Szmaja, potem sie okaże ze mam w rozpisce 4 inzynierów i 200 halabardników:P

Awatar użytkownika
Hrabia
Chuck Norris
Posty: 448
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Hrabia »

Po wielu bojach z administracją uczelni udało nam się wynająć lepszą salę na rozgrywki DMP. Nowa sala gimnastyczna znajduje się na ul. Szafrana dosłownie kilkanaście metrów od głównego budynku konwentu. Dzięki czemu łatwiej będzie można skorzystać z atrakcji, które oferuje Polcon.

Wspólne sale oraz akademiki znajdują się w promieniu 100-150 metrów od sali DMP oraz głównego budynku Polconu co jeszcze bardziej powinno cieszyć (będzie można wstać 5 min przed bitwą - chyba, że ktoś chce wziąć prysznic ;) ). Co więcej na terenie konwentu, przed budynkiem głównym imprezy, rozłożony będzie namiot o powiechrzni 500m2 oraz kilka mniejszych namiotów, w których mieścić się będzie knajpa konwentowa - w środku oprócz muzyki i piwa także żarcie :)

Tak jak było mówione wcześniej w sobotę będzie otwarta osobna recepcja dla graczy DMP - przeniesienie sali nic w tym temacie nie zmieniło. Recepcja dla graczy będzie się znajdować na sali gimnastycznej.

Na stronie http://www.polcon2008.pl/galeria.php Można zobaczyć zdjęcia sali oraz budynku konwentu. Na stronie Polconu znajdują się też szczegółowe informacje na temat dojazdu do miejsca imprezy z dworców oraz dla zmotoryzowanych. (razem z mapkami)
Zaszłyszane na jakimś turnieju:
- Twój WS?
- Tak

Awatar użytkownika
Arte
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Arte »

srogi los świeżo lakierowanego i polerowanego parkietu ;(

Awatar użytkownika
Hrabia
Chuck Norris
Posty: 448
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Hrabia »

Będzie wykładzina na sali :) Nic się nie uszkodzi :)
Zaszłyszane na jakimś turnieju:
- Twój WS?
- Tak

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Arte pisze:srogi los świeżo lakierowanego i polerowanego parkietu ;(
Hmm bardziej niz o parkiet obawiam się o los moich 4 liter. Miejmy nadzieję że końcówka sierpnia będzie w miarę ciepła i nei bedzie problemu ze spankiem :D

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Czy mogę się wbić w piątek wieczorem, tylko na nocleg i nie płacić wejściówki za piątek?
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

Jeszcze jedna sugestia:

Na każdym poprzednim DMP istniała zasada "parowania z których wynikaloby że graja ze soba dwei druzyny 1 klubu sa automatycznie ustawiane inaczej".

Tym razem tego nie ma - mam nadzieję że to po prostu przeoczenie, a nie ze celowo dopuszczacie gry skład alfa vs skład beta.
Beasts of Chaos - circa 5k
Warriors of Chaos - circa 5k
Daemons of chaos - circa 3,5k

Awatar użytkownika
Hrabia
Chuck Norris
Posty: 448
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Hrabia »

Jak mi pokażesz w regulaminie z zeszłego roku ten punkt to go dopiszę. Jeśli mi nie pokażesz to go po prostu będę stosował :P Jak dla mnie jest to oczywista oczywistość, która w regulaminie nie musi się pojawiać. Jak widać nie dla wszystkich jest to oczywiste...

@Jankiel
To zależy o której w piątek przyjedziesz. Jeśli gdzieś po 24 to załatwimy to, jeśli ok 20 to może być ciężko.
Zaszłyszane na jakimś turnieju:
- Twój WS?
- Tak

Awatar użytkownika
Hrabia
Chuck Norris
Posty: 448
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Hrabia »

Ze względu na Wasze uwagi oraz kilka innych kwestii (wiadomość u redakcji ;) ) postanowiliśmy zmienić Szmaję w przyjmowaniu zgłoszeń. Zgłoszenia należy teraz wysyłać do Boginsa (wraz z jawnymi rozpiskami), który będzie jednym z sędziów podczas DMP (czyli nie gra). Adres e-mail Boginsa: luthorhuss (na) wp.pl.

Zmieniliśmy też serwer strony (żeby ułatwić życie sobie i innym). Obecnie strona znajduje się pod adresem: http://www.polcon2008.pl/glowna.php. Tam też umieszczony jest aktualny regulamin i lista zgłoszeń. Niedługo na nową stronę powinna być też przepisana domena dmp.wfb-pol.org.
Zaszłyszane na jakimś turnieju:
- Twój WS?
- Tak

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Mam nadzieję, że kontakt między mną, a drużynami będzie jak najlepszy. Mam nadzieję, że wszyscy terminowo wyślą swoje rozpiski!!!!

ODPOWIEDZ