CS by Furion ODSŁONA DRUGA

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

jaja sobie robisz malal?
czego ja nie trace?
czy ja kiedys na morzu driad gralem?
albo 2 drzewcach?
czego ja nie trace?
nie pamietasz krzykow graczy?
a ja pamietam i jakos nigdy nie gralem np na bsb z hoda... a moze mam jakies inne kombinacje niedozwolone/przegiete?
slucham malal daj mi przyklad.
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
DrętWy 40%
Wałkarz
Posty: 50

Post autor: DrętWy 40% »

Malal pisze: Miekkie faje i tyle :?
Malal po prostu lubi twarde pałki :wink:







joke, nic osobistego

Awatar użytkownika
Remus
Wałkarz
Posty: 92

Post autor: Remus »

Ale Malal ma rację, będą kolejne armie, kolejne przegięcia, ludzie znowu będą się przerzucać, dawniej WE i Empire teraz DL i VC
nie ma co kombinować i ubolewać tylko wziąć się w garść i grać.

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Remus pisze:...nie ma co kombinować i ubolewać tylko wziąć się w garść i grać.
Zapomniałeś dodać na końcu zdania słowa: "demonami".
A licky boom boom down!!!

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Zabawne jest to ze marudzacy narzekaja na demony i demony a nie dostrzegaja oczywistosci ze vc sa znacznie bardziej przegiete :D Ale histeria mobu ma swoje prawa. Pewnie jak Robson na powaznie zacznie grac VC dojde do tego ja i moze np Duke to zacznie sie histeria pod tytulem vc wygrywaja wszystko :roll: Pozdrawiam graczy po drugiej stronie warpa.
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14644
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Nie przesadzaj Malal - marudzimy tez odnosnie VC :]

Duza zaleta demonow jest to, ze sa od VC znacznie tansze do zebrania i dlatego jest ich tak duzo :]

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Że wampiry są równi przegięte to wiem, ale riposta byłaby słabsza gdybym wstawił tam dwie nazwy armii. :wink:

Wiesz Malal, z mojego punktu widzenia to mi ta przepaść pomiędzy VC, Demonami i resztą stawki może wisieć. Ja już wampiry na 2250 mam tylko się muszę zebrać w sobie i to pomalować. Problemem jest to, że banda dzieciaków z O&G, która roboty nie ma i armii w miesiąc-dwa sobie nie kupi tak na dobrą sprawę nie ma co na turniejach szukać bo lepsi gracze ich sklepią umiejętnościami, a słabsi samym wyborem armii, a nie jestem pewien czy to jest dobry pomysł na rozwijanie tego hobby.
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

przestan malal...
wiesz ze chodzi o obie te armie...
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Morgon82
Mudżahedin
Posty: 300

Post autor: Morgon82 »

Wydaje mi sie ze w tej dyskusji pomija sie graczy mniej doswiadczonych, a calosc kreci sie wokol stalych turniejowych bywalcow ktorzy tak czy siak albo sa w stanie duzo szybciej wymyslec cos skutecznego przeciwko jakiejs armii (ale moze sie to wiazac z przebudowa armii na ktora nie kazdego tak z miejsca stac) albo i tak co sezon zmieniaja armie jak rekawiczki w zaleznosci od tego ktora jest silniejsza (albo wrecz posiadaja kilka armii). Calosc mozna ujac jako przystosowanie sie do nowych warunkow. Moze i starsi gracze na to sa w stanie pojsc, ale takie patrzenie na sprawe nie powoduje rozwijania sie hobby bo zwyczajnie olewa sie ludzi ktorzy potrzebuja sporo czasu by uzbierac i pomalowac armie a gdy juz to zrobia po roku czy dwoch to sie nagle okazuje ze moga tym pograc co najwyzej na ostatnim stole, bo albo musza przebudowac armie bo zmienily sie warunki a polowa towarzystwa przeskoczyla na VC czy DL. Bez sensu.

Awatar użytkownika
Kołek
Falubaz
Posty: 1147
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Kołek »

no morgon dobry argument a teraz odwróc sytuacje twoją armią w 6 edycji są demony, wychodzi 7 edycja demony sa podpakowane, ludzie zaczynają tym grac jakiś paru id..., znaczy graczy chce pociąć ci tą armie na którą wydałes kupe kasy, no a na inną już nie każdego stać :wink: (to tylko taki przykład)

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

eee.... i co to ma wspólnego z CS-em? Bo nie udaje mi się Twojego posta do do tematu odnieść...

Awatar użytkownika
Kołek
Falubaz
Posty: 1147
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Kołek »

to było do morgona a co do CS'a to po co się pordukowac jak z każdym nowym bookiem który wyjdzie bedzie trzeba go zmieniać

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Kołek pisze:no morgon dobry argument a teraz odwróc sytuacje twoją armią w 6 edycji są demony, wychodzi 7 edycja demony sa podpakowane, ludzie zaczynają tym grac jakiś paru id..., znaczy graczy chce pociąć ci tą armie na którą wydałes kupe kasy, no a na inną już nie każdego stać :wink: (to tylko taki przykład)
Miło z Twojej strony, stategu od siedmiu boleści.

Jeżeli za wzynacznik skilla uznajesz to, że ktoś wygrywa Imperium 2+4, wygiętymi demonami czy wygiętymi wampirami, to znaczy tylko tyle, że jesteś w tę grę totalnie zielony.

Awatar użytkownika
Kołek
Falubaz
Posty: 1147
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Kołek »

dzięki ze wołożyłes mi mój brak skilla mistrzu, mnie po prostu nie przeraża perspektywa grania z demonami, vampirami imperium na 4+2, czy z czym innym, jak bym miał ogry to bym się nimi tez pojawiał na masterach ale cóz nie moja wina że mam empire i demony, mam się popłakać? czy może kupić sobie orki albo ogry??

sorki jak cię uraziłem(nic osobistego)

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Kołek pisze:no morgon dobry argument a teraz odwróc sytuacje twoją armią w 6 edycji są demony, wychodzi 7 edycja demony sa podpakowane, ludzie zaczynają tym grac jakiś paru id..., znaczy graczy chce pociąć ci tą armie na którą wydałes kupe kasy, no a na inną już nie każdego stać :wink: (to tylko taki przykład)
Kołek, ale przecież ty sie na demony rzuciłeś dopiero jak okazało się ze sa mega wyjebane :)

bez urazy... ale jakby demonami grali tylko ludzie ktorzy mieli je w VI ed, czyli z pamieci turniejowej Malin, Dalmar, Kubi, Ja, Bogins, Kensiorek (wszystkich ktorych nie wymienilem przepraszam ;) ) to wszystko byloby super :) problemem jest to że na demony rzuca sie cala armia nowych graczy... czy to dlatego że:
- klimat demonow jest swietny? nie sadze... fluff demonow w nowym booku jest conajmniej slaby (ci co czytali III ed Realm of Chaos czy Liber Chaotici wiedza o czym mowie) zreszta klimat WoCh tez zostal przez ukochane GW spieprzony...
- figurki sa tak zarabiste? tez nie sadze... gydby tak bylo to po stolach nie tułały by sie smiecio armie tylko pozadnie i ladnie wymodelowane demoniczne armie
- nagle co 4ty gracz Warhammera okazał się skrytym wyznawcą Chaosu dla ktorego figurki demonów sa uosobieniem bezgranicznej wiary w Szatana, rowniez nie sadze...

powód rzucenia sie na demony jest prosty:
SĄ BARDZO MOCNĄ ARMIĄ, gra sie nimi DUŻO latwiej niz calą reszta, mozna wkoncu leczyc kompleksy i wygrywac z osobami z ktorymi poprzednia armia nie mialoby sie szans (ci ktorzy i tak wygrywali ze wszystkimi niech sie nie poczuja urazenie :P), owszem demony sa do pokonania jak w co drugim poscie twierdzi Jankiel, ba mozna im nawet strzelic masakre... ale dla mnie troche leczaca staje sie sytuacja gdy idac na turniej mysle sobie nie z jaka armia bede gra... tylko czy mój demoniczny przeciwnik bedzie mial Blodka, LoC czy Keepera... chyba sam to Kołek widzisz u nas... demonami grałem Ja i Malin, od biedy coś tam Gogol... teraz w 3miescie jest chyba z 10 demonicznych armii :) (o dzwio wampirow jakos nikt u nas nie zbiera a sa przeciez bardziej przegiete... ale to juz specyfika naszego regionu, zdala od gor i klimatu transylwanii... :) )

Ja chce troche różnorodnosci, nic wiecej... bo w grze z demonami czy wampirami mysle ze sobie poradze ;)

Awatar użytkownika
Kołek
Falubaz
Posty: 1147
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Kołek »

nie mówie że się nie rzuciłem ale od 4 lat robiłem bunkier w rogu stołu, wyszły demony i mogłem miec w końcu jakąś armie nie ludzi która może sobie pojeździć po stole to jak mogłem sobie odmówic :wink: (dobra ja już się nie odz\ywam w tym temacie, tylko ostatnio mnie krew zalewa jak tylko ciągle słysze a to jest przegięte atamto jest przegięte)

edit: thurion w 6 edycji chciałem grac chaosem tylko wtedy jeszcze nie było stac mnie na druga armię(czasami w klubie pogrywałem na proxach)
Ostatnio zmieniony 5 paź 2008, o 13:50 przez Kołek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Kołek pisze:(dobra ja już się nie odz\ywam w tym temacie, tylko ostatnio mnie krew zalewa jak tylko ciągle słysze a to jest przegięte atamto jest przegięte)
mi nie chodzi o przegiete srete, po prostu srednia zabawa jest granie na masterze 3x z demonami i 2x z wampirami, tudziez to ze na parowce w calym TOP 5 czy iles tam w kazdej parze znajduja sie demony... a mimo wszsytko WFB jest nadal zabawą, tak jak kazdy inny sport 8) :wink:
Kołek pisze:
edit: thurion w 6 edycji chciałem grac chaosem tylko wtedy jeszcze nie było stac mnie na druga armię(czasami w klubie pogrywałem na proxach)
o ile sobie przypominam mortalowym ;) masz teraz nowych Warriorow, armia do combata biegajaca po stole ;) mozesz zrealizowac swoje cele :P i bedzie wkoncu wiecej graczy turniejowych w 3miescie grajacych Chaosem niz 1 :)

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Kołek pisze:...jak bym miał ogry to bym się nimi tez pojawiał na masterach...
To proponuję zakup armii. Fajnie się nią gra, tania do złożenia, daje możliwość taktycznego wyżycia się, a skoro jesteś chętny do gry ogrami na masterze to już w ogóle w sam raz stworzona dla Ciebie. To jak? Kiedy można się spodziewać piątego w Polsce gracza zabierającego ogry na mastery?
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1272
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Post autor: RAFIX »

Może ograniczyć ilość demonów na turach po przez wprowadzenie kolejności zgłoszeń np 5pierwszych demonów reszta precz i nie potrzebne będą Csy :D :D :D

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

RAFIX pisze:Może ograniczyć ilość demonów na turach po przez wprowadzenie kolejności zgłoszeń np 5pierwszych demonów reszta precz i nie potrzebne będą Csy :D :D :D
No właśnie o to chodzi, że dalej będą potrzebną.

ODPOWIEDZ